Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fenyx W postaci ciekawostek i krótkich opisów rzeczy lub postaci? Owszem. Ale to jak lapka zreperuje bo na telefonie nie wygodnie mi to robic.
0
@maciekofcb Polecam udac sie do specjalisty lub ignorowac moje posty jesli cie nie interesuja.
4
Ciekawostka
Drzewa w Lothlorien nazywaja się Mallorn w języku Sindarin oznacza to złote drzewo. Drzewa te nigdy nie zrzucały swoich lisci a na nich elfowie budowali swoje siedziby. Jedno z nasion Galadriela podarowała Samowi by ten zasadził je w Shire. Drzewa te występowały ongiś w Numenorze i nadal występuja na Tol Eressei. Kora ich emitowała srebrnoszare swiatło w swietle księżyca.
1
Dzis zaczyna sie jarmark jagielonski w Lublinie. Trzeba sie przejsc.
1
@Chakalaka góra dantego i superwulkan scenariusz katastrofy no i wulkan z tommy lee
2
@fart To prawda. Kiedys na klimat wpływały głównie wulkany. Teraz wulkany sa w miare spokojne ale ich robote przejał człowiek.
Nie mniej kwestia czasu kiedy i wulkany dadza znowu o sobie znac
5
@Zieliniak Co zatrzymac? Zmiana klimatu to nie jest skutek wywołany przez działalnosc człowieka a zwyczajnie jest to proces przez,który ziemia przechodzi co jakis okres czasu.
Mozna to opózniac ale nie da sie zatrzymac. Człowiek tylko przyspiesza to zjawisko
0
@norbi77 Nonsensopedia?
8
@Chakalaka Przebiegunowanie tez niebawem nastapi. Ziemia przechodzi cykle i jest to naturalne.
Człowiek tylko przyspiesza proces zmiany klimatu ale go nie wywołuje.
2
@fart Wystarczy VEI 6 by na jakis okres schłodzic planete. Ale na złosc zaden wulkan nie chce z taka siła dupnac
1
@LuisSalvano Nie jestem toba bym musiał sie chwalic powrotem do domu.
1
@skubi99 Nie chodzi o przecinek. Chodzi mi o to "szkoda,że przeżyjesz"
1
@skubi99 A mozna wiedziec z jakiego powodu? Nie przypominam sobie bym wczesniej z toba dyskutował no chyba ze jestes kolejnym mulciakiem.
1
@skubi99 Podaj jeden sensowny powód dlaczego. Jesli nie rozumiesz dlaczego uważam,że kolega powinien bana dostac to oszczędze sobie czasu na dyskusje z toba.
1
@tristan87 Moderacja bedzie wiedziała.
4
@tristan87 Żałosny i obrzydliwy komentarz. Obys bana dostał
0
@Worny Przekraczajac Granice swietna ksiazka o Luisito. Zawsze bedzie w moim sercu.
0
@messi564 Fakty sa takie,że w grze jest diametralna różnica a i kadra nie najgorsza
0
@Rust_Cohle Lech obecnie jest liderem eklapy i ma normalnego trenera. A to,że własciciele to idioci to inna bajka
1
Wtf Polskie zespoły wygrywajo xD
1
Jedyna dobra scena w filmie. 79 Ad Wezuwiusz VEI 5. Swoja droga to stożek wezuwiusza leży na sommie czyli na krawędzi kaldery dawnego wulkanu,który się zapadł. Lubie sobie od czasu do czasu zapetlic ten filmik.
1
@Encore Na takie cos popcorn i krzesła to obowiazek
26
@Encore Noc oczyszczenia to byłoby złoto. Ale to byłby kabaret xD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
Ciekawostka
Nimloth to białe drzewo rosnace ongiś w Numenorze. Przed upadkiem Isildur zdołał zerwac z drzewa jeden owoc. Po tym jak osiedlił się w sródziemu z ojcem i bratem zasadził sadzonke w Minas Ithil a z tego drzewa powstało Białe Drzewo Gondoru rosnace w Minas Anor(Minas Tirity-Wieża Czat)
0
@LuisSalvano Faktycznie jest to cos czym warto sie chwalic. Brawo Luis tak trzymaj :)
1
@AllBundy Dziwnie piszesz 14
1
@AssisMoreira Rayman great escape miodna gra
7
@FCBR4N Konfa to ora sama siebie. Co z tego ze ma program jak swiatopoglad ma godny sredniowiecza