1

@JoeBlack nikt nie może decydować za pacjenta o metodzie leczenia dopóki jest on przytomny, świadomy i dysponuje pełnym rozeznaniem

0

Kolejny który się spłakał w mediach. Jak ja tego (i Xavi pewnie też) nie lubię. Zamiast pokornie pracować i wykorzystywać szanse to skomle jak pies

1

Póki co graliśmy z kelnerami. Poczekajmy jeszcze 2 miesiące.

3

@FCBMati10 Zapominamy bo inaczej będzie że rasizm

0

Z pierwszej ósemki w tabeli Real stracił najwięcej goli a i tak prowadzi. Mental.

2

Dużo strat. Był pod grą, pokazywał się i zaangażowania odmówić mu nie można ale mimo bramki nie zrobił najlepszego wrażenia ilością strat i jałowych decyzji

1

Jak utrzyma te proporcję do końca sezonu to będzie miał 50 bramek w samej lidze.

0

Fati cień dawnego gracza

0

Pedriemu zabrakło przytomności. Gdyby nie stał jak słup tylko zrobił krok wstecz to uciekł by ze spalonego

0

Lewy powinien to strzelić

0

@Jonyx W meczu z Bayernem był bezjajeczny akurat a to że zagrał dobrze z ligowymi ogórkami to nie czyni go jajecznym.

0

Jak myślicie czy gdyby bezjajeczny Kunde wjechał z poświęceniem na wślizgu to zdążyłby wybić piłkę z linii bramkowej?

0

Mógł kunde na wślizgu wybijać z liny

1

Dembele do zmiany, najgorszy na boisku

0

Lewy widać przyzwyczaił się że w LL ma dużo miejsca w polu karnym. Gdyby walił z pierwszej to byłyby większe szanse

0

@Urban08 chakalaka

0

Skąd Kimmich ma pizde pod okiem?

0

Emerson Royal - dlatego nie ma go u nas.

0

Depay ani na ławie ani w wyjściowym garniturze ani na trybunach. Zdematerializował się xD?

0

Pytanie, po co puszczacie te kupony? W celach zarobkowych, dla nutki ekscytacji, czy już hazardowe przyzwyczajenia?

1

@michal26 też tylko bym nie przesadzał z tym raz na zawsze

0

@NaFazieHitman Nie odniosłeś się do sytuacji tylko go określiłeś, sam już kontrolujesz i nie wiesz co gadasz. Dzieciaczku akurat do Ciebie pasuje patrząc całościowo na Twoje komentarze

0

@Deviler Zgadzam się

0

@Nazio87 a gdyby cały mecz na niego buczeli i gwizdali, a on by strzelił gola, to czy wówczas nadal nie powinien świętować?

0

@NaFazieHitman Okaż mu więcej szacunku dzieciaczku. Możesz powiedzieć, że w tej sytuacji można było się lepiej zachować i troche więcej czasu zarezerwować na trasę z punktu A do punktu B, ale jeśli co post wyzywasz go od cymbałów przez jeden taki incydent (pomijając, że ma życie bardzo dobrze poukładane; o Twoim nie będę się wypowiadał) to świadczy to tylko o Twoim poziomie.

0

Jak myślicie, czy jak Lewy strzeli dzisiaj gola to będzie go celebrował?

2

@karolszymek Staję na głowie na godzinę przed meczem. Potem jak my oddamy pierwszy strzał na bramkę to tak zostaję do ostatniego gwizdka

0

Dla Ferrana to 3 byłoby za dużo a tu 4

0

@LS Ok, ale Robcio nigdy nic takiego nie powiedział o niej? Myślałem, że gdzieś podsłuchane z jego rozmowy telefoniczniej albo z jego tajnego smsa

0

Wyjaśni mi ktoś o co chodzi i skąd się wzięło to określenie 'guwniara z paletkom' w kontekście Igi i Roberta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?