Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore To Alvarez 2x tańczy a poziom równy. Jednak ja preferuję bardziej mobilnego. Chora cena
2
Znakomite statystyki w LL2 29g/a prawdopodobnie zostanie kolegą Barco w Strasbourgu.
Scaloni bierze go pod uwagę co wcale mnie nie dziwi. 22 lata a więc dalej młody chłopak i jak bedzie dobrze się rozwijał to ARG może mieć kolejnego znakomitego napastnika.
@Lionel_Messi10 @mekston @FCBparasiempre
1
@BORO_12 Bez pytania odebrac mu opaskę i na trybuny niech siedzi
1
@Frimpong Juz sie przelogowałam.
0
@Stanio87 Nubel oczywiście nazwiska pomyliłam.
1
@mekston Na trybuny niech idzie. Życzę,aby w reprezentacji Kobel go wygryzł.
0
Tego Stegena to nie mogą posadzić na trybuny,żeby nie blokował miejsca w LL i LM? Jak to wygląda.
Nie rejestrować go do gry.
4
Valentin Gomez w Betisie!
Daje jasny sygnał Scaloniemu młody!
@Lionel_Messi10 @mekston
Swoją drogą Velez genialnie szkoli młodych.
Castro,Almada,Soule,Perrone to tak na szybko.
1
@mekston Dopuszczone spalone pół metra
0
@Comentateiro Mecz 60 min z zatrzymywaniem czasu.
MŚ co 3/2 lata
Jeszcze niech wprowadza wykluczenia jak w piłce ręcznej/albo zmiany co 10/15 minut i powrót na boisko.
A na deser możliwość gry rękami.
1
@Comentateiro Co innego tytuł LM czy kraju tym bardziej,że od ich założenia gra się co roku.
6
@FcPortoFan1999 @mekston Dla mnie bezsens. MŚ są wyjątkowe i dlatego są co 4 lata.
Olimpiada czy MŚ pewnie w przyszłości będę częściej. Teraz robią wszystko dla kasy.
Wyjątkowe dlatego,że zawodnik/drużyna muszą czekać 4 lata na te upragnione zawody co czyni te tytuły niezwykle trudne do zdobycia.
Przecież ta Hiszpania z 2008-2012 mogła by mieć 3 tytuły MŚ.
Moim zdaniem to nie będzie już ten sam prestiż w takiej ogromnej skali jak Mundiale do 2026 roku bo będzie to wszystko łatwiej zdobyć.
Jezeli tak planują to fajne byłoby oddzielenie kreską tych osiągnięć Pele/Brazylii i reszty drużyn,które zdobywały te osiągnięcia co 4 lata.
Tylko jak ktoś te tytuły Pelego pobije to należy też pamiętać,że dawniej było trudniej o takie rekordy bo Mundial był co 4 lata.
1
@Lionel_Messi10 Grało się w GTA czy Gothica.
0
@mekston Popito płakał jak Messi strzelał decydujące gole dające LM,LL czy PK.
Niestety gole Leo przybliżały go do ZP
Czasem lepiej żeby ulubiona drużyna przegrała LM czy inne trofea mając w składzie Leo. Wtedy CR miałby 13 gał.
Barcelona na dobrą sprawę ma 2 x LM od 2009 nie powinny się liczyć.
2009 United a potem Real bo Ronaldo został okradziony z 8 ZP.
Leo Messi to kosmita z innej galaktyki i za dobry na zwykłych ludzi.
2
Rash swego czasu był znakomitym zawodnikiem. Scott czy Anthony odżyli opuszczając United, więc mam duże nadzieje związane z Marcusem.
2
@Lionel_Messi10 Potrafią zrobić godną murawę? Na Wembley piłeczka chodziła aż miło
3
@mekston Ale w sumie w szoku jestem,że Lio ma już więcej goli bez karnych. Jednak te 150 plus minus spotkań to dużo różnicy.
1
@Frimpong Przecież to twój komentarz. Nie udawaj.
1
Echeverri zostaje w City? @Lionel_Messi10
2
@Lionel_Messi10 Ogromne wzmocnienie. Co z Rodrigo patrząc na Mundial? Utrzyma formę czy to już tylko kopanie dla lajtu. Messiego nie liczę bo on w każdej chwili to Goat i będzie się przygotowywał specjalnymi treningami na mundial.
1
@Xxxbarca4ever Różnica taka,że Almada ma świetne liczby w reprezentacji. Grał w Lyonie odndrugiej połowy sezonu. Melo w kadrze chyba nawet nie ma statystyk.
3
@Lionel_Messi10 Almada niech się rozwija. De Paul w tym sezonie był jednym z najlepszych pomocników na świecie a też późno zaczął wchodzić na szczyt.
0
@kuz najgorze,że zginęło tyle niewinnych ludzi.
0
@DonCarletto Rodrygo za Gonzalo? Serio taki bez formy jest Hindus
3
@gaucho104 Jak dla mnie może imprezować byle na boisku był najlepszy.
0
@DonCarletto On oddany chłopak Realowi był. Co nie pykło? Papiery ma
1
@krycha2201 Dawaj gorące
0
@Pawlak1992 Ciekawe jak z Azarenka :)
0
@Popitek12 Przecież to jest Mundial. Póki co Enzo wygrywa
0
@DonCarletto Wiem to przecież.
Tylko LM to europejskie kluby a MŚ to wszystkie kontynenty. (Na piśmie)