Użytkownik zbanowany
23 kwietnia 2015, 11:26
0
23 kwietnia 2015, 10:55
4
23 kwietnia 2015, 10:09
1
El Clasico w finale ? Czemu nie. Mecz ligowy gromadzi przed telewizorami miliony osób a co dopiero w Lidze Mistrzów. Z punktu czysto marketingowego świetny interes. W 2012 roku było blisko.
23 kwietnia 2015, 07:32
11
Niektórzy uważają tutaj, że Real i Bayern jest słaby a mimo wszystko się ich boją i chcą Juve. Hipokryzja level hard.
22 kwietnia 2015, 09:48
2
Jestem ciekaw co by się działo na tej stronie gdyby w 92 min meczu Real dostał karnego i wykorzystał.
11 stycznia 2015, 11:36
27
Ten to ma poczucie humoru.
21 lutego 2015, 20:49
23
Haha Luis już na żółtym. Wiedziałem :D
16 marca 2015, 19:28
18
Wyobrażacie sobie Ibrahimovicia jako trenera ? Kto nie słucha wpierdol z pół obrotu.
17 lutego 2015, 17:33
Widać, że polak.
12 kwietnia 2015, 13:45
17
To sobie narazie nie poMarszczy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
4
1
El Clasico w finale ? Czemu nie. Mecz ligowy gromadzi przed telewizorami miliony osób a co dopiero w Lidze Mistrzów. Z punktu czysto marketingowego świetny interes. W 2012 roku było blisko.
11
Niektórzy uważają tutaj, że Real i Bayern jest słaby a mimo wszystko się ich boją i chcą Juve. Hipokryzja level hard.
2
Jestem ciekaw co by się działo na tej stronie gdyby w 92 min meczu Real dostał karnego i wykorzystał.
27
Ten to ma poczucie humoru.
23
Haha Luis już na żółtym. Wiedziałem :D
18
Wyobrażacie sobie Ibrahimovicia jako trenera ? Kto nie słucha wpierdol z pół obrotu.
18
Widać, że polak.
17
To sobie narazie nie poMarszczy.