0

Ferran złota piłka

0

@Zimny tak, a w protokole pewnie wpisze że wtargnął na boisko a butelka spadła z nieba xd

0

Ładny soczysty strzał

0

@Fake69 tak, zmontowane przez real tv

0

Sędzia totalnie nie panuje nad meczem a próbuje w dupę wchodzić każdemu gestykulacją

1

@Antimadridista_WR totalnie nie panuje nad meczem a próbuje w dupę wchodzić

0

@AlvaroHanso a I tak jebią na niego w tunelu był podglos jak schodzili do szatni

1

@damian16161212 Inigo wjebal się sankami w winicjusza

1

@Swistus172 bo obaj się trzymało niestety

1

Every 50/50 goes that way Bellingham parszywy ryj dalej presję wywierają hahaha

3

Łukasz z sędzią ustala kiedy ten karny będzie

1

Xeballos jeszcze bez żółtej przypominam

2

Miękka klucha sędziuje

0

@Coutinho007 wiedzą że w tym ich jedyna szansa

0

Martin go wypchnął na spalony, brawo

0

Jedziemy z rządowymi

1

@Bykunn kilka głupich strat faktycznie i drepcze wracając

0

Żółta dla Carlo więc kolejna dla naszego obrońcy:)

0

Tu ręke chciał ale na karnym nie protestował haha

0

Sędzia obsrał gacie

0

Dominacja jak z mallorcą xd ależ to jest przepaść

1

@FCB_dimiC pierwsza będzie dla nas

1

Zaszczuty sędzia boi się dać żółtą

2

Fort by wjeżdżał w pole karne

5

Hipokryci do potęgi entej. Wrogość I niechęć? Oni chyba na tym znają się najlepiej ze wszystkich. Nienawidzę takiego cwaniactwa i próby manipulacji

6

Za kogo te madryckie psy mają kibiców? To się w pale nie mieści xd tylko dlatego że są ze stolicy i rządzi nimi potężny magnat to im to uchodzi płazem. Wyobrażacie sobie aby np taki espanyol tworzył tego typu filmy, oświadczenia itp? Momentalnie zostałby zdegradowany do 5 ligi

0

@pt9 Szczecin. To zdrówka życzę dla Taty na zasłużonej emeryturce. Jeden kończy a drugi zaczyna :) proza życia

0

@MysticCat dokładnie tak, tworzona narracja że jak przegrają to przez sędziów i uwaga odwrócona od ich kaszany a jeśli wygrają to mimo sędziów i wszelkich przeciwności wszechświata

7

To co robi brudna rmtv to jest forma przemocy i powinno zostać natychmiast ukrócone. Nagonka na konkretnego z nazwiska sędziego tuż przed meczem, posądzanie go o korupcję itp. Jeśli chcieliby walczyć o sprawiedliwość zrobiliby to z kulturą, po dżentelmeńsku, bez wymieniania nazwiska, z kompilacją zarówno złych, wątpliwych jak i trudnych dobrych decyzji w różnym kierunku, dla różnych zespołów.

4

To co robi brudna rmtv to jest forma przemocy i powinno zostać natychmiast ukrócone. Nagonka na konkretnego z nazwiska sędziego tuż przed meczem, posądzanie go o korupcję itp. Jeśli chcieliby walczyć o sprawiedliwość zrobiliby to z kulturą, po dżentelmeńsku, bez wymieniania nazwiska, z kompilacją zarówno wątpliwych jak i trudnych a jednocześnie poprawnych decyzji w różnym kierunku, dla różnych zespołów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?