11

Ta drużyna ma mental i to ogromny!
Kolejny sezon to będzie Casado + Bernal a na pewno dojdą transfery.

Moim zdaniem genu frajerstwa nie ma bo drużyna dała z siebie wszystko i do końca walczyła.
Ten gen już dawno jest odpalony od tego sezonu.

Gen frajerstwa to mogło by być z LFC,Bayernem czy Romą a my Inter bez 3 podstawowych zawodników na ich stadionie gnietliśmy!

Tutaj przegraliśmy głównie przez brak PO,LO i Pana z 4.

Czas oddzielić grubą kreską przeszłość i dokonać tego co jest nieuniknione a mianowicie pozbyć się Stegena,Frenkiego i Araujo. Ostatnie osoby przez które odpadamy w LM co roku.

Zresztą jakby Inter to przerżnął to dopiero ich kibice mówili by o genie frajerstwa przy 2:0.

Dla mnie ta drużyna jest znakomita oczywiście w pełnym garniturku. Dzisiaj pokazała charakter i nie można mówić o nich jak o frajerach skoro to Gerard i Araujo zawalili wygrany mecz (co najwyżej o nich tam można powiedzieć).

Ta drużyna ma ogromny potencjał!
Lamine,Pedri,Gavi,Casado,Balde i reszta młodych jest głodna gry i będę wygrywać trofea na arenie międzynarodowej.
Oni teraz są jednymi z najlepszych na świecie a co dopiero jak podrosną piłkarsko.

Zresztą ten sezon miał być przejściowy a i tak jest pięknie. Wygrać LL i będzie dobrze.
Przyszły rok transfery plus Casado i Bernal.
Może ktoś z dzieciaków jeszcze dojdzie!

Będziemy potęga!

VeB
@mekston @Lionel_Messi10

0

@Vane Jaki gen frajerstwa? Ten pan z 4

3

@masa11 Co? Lamine nas ciągnął

1

@Coutinho007 To nie klątwa bo drużyna jest zajebista. 4 ma klątwę,Stegen i Frenkie.
Wyjebac ich i jazda

1

Pan z 4 prawdopodobnie zaprzepaścił ZP dla Yamala.

0

@IrekPOL To jest frajernia?
Typ co odpierdala z 4 na plecach?
Frajernia to jak cała drużba daje dupy a nie 1

0

@halfnolife Wygramy po pozbyciu się Stefana,De Jonga i tego kiepa Araujo.

3

Fes mi szkoda Pedriego i Lamine.
2 minuty przez durni.

3

Martin od bohatera do zera.

0

Czemu on tej piłki nie wybił?
Nie no masakra. Araujo i reszta dziadów tych co z Bayernem przegrali won z tego klubu!

0

Drużyna nie ma już genu F. Nic nie poradzi jak ma się takiego ancymona na obronie. Wyrzucić Araujo i resztę tych obsrancow co z Bayernem dostali.

1

Marciniaka za te błędy niech wyjebia a nie pchają na MŚ.

0

Proszę niech to dziecko i Pedri zrobią LM
Lamine przebij Leo i zdobądź 10 ZP i wygrywaj LM!

0

Trzeba było zjebac Raphe!!!

2

Niby ten Rapha miałby mieć ZP?
Dzieciak go zjada i wypluwa.

0

Jprd bez 3 zawodników podstawowych wracamy do meczu!

Narzekajmy dalej! To działa!

0

Różnica taka,że kontuzjowany napastnik Interu ogarną im 2 bramki a nasz Lewy siedzi i nie może nic zrobić.

3

Stegen i De Jong od następnego sezonu out.
Czas oddzielić się grubą kreską od przeszłości.
Zresztą Franek zabiera miejsce Casado i będzie zabierał Bernatowicza.

0

@bari_94 Nie dostają dużego oklepu. Tutaj 3 zawodników nie ma

0

To Barca musi zrobić LFC w drugiej połowie z 2019. Tylko teraz na Interze.

1

Dalej tych pazi trzyma na boisku xd

1

Raphie ten wywiad to do tej pory czkawka się odbija.

0

Lautaro który wczoraj był kontuzjowany strzelił gola i wywalczył karnego.
Lewy natomiast dalej na ławce siedzi.

0

Szkoda tylko Yamala i Pedriego.

1

Tryplety były wręczane.
Szczerze mówiąc mnie kurs na Inter zdziwił. Barca gra bez 3 podstawowych zawodników. No ludzie to Real z City jak stawiał autobus nawet tak nie miał

0

@Coutinho007 Dlatego ja się nie nastawiałam na nic wielkiego. 3 podstawowych zawodników odpadła.
Mi tylko szkoda Yamala,Pedriego i reszty,że zamiast wygrywać bo mają ten mental to patrzą na tych przegrywow jak Olmo,plotka i reszta petow

1

Thuram kontuzja gra na drugi dzień i gol.
Lautaro kontuzja gra na kolejny dzień.
Uwa nie można tak było z Balde i Lewym?!

2

Jak to jest,że Olmo potrafi grać w reprezentacji a tu taka kupa

0

Szkoda tylko Lamina,Pedriego i reszty młodych.
Jak Barca w Europie nie będzie nic konkretnego odciągać to odejdą.

0

@beter2 Jakie demony? Demony to dostał 3/4 do zera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?