3

@AlexDark00 Wczorajsza bramka Roberta to 0% szczęścia a 100% zaangażowania i nieustępliwości. W momencie dośrodkowania Robert był na 16 metrze, 4 zawodników Cadizu było bliżej. Cytując Tony'ego D'Amato z Any Given Sunday: 'in any fight it's the guy whose willing to die whose gonna win that inch.'. Wczoraj Robert ryzykował zdrowiem wjeżdżając na pełnym wślizgu w te piłkę na pierwszym metrze, mijając się o centrymetry z próbującym wykopać ją obrońcą Cadizu.

4

AED a nie respirator, co za głupoty Redakcjo piszecie

0

@Zoker pierwsza zaliczona

8

@Firestone swoją drogą to powinien być na L4 a nie na tym meczu

2

@Stoiczkow póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś debil

0

Czyli co, mecz przerwany, na koniec sezonu zagrają od nowa od 0:0?

0

@urbie999 czyli masywny krwotok po tym jak spadł? Pytanie gdzie jest karetka

4

Dramatyczna akcja, gość spadł z trybuny wyżej i się zatrzymał, reanimują go z defibrylatorem

0

Z 4 zawodników miało bliżej do piłki niż Lewy a to on szybciej dobiegł. Niesamowity

0

@Kubavilla7 był karny, na linii stał obrońca

0

Dawać te asy atutowe

1

Jedynie zmiany od 46.minuty mogą nam dać punkty. Jak po 60.minucie to nic nie da

7

Lewy, Dembele, Pedri od 46.minuty

0

Rzygać mi się chce jak widzę stratę za stratą Ferrana. 3 w minutę. Powinien zejść przed przerwą jako ojcowska kara

0

@DonAndresFCB jego nazwisko zobowiązuje. Inny Torres miał ten sam problem

1

@przemek1920dm lepiej nic nie płacić i oglądać za darmo na streamach w zajebistej jakości

1

@Mordzia97 bezjajeczny Torres i wiecznie spóźniony Memphis

1

@Lionel_Messi10 Neymar go zjada póki co łatwo

4

Bez Lewego, Dembele i Pedriego to wygląda jak mecz z zeszłego sezonu

16

Szkoda że nie zapytali go o to co było na karteczce

0

@neeed bo ma słabą psyche, podobną do Fernando Torresa

0

Moussa Dembele wtf xD

0

Ależ zabrał Lewemu asystę

2

Sergi Roberto zawsze miał ten swój rajd na kontrę, pamiętne z Realem np

5

Wow. Gdyby nie var to karny i czerwo dla Christensena. A tak to żółtko dla napastnika

0

Komentarz usunięty

1

@adi7adi8 ładnemu we wszystkim ładnie

0

Coś czuję, że Czawi walnie jakimś składem z kosmosu i zagramy padakę w pierwszej połowie. Alba i Fati w wyjściowym już to sugeruje.

0

I co, wielki hajpowany Yamal Lamine grzeje ławę, przegrywa konkurencję z ogórkami Juvenilu

2

Od dawna wiadomo, że najlepszą taktyką na barcę klubów śrenich i słabych jest autobus + kontry bo mamy wysoko ustawioną linię defensywy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?