0

@OTX ja akurst obawiałem się, że będzie tak eyglądała, a do tego popsute stosunki z Liverpoolem...

0

Kogo Barcelona to nie mogła sprowadzić i jak tanio. Nie da się ściągnąć każdego.

0

To nie klub, to korporacja.

0

Kontroferta: podwyżka 2 mln i 15 za podpis.

0

Kozak skład, dobre te nasze "ziółko" chłopaki.

2

@jordus100 Tolerancją jest to, że nie lubi gejów, a nie leje ich po mieście i nie krzyczy tego na lewo i prawo. Ja np akceptuję pary homoseksualne, lubię wielu takich ludzi ale nigdy by m nie założył kolorowych barw. Tolerancja to nie akceptacja, a brak poparcia to nie dyskryminacja. Tolerować się powinno również jego jego przekonania religijne.

Jeżeli natomiast to prawda, że serio wykręcał się jakimiś wymówkami to trochę tworzy z niego mema xD

Z dwojka złego, w tym jakże nietolerancyjnym świecie - może oskarżyć wszystkich o rasizm xD

3

Jedyna kadra w jakiej zagrają xD

1

@ViscaelBarca2007 to też, do tego Flick, Lewy, Boateng, Sule i ponoć pokłócił się też z Nagelsmannem. Wolą ściągnąć kogoś nowego niż dawać podwyżki, nie rozumiem ich polityki, a inny gracz się zastanowi 2x zanim pójdzie tak żeby trzymali go na siłę jak Lewego.

0

@Janek_7 cały okres w City? I tak by tam nie grał z taką paka :p

0

Taka prawda, że mogą zmusić Lewego do wypełnienia kontraktu. Bayern nigdy nie szanował piłkarzy innej nacji niż Niemcy. Teraz podważają już jego przydatność dla klubu, a pół roku temu był legendą, najlepszym piłkarzem w historii Bundesligi, Bayernu. No ale dla Bawarczyków Lewandowski jest tylko jak pomywacz podłóg bo jest Polakiem.

0

@Pawlak1992 Pewnie nigdy nic mu nie udowodnią, ręka rękę myje.

0

Takie same cyrki jak u nas, władza ustala przepisy, które dotyczą szarych ludzi, a nie ich.

3

@Kubsoleon Ja odnosze wrażenie, że oni woleli nawet dawać więcej niż ktoś chciał żeby było czym się pochwalić.
- Wyceniamy zawodnika na 45 milionów
- Nie obrażajcie nas, damy 60

2

Nic dziwnego, że Alemany chciał odejść bo Valencja z właścicielem Limem to cyrk na kółkach większy od P$G.

0

@Barcelonista94 Dla mnie oczywistym faktem jest, że gość, który był przyspawany do ławki w City ma dużo mankamentów, jak się rozwinie w ciągu sezonu to będzie dobry transfer. Jeśli nie, pieniądze wyrzucone w błoto.

1

Pewnie będzie chciał grać i grać, cenię ambicję i jak narazie bym go mimo wszystko zostawił bo chyba jest najstabilniejszym obecnie obrońcą prócz Araujo. Garcia ma sinusoidę formy, Lenglet jak zwykle elektryk, a Umtiti żyje po prostu i tyle.

2

@damiano16398 Ostatnio z Barceloną łączą tylu zawodników jak z City czy P$G (w domyśle wszystkich), a taka prawda, że Barcelona może interesuje się może kilkoma z racji sytuacji inansowej.

0

@kynio302 Nie przypisuj zwierzętom cech ludzi.

0

@ViscaelBarca2007 Salihamidzic jest winny tego, że Bayern powoli zalicza zjazd sportowy: Bouna Sarr, Marc Roca, Omar Richards - genialne transfery Salihamidzicia.

0

@Lucassito dobrze, przyznałeś mi rację, że tak traktują. A teraz pokaż fragment o Barcelonie gdzie pisałem bo jesteś odklejony jakiś...

0

@Lucassito a gdzie ja napisałem cokolwiek o Barcelonie? Wskaż mi konkretny fragment. Napisałem, że Bayern źle traktuje piłkarzy i coraz rzadziej ściągają ludzi z topu mimo reputacji.

15

Już widzę transfer Kane za 15 mln funtów. Każdy piłkarz dwa razy się zastanowi zanim pójdzie do Bayernu gdzie ani nie dostaniesz podwyżki ani nie pozwolą Ci odejść. Ale za to ściągną jakiegoś szybkiego czarnoskórego gracza i dadzą mu od razu pensję jak Ty, bo to aktualnie jedyne ich podejście.

1

Zapewne jak zwykle panuje optymizm.

0

@Sortello Pytanie czy obecnie to priorytety.

3

@poskus myślę, że nawet na Valencię nie wystarczyłby.

0

@Magicc89PL też mnie to kompletnie rozbawiło.

1

Co roku to samo słyszę.

1

Liczę, że Holender mimo wszystko zostanie.

0

Mają prawo z nim rozmawiać jak każdy klub.

0

@Lionel_Messi10 Obrażanie masz na myśli mówienie, że powinien odejść? Jest legendą sam odszedł w dogodnym czasie, o czym sam mówił. Ja nie widzę w ogóle problemu nigdzie z Messim, jego pensją czy odejściem. Piłkarze przychodzą i odchodzą, trafem, najlepszy piłkarz ostatnich dwóch dekad, grał u nas, a nie u Królewskich. Rozstrzyganie czy najlepszy w historii, to już jak rozstrzyganie p4p ever w boksie. Nie da się porównać ale Leo na pewno w swoich czasach był wybitny. Jak to mój ojciec powiedział (praktycznie nie oglądający jako kibic) - Ronaldo to gracz genialny ale niestety urodził się w czasach, gdzie grał Messi.

Media