1

@takisobiektos gdzie kartki dla szkopów? Rodriemu od razu bys dał a Niemcy dawno powinni miec 2 lub 3 wiecej.

Przeciez to jest chamstwo co oni prezentuja w tym meczu

2

@takisobiektos Dobrze sie czujesz? Kto tu kogo pcha typie

2

@MesQueUnClub96 Pucuj niemcom bardziej. Dzis sa obrzydliwi totalnie

13

@FabianekMrozek On nie jest z La Masii.

Poza tym doktorku skad wiesz co mu dolega?

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Zoker Pajac może i tak ale bramkarz? Top

5

@RosjaninBut Niech tak będzie. Nico to must have

2

https://www.facebook.com/groups/3113464892207369/permalink/3921161734771010/

Ale kozackie zdjecie. Jakby ktos pytał to trzyma ona oskubanego ptaszka zapewne gołebia lub cos podobnego.

3

https://zapodaj.net/plik-WB1jtKHgOj

Spływ piroklastyczny z wulkanu Stromboli.

Wyglada to nieziemsko ale to jest pikus przy tym co mógłby zrobic Somma-Wezuwiusz :)

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @michal26 @barcelonaLM @Kim Kallstrom @AssisMoreira

4

@Criss18Barca Naprawde nawet tu polityke wciskasz? Wara od Lublina. Piękne miasto zasluguje na sport na top poziomie.

PiSu nienawidze ale latami w lublinie brakowało sportu na najwyższym poziomie. Był tylko żuzel w zasadzie i kiedys piłkarki ręczne.

7

2

@Matheu12 Nie no koncepcja Narodowego jest git.

Problem to ceny na tym stadionie

2

@Kgorecki2500 No ich już zdrowo odkleja. Takie to wywracanie stolika w wykonaniu konfederacji

5

@KamQiX Ta granie to był piekny "hazard" ofc do puli sie powtórki wrzucało xD

1

Dobry wieczór :)

4

@Rust_Cohle Nie no cennik x 100 w takim wypadku.

1

@Lucyfffer Podawałem już tytuł i link do filmwebu ale łap

https://www.filmweb.pl/film/Pojedynek-2024-10055711

1

@Lola120 Twierdza Modlin tam w nowym dworze mazowieckim

0

@Lola120 150 dniowka zwykli statysci. 200 epizodyczni

3

https://zapodaj.net/plik-3AC56dGSnE

Zdjęcie z planu. Czas leci pracy nima a hajs wpada xd

0

@partymaker Da sie gorzej niz Wiesiek i RoP?

0

@tristan87 No to jest żyła złota patrzac na stosunek kasy do ilosci pracy xd

1

@Szklaner Do agencji filmowej trzeba pisac. Ja miałem szczescie bo wujek mi to załatwił bo tez robi jako statysta

@626 o to tez git. My 150 bo my nie mamy dialogów. Ci co cos gadaja maja 200+

1

@Zoker O widzisz tez git praca xd

1

@tadzik447 Ale ekipa mega kozaki. Fajny luzny klimat. Ktos sie spizga? Nie ma problemu nikt nie kabluje tylko stawia sie typa na nogi xd

Czasem ktos cos narysuje na twarzy :]

1

@Mroziu Kasa bardzo dobra jak za to ile sie "pracuje"

0

@tadzik447 150 dniówka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?