Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos gdzie kartki dla szkopów? Rodriemu od razu bys dał a Niemcy dawno powinni miec 2 lub 3 wiecej.
Przeciez to jest chamstwo co oni prezentuja w tym meczu
2
@takisobiektos Dobrze sie czujesz? Kto tu kogo pcha typie
2
@MesQueUnClub96 Pucuj niemcom bardziej. Dzis sa obrzydliwi totalnie
13
@FabianekMrozek On nie jest z La Masii.
Poza tym doktorku skad wiesz co mu dolega?
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
6
https://swiatzwierzat.pl/kot-wygryzl-psy-z-policji-i-tak-latwo-stolka-nie-odda-zaden-zbir-nie-ma-z-nim-szans-gdy-wyrusza-na-patrol-ks-em-080623
Niby kot a kurde pies ;)
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Kgorecki2500 @tomek8756
0
@Zoker Pajac może i tak ale bramkarz? Top
5
@RosjaninBut Niech tak będzie. Nico to must have
2
https://www.facebook.com/groups/3113464892207369/permalink/3921161734771010/
Ale kozackie zdjecie. Jakby ktos pytał to trzyma ona oskubanego ptaszka zapewne gołebia lub cos podobnego.
3
https://zapodaj.net/plik-WB1jtKHgOj
Spływ piroklastyczny z wulkanu Stromboli.
Wyglada to nieziemsko ale to jest pikus przy tym co mógłby zrobic Somma-Wezuwiusz :)
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @michal26 @barcelonaLM @Kim Kallstrom @AssisMoreira
4
@Criss18Barca Naprawde nawet tu polityke wciskasz? Wara od Lublina. Piękne miasto zasluguje na sport na top poziomie.
PiSu nienawidze ale latami w lublinie brakowało sportu na najwyższym poziomie. Był tylko żuzel w zasadzie i kiedys piłkarki ręczne.
7
https://zapodaj.net/plik-ngJLmWEWng
O kur piekne ujecie Erupcji Stromboli i ci ludzie w tle :)
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @AssisMoreira @Kim Kallstrom @michal26 @barcelonaLM
2
@Matheu12 Nie no koncepcja Narodowego jest git.
Problem to ceny na tym stadionie
2
@Kgorecki2500 No ich już zdrowo odkleja. Takie to wywracanie stolika w wykonaniu konfederacji
5
@KamQiX Ta granie to był piekny "hazard" ofc do puli sie powtórki wrzucało xD
17
Kurła kiedys to było
https://a.allegroimg.com/s1024/0ce0aa/fafd2cae4063913f6369fe9e8e6b
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQjrGpucNu2VjUAffPRARwFwRpfyaRzeu1jAg&s
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6z85EJb5SvRCmDhJezrfbJYgni4lZEt-_jA&s
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
1
Dobry wieczór :)
4
@Rust_Cohle Nie no cennik x 100 w takim wypadku.
1
@Lucyfffer Podawałem już tytuł i link do filmwebu ale łap
https://www.filmweb.pl/film/Pojedynek-2024-10055711
1
@Lola120 Twierdza Modlin tam w nowym dworze mazowieckim
0
@Lola120 150 dniowka zwykli statysci. 200 epizodyczni
3
https://zapodaj.net/plik-3AC56dGSnE
Zdjęcie z planu. Czas leci pracy nima a hajs wpada xd
0
@partymaker Da sie gorzej niz Wiesiek i RoP?
0
@tristan87 No to jest żyła złota patrzac na stosunek kasy do ilosci pracy xd
1
@Szklaner Do agencji filmowej trzeba pisac. Ja miałem szczescie bo wujek mi to załatwił bo tez robi jako statysta
@626 o to tez git. My 150 bo my nie mamy dialogów. Ci co cos gadaja maja 200+
1
@Zoker O widzisz tez git praca xd
1
@tadzik447 Ale ekipa mega kozaki. Fajny luzny klimat. Ktos sie spizga? Nie ma problemu nikt nie kabluje tylko stawia sie typa na nogi xd
Czasem ktos cos narysuje na twarzy :]
1
@Mroziu Kasa bardzo dobra jak za to ile sie "pracuje"
0
@tadzik447 150 dniówka :)