Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już kolejny raz Olmo albo Fermin posyłają taką piłkę z pierwszej.
Z Ferranem czy Lewym jest to niemożliwe
0
@Antimadridista_WR Jak taktyczna jak trzymał się za dwójkę i po zejściu już obłożył lodem.
0
Araujo z kontuzją xDd
Trzymał się za dwójkę.
Zajebiście
1
Gerard Martin tragicznie.
Całkowicie zapomniał o pilnowaniu linii spalonego
1
Ferran miał by już hattricka tutaj
1
@gumaz Pewnie pijany leży po zwycięstwie Bayernu
3
Wy już pewnie ladujecie piwko i jecie chipsy pod mecz?
Ja właśnie zajadam się Żurkiem z grzankami.
Nawet mi was nie żal.
1
@Barceloniarz987 Ale jakie tu szachy?
Przecież to pewne było że Atletico nastawi się na LM bo na ligę nie mają najmniejszych szansa.
1
@Jakchcesz Twierdzisz to po jednym razie?
Sam stwierdziłeś że od pół roku nie mamy napastnika a Flick dopiero teraz próbuje.
0
@Bartas1998 xD
Lewy się nie nadaje na poważne granie.
0
Bez Lewego i Ferrana.
Brawo trenerze.
Tylko szkodza że kilka meczy za późno z
Taka decyzja.
Oby nie był to jednorazowy pomysł.
3
Ładny gangbang tam musi być uskuteczniany.
1
Dziś musimy wygrać.
Innej opcji nie widzę.
7 punktów przewagi na tym etapie to jest autostrada do mistrzostwa.
Tym bardziej że będziemy mieć łatwiejszy terminarz w lidze.
I oby Bayern zrobiły swoje we wtorek.
0
Demichelisa zawsze lubiłem a teraz go lubię jeszcze bardziej
1
Hahahaha hahaha
Muriqi brawo
1
@Luciano99 Zajebisty moment na taki komentarz wybrałeś xd
2
Zaczyna się. :D.
1
@Comentateiro
Załatwiłeś już alko i przekąski na wtorek?
Bo wiesz że we wtorek wpadam do ciebie i Tuska i razem kibicujemy Niemcom?
0
@gumaz Sam pomysł nie najgorszy ale puszczanie czegoś takiego na święta i uderzanie w takie tony jest co najmniej obrzydliwe.
1
Brawo Widzew.
Oczywiście brawa za to że Legia w tej chwili jest w strefie spadkowej
8
Bardzo trafne spostrzeżenie.
3
Potwierdzenie że Kieliecki> Winiary.
4
Włoscy piłkarze już przed meczem z Bośnia próbowali ustalić z federacją premie za awans.
Pięknie się zemściło.
7
@michal26 ale po co mają go stawiać od nowa?
Poprzedni system były bardzo dobry i wszyscy świetnie się w nim odnajdywali.
6
Sławek body positive.
1
@Kgorecki2500 np @jowita w 80% składa się z kiełbasy i słodkich rzeczy
1
@pax
"Aaaa, czyli jednak myślenie socjalistyczne. Wszystkim po równo i ekonomia jest nie ważna"
Tak w tym niewydolnym systemie w którym się zmusza ludzi by w nim uczestniczyli inaczej się nie da
"Uważasz, że kobiety w powiecie w którym zostanie zamknięty oddział porodowy nie będą miały możliwości urodzenia dziecka na innej porodówce?"
Tak dokładnie tak jest bo chyba nie wyobrażasz sobie że gdy kobieta zacznie rodzić to będzie jechała kilkadziesiąt kilometrów autem by dojechać do kolejnej placówki.
"Spytałem wprost co ma zamykanie porodówek ze względu na drastyczne zmniejszenie liczby porodów w powiatach do zmuszania kobiet do rodzenia dzieci np. z wadami letalnymi? "
Jakie to hasła były na tych strajkach?
Nigdy nie będziesz szła sama
Nasza godność,wasza podlość
Czy odbieranie odpowiedniej opieki kobietom przez tych ludzi którzy w mediach w kółko te hasła powtarzali nie jest zaprzeczeniem tego?
"Chciałeś wyśmiać zachowanie kobiet czy bardzie aktywnych kobiet społecznie ale jakoś się to co napisałeś nie klei."
W żadnym wypadku.
Chciałem jedynie pokazać hipokryzję Lewicy i to że wykorzystali kobiety dla korzyści politycznej.
14
Ja bym dał Nobla za to.
0
@Bykunn @pax Cała polska służba zdrowia jest nierentowna.
W naszym państwie są przepalane miliardy a szukają oszczędności na czymś tak ważnym jak rodzenie dzieci.
Państwo jest rozkradane na potęgę i ważniejsze dla nich jest obfite koryto niż porody.
Czemu jedna kobieta ma mieć dostęp do porodówki a druga nie skoro płacą te same składki?
1
@Kgorecki2500 Przecież od razu widać po nazwisku że to agent unijno-niemiecki.
Zobaczycie najpierw ukradnie 20% PiSowi a później poleci koalicje z Tuskiem robić.