Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ta drużyna ma mental i to ogromny!
Kolejny sezon to będzie Casado + Bernal a na pewno dojdą transfery.
Moim zdaniem genu frajerstwa nie ma bo drużyna dała z siebie wszystko i do końca walczyła.
Ten gen już dawno jest odpalony od tego sezonu.
Gen frajerstwa to mogło by być z LFC,Bayernem czy Romą a my Inter bez 3 podstawowych zawodników na ich stadionie gnietliśmy!
Tutaj przegraliśmy głównie przez brak PO,LO i Pana z 4.
Czas oddzielić grubą kreską przeszłość i dokonać tego co jest nieuniknione a mianowicie pozbyć się Stegena,Frenkiego i Araujo. Ostatnie osoby przez które odpadamy w LM co roku.
Zresztą jakby Inter to przerżnął to dopiero ich kibice mówili by o genie frajerstwa przy 2:0.
Dla mnie ta drużyna jest znakomita oczywiście w pełnym garniturku. Dzisiaj pokazała charakter i nie można mówić o nich jak o frajerach skoro to Gerard i Araujo zawalili wygrany mecz (co najwyżej o nich tam można powiedzieć).
Ta drużyna ma ogromny potencjał!
Lamine,Pedri,Gavi,Casado,Balde i reszta młodych jest głodna gry i będę wygrywać trofea na arenie międzynarodowej.
Oni teraz są jednymi z najlepszych na świecie a co dopiero jak podrosną piłkarsko.
Zresztą ten sezon miał być przejściowy a i tak jest pięknie. Wygrać LL i będzie dobrze.
Przyszły rok transfery plus Casado i Bernal.
Może ktoś z dzieciaków jeszcze dojdzie!
Będziemy potęga!
VeB
@mekston @Lionel_Messi10
0
@Vane Jaki gen frajerstwa? Ten pan z 4
3
@masa11 Co? Lamine nas ciągnął
1
@Coutinho007 To nie klątwa bo drużyna jest zajebista. 4 ma klątwę,Stegen i Frenkie.
Wyjebac ich i jazda
1
Pan z 4 prawdopodobnie zaprzepaścił ZP dla Yamala.
0
@IrekPOL To jest frajernia?
Typ co odpierdala z 4 na plecach?
Frajernia to jak cała drużba daje dupy a nie 1
0
@halfnolife Wygramy po pozbyciu się Stefana,De Jonga i tego kiepa Araujo.
3
Fes mi szkoda Pedriego i Lamine.
2 minuty przez durni.
3
Martin od bohatera do zera.
0
Czemu on tej piłki nie wybił?
Nie no masakra. Araujo i reszta dziadów tych co z Bayernem przegrali won z tego klubu!
0
Drużyna nie ma już genu F. Nic nie poradzi jak ma się takiego ancymona na obronie. Wyrzucić Araujo i resztę tych obsrancow co z Bayernem dostali.
1
Marciniaka za te błędy niech wyjebia a nie pchają na MŚ.
0
Proszę niech to dziecko i Pedri zrobią LM
Lamine przebij Leo i zdobądź 10 ZP i wygrywaj LM!
0
Trzeba było zjebac Raphe!!!
2
Niby ten Rapha miałby mieć ZP?
Dzieciak go zjada i wypluwa.
0
Jprd bez 3 zawodników podstawowych wracamy do meczu!
Narzekajmy dalej! To działa!
0
Różnica taka,że kontuzjowany napastnik Interu ogarną im 2 bramki a nasz Lewy siedzi i nie może nic zrobić.
3
Stegen i De Jong od następnego sezonu out.
Czas oddzielić się grubą kreską od przeszłości.
Zresztą Franek zabiera miejsce Casado i będzie zabierał Bernatowicza.
0
@bari_94 Nie dostają dużego oklepu. Tutaj 3 zawodników nie ma
0
To Barca musi zrobić LFC w drugiej połowie z 2019. Tylko teraz na Interze.
1
Dalej tych pazi trzyma na boisku xd
1
Raphie ten wywiad to do tej pory czkawka się odbija.
0
Lautaro który wczoraj był kontuzjowany strzelił gola i wywalczył karnego.
Lewy natomiast dalej na ławce siedzi.
0
Szkoda tylko Yamala i Pedriego.
1
Tryplety były wręczane.
Szczerze mówiąc mnie kurs na Inter zdziwił. Barca gra bez 3 podstawowych zawodników. No ludzie to Real z City jak stawiał autobus nawet tak nie miał
0
@Coutinho007 Dlatego ja się nie nastawiałam na nic wielkiego. 3 podstawowych zawodników odpadła.
Mi tylko szkoda Yamala,Pedriego i reszty,że zamiast wygrywać bo mają ten mental to patrzą na tych przegrywow jak Olmo,plotka i reszta petow
1
Thuram kontuzja gra na drugi dzień i gol.
Lautaro kontuzja gra na kolejny dzień.
Uwa nie można tak było z Balde i Lewym?!
2
Jak to jest,że Olmo potrafi grać w reprezentacji a tu taka kupa
0
Szkoda tylko Lamina,Pedriego i reszty młodych.
Jak Barca w Europie nie będzie nic konkretnego odciągać to odejdą.
0
@beter2 Jakie demony? Demony to dostał 3/4 do zera