0

@Encore To Alvarez 2x tańczy a poziom równy. Jednak ja preferuję bardziej mobilnego. Chora cena

2




Znakomite statystyki w LL2 29g/a prawdopodobnie zostanie kolegą Barco w Strasbourgu.
Scaloni bierze go pod uwagę co wcale mnie nie dziwi. 22 lata a więc dalej młody chłopak i jak bedzie dobrze się rozwijał to ARG może mieć kolejnego znakomitego napastnika.

@Lionel_Messi10 @mekston @FCBparasiempre


1

@BORO_12 Bez pytania odebrac mu opaskę i na trybuny niech siedzi

1

@Frimpong Juz sie przelogowałam.

0

@Stanio87 Nubel oczywiście nazwiska pomyliłam.

1

@mekston Na trybuny niech idzie. Życzę,aby w reprezentacji Kobel go wygryzł.

0

Tego Stegena to nie mogą posadzić na trybuny,żeby nie blokował miejsca w LL i LM? Jak to wygląda.
Nie rejestrować go do gry.

4

Valentin Gomez w Betisie!
Daje jasny sygnał Scaloniemu młody!
@Lionel_Messi10 @mekston
Swoją drogą Velez genialnie szkoli młodych.
Castro,Almada,Soule,Perrone to tak na szybko.

1

@mekston Dopuszczone spalone pół metra

0

@Comentateiro Mecz 60 min z zatrzymywaniem czasu.
MŚ co 3/2 lata
Jeszcze niech wprowadza wykluczenia jak w piłce ręcznej/albo zmiany co 10/15 minut i powrót na boisko.
A na deser możliwość gry rękami.

1

@Comentateiro Co innego tytuł LM czy kraju tym bardziej,że od ich założenia gra się co roku.

6

@FcPortoFan1999 @mekston Dla mnie bezsens. MŚ są wyjątkowe i dlatego są co 4 lata.
Olimpiada czy MŚ pewnie w przyszłości będę częściej. Teraz robią wszystko dla kasy.
Wyjątkowe dlatego,że zawodnik/drużyna muszą czekać 4 lata na te upragnione zawody co czyni te tytuły niezwykle trudne do zdobycia.

Przecież ta Hiszpania z 2008-2012 mogła by mieć 3 tytuły MŚ.

Moim zdaniem to nie będzie już ten sam prestiż w takiej ogromnej skali jak Mundiale do 2026 roku bo będzie to wszystko łatwiej zdobyć.
Jezeli tak planują to fajne byłoby oddzielenie kreską tych osiągnięć Pele/Brazylii i reszty drużyn,które zdobywały te osiągnięcia co 4 lata.

Tylko jak ktoś te tytuły Pelego pobije to należy też pamiętać,że dawniej było trudniej o takie rekordy bo Mundial był co 4 lata.

1

@Lionel_Messi10 Grało się w GTA czy Gothica.

0

@mekston Popito płakał jak Messi strzelał decydujące gole dające LM,LL czy PK.
Niestety gole Leo przybliżały go do ZP
Czasem lepiej żeby ulubiona drużyna przegrała LM czy inne trofea mając w składzie Leo. Wtedy CR miałby 13 gał.

Barcelona na dobrą sprawę ma 2 x LM od 2009 nie powinny się liczyć.
2009 United a potem Real bo Ronaldo został okradziony z 8 ZP.

Leo Messi to kosmita z innej galaktyki i za dobry na zwykłych ludzi.


2

Rash swego czasu był znakomitym zawodnikiem. Scott czy Anthony odżyli opuszczając United, więc mam duże nadzieje związane z Marcusem.

2

@Lionel_Messi10 Potrafią zrobić godną murawę? Na Wembley piłeczka chodziła aż miło

3

@mekston Ale w sumie w szoku jestem,że Lio ma już więcej goli bez karnych. Jednak te 150 plus minus spotkań to dużo różnicy.

1

@Frimpong Przecież to twój komentarz. Nie udawaj.

1

Echeverri zostaje w City? @Lionel_Messi10

2

@Lionel_Messi10 Ogromne wzmocnienie. Co z Rodrigo patrząc na Mundial? Utrzyma formę czy to już tylko kopanie dla lajtu. Messiego nie liczę bo on w każdej chwili to Goat i będzie się przygotowywał specjalnymi treningami na mundial.

1

@Xxxbarca4ever Różnica taka,że Almada ma świetne liczby w reprezentacji. Grał w Lyonie odndrugiej połowy sezonu. Melo w kadrze chyba nawet nie ma statystyk.

3

@Lionel_Messi10 Almada niech się rozwija. De Paul w tym sezonie był jednym z najlepszych pomocników na świecie a też późno zaczął wchodzić na szczyt.

0

@kuz najgorze,że zginęło tyle niewinnych ludzi.

0

@DonCarletto Rodrygo za Gonzalo? Serio taki bez formy jest Hindus

3

@gaucho104 Jak dla mnie może imprezować byle na boisku był najlepszy.

0

@DonCarletto On oddany chłopak Realowi był. Co nie pykło? Papiery ma

1

@krycha2201 Dawaj gorące

0

@Pawlak1992 Ciekawe jak z Azarenka :)

0

@Popitek12 Przecież to jest Mundial. Póki co Enzo wygrywa

0

@DonCarletto Wiem to przecież.
Tylko LM to europejskie kluby a MŚ to wszystkie kontynenty. (Na piśmie)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?