Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nawet są obiektywni kibice Realu,którzy przyznają,że Tchou czerwona karta i karny niepodyktowany.
0
Barcelona też zamiast płakać założyć to co Real i szczuć na sędziów.
Zjedzą jutro gazety sędziego i będzie zawieszenie.
0
@mekston Laminek młody a już ukąsił ich.
0
@draxidox Czasem jak za dużo gwiazd to i trener nie pomoże. Zresztą Real napakowany gwiazdami Ozilem,Di Maria, Ronaldo,Xabim w 2009-2013 wiele nie wygrał.
0
Szkoda wylewów obrony bo LM by wpada. Barca bez PO i LO oraz z dzieciakami gra pięknie.
Araujo sezon w LM zawalił.
0
Czibo miał walczyć z Oblakiem o Zamore. Chyba po ptakach.
0
Barcelona powinna też sobie te TV założyć.
Skoro inny klub może to czemu nie?
0
Obrona cały sezon zawaliła.
Lamine ciągnie gdy nie idzie. Najlepszy na świecie!
1
Lamine jest dużo lepszy od Raphy. Gra najlepiej w trudnych momentach.
0
To jest sezon ligowy jak w 2014 roku. Niby dobra gra,ale brakuje regularności.
0
@mekston Kadra młodzików ARG dziwnym trafem gra lepiej odkąd obaj ją Placente.
1
@Adran360 Nie bez powodu Masche został wyrzucony z młodzieżowej ARG.
Dziwny ruch Miami,ale jak kolesiostwo to nie dziwota.
2
@Lionel_Messi10 Franco to najlepszy zawodnik River. Właśnie widziałam gra genialnie ostatnio. Scaloni ma go na radarze bo ostatnio o nim się wypowiadał.
3
Paz i Perrone asysta @mekston @Lionel_Messi10
Swoją drogą Nico rozgrywa bardzo dobry sezon w Como.
1
@mekston Iga szybko odpadnie z RG.
Tam musi być całkowity reset umysłu i presji.
Najlepiej z nowym trenerem i nową psycholog.
Być może Wiktorowski ale on z Darią ma chyba nie podrodze.
0
@MesQueUnClub96 Dodi nie odchodź nudno będzie.
3
@Eklerek Zauważyłam,że ludzie bardziej akceptują lesbijki z dzieckiem niż gejow z bejbikiem
To jakoś inaczej wygląda (jakoś tak normalniej) chociaż nie popieram.
0
@Encore Najlepien jak będzie finał Arsenal Inter.
Jak już PSG to oby Inter wygrał i wtedy Pedri albo Lamine.
2
Czasem się zastanawiam czy nie lepiej, aby sztuczna inteligencja sędziowała. Był kiedyś taki pomysł z ochraniaczami i innymi rzeczami. Wtedy nie dochodziło by do błędów sędziowskich.
Marciniak nawet nie sorawdził na varze tej pomyłki. On jest jak dupa od srania w takich sytuacjach.
1
@Krzychuu_77 Dokładnie a my bez LO i PO Inter gnietliśmy. Moim zdaniem ta drużyna może dominować lata jak pozbędziemy się zbędnego balastu.
0
@MessiForeverTheBest Właśnie mniej sytuacji potrzebuje.
1
@thorin Przecież w przyszłym sezonie wrócą kontuzjowani i dojda transfery. Ja przypominam,że oni dzisiaj grali bez PO i LO a gnietli Inter i przez cepa z 4 przegrali.
Moim zdaniem może być tylko lepiej a i jak wygrywać to z mocnymi drużynami.
0
@Cochise Dokładnie!
Mecz przegrała nam 4 na plecach plus Martin i kontuzje 3 podstawowych.
Mają mental ogromny i oni wygrają LM a nawet parę tylko pozbyć się tych 3 przegrywow jak Stegen,Franek i Araujo!
VeB.
0
@MessiForeverTheBest Sorloth to kloc (znakomity) a Barcelonie potrzeba kogoś kto potrafi rozgrywać i jest mobilny.
Jak mam do wyboru Alvareza czy nawet Haalanda to wybieram Alvareza bo jest mobilny i zwrotny. Jasne Erling jest najlepszym napastnikiem na świecie,ale jako całokształt Julek ma więcej do zaoferowania od Erlinga czy Sorlotha.
0
@Hosh Żaden błąd. Tutaj Barcelona grała mentalne i siedziała na Interze bez 3 podstawowych zawodników.
Ostatnia trójka do wyjebania i jazda!
1
Szkoda,że Atleti zgarnęło Alvareza.
Julek u Madryciakow (tych defensywnych) ma mało sytuacji a i tak kręci dobre liczby.
Idealnie skrojony pod Barce i potrafi ładować takie setki jak Lewy ta co spartaczył.
1
@tbas On Stegen i De Jong są przeklęci. Niech spadają z klubu.
0
@Encore To teraz Arsenal w finale i niech dzieje się wola Boża.
Swoją drogą trener Interu pokazał jaja wystawiając chłopa dzień po kontuzji.
Lautaro załatwił im 2 gole.
1
@FabianekMrozek Tam to dopiero imbecyle są.
Tutaj większość kibiców Madrytu jest normalna i szanują Barce. Tak powinno być w obie strony.
4
Mam nadzieję,że UEFA wyciągnie konsekwencje od tej łysej pały z Ekstraklasy.