1

Ale kopanina xD
To może pójść w każdą stronę.

0

Dobrze że tam był Szymański a nie Betoniarek xD

5

Polscy kibice po pierwszej połowie.


0

@Kleps0n Nie za bardzo wiem o co ci chodzi.

4

Bastoni czerwo xD

Ale by chodził w duecie z Araujo.

0

@Gibbon_FCB Wolny był ewidentny.

1

@Kgorecki2500 No to musimy spisać protokół niezgodności.

1

@Kgorecki2500 Bark bark gdy Polak nie miał już szans na dojście do piłki?

0

@JordiAlbion sędzia liniowy mógł nie widzieć co robi Zalewski bo Elanga już był przed nim.

12

Ogarnijcie się.
Faul był ewidentny.

Elanga już wygrał pozycję a Zalewski go popchnął.
Lekko bo lekko ale przy takiej szybkości to wystarczyło by spowodować upadek.

2

@Barcaa12 Pewnie za dyskusje

1

Bramkarz genialna obrona.

1

Szwecja wyszła z całkiem innym nastawieniem niż w ostatnim baraży przeciwko nam.
Tam się patrzyli jak gramy a teraz prowadzą grę.
Wiadomo wtedy kadra była znacznie słabsza ale Szwedzi zrobili progres.

3

To kiedy mecz o wszystko??


A nie czekaj...

1

Zaczyna się..
Dramat

5

@Aequlibre popitek
Powaga
Wybierz jedno

7

Historia ceny paliwa w ostatnich dniach :)


1

@Bykunn Myślę że ludzie nie mają pojęcia dlaczego powstał fundusz kościelny i to że przejęto ogromne tereny i majątek należący do kościoła.

I takie bezmyślne porównywanie do Kapeli jest żałosne.

Inna sprawa czy w ramach funduszu już zwrócono to co odebrano.
Jest to bardzo trudne do policzenia ponieważ na tamten czas te ziemie kosztowały niewyobrażalnie mniej niż obecnie.


3

To tylko potwierdza kunszt kapeli.


7

Obrzydliwa strona i obrzydliwa zagrywka ze strony polityków KO
Według autora za referendum stoi Berkowicz Gibała i Terlecki hahahaha
Polecam poczytać




6

@Elprofesorxx Tak i jest to @wpwelement .
On ma destrukcyjny przycisk "ban"

3

@Comentateiro Myślałem że wolisz z niemieckim komentarzem oglądać

1

@Karol145 Ty dalej swojej...
Chłopie kup sobie tą wełnę i rób sobie z nią co chcesz.
Tylko odwal się od innych którzy mają ochotę kupić sobie styropian.

2

@aldewir Przecież to ile jest producentów w czołówce z danego kraju nie ma żadnego znaczenia

Niemcy są liderem i produkują 30% całej wełny w UE.

Tak trudno sobie to wyszukać?

2

@Karol145
Co za bzdury..

To proponuję też zlikwidować wołowinę tańszą niż 100 za kg
Zakazać produkcji aut do 200 tysięcy.
Kazać ludzią montować włoskie meble a nie te z Ikei.
JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM!!!

Tyś na głowę upadł że takie farmazony piszesz ?
Jakim trzeba być ograniczonym by takie coś pisać.

Styropian jest świetnym materiałem to że wełna ma kilka cech lepszych nie oznacza że styropian to gówno.

Styropian jest znacznie tańszy , znacznie łatwiejszy w obróbce i jest lepszy pod względem odporności na wilgoć.


6

Ktoś szuka pracy?


0

@626 Ale co to ma do rzeczy?

2

@Safrani Ale nikt nikomu nie broni stosować wełny która jest lepsza ale też droższa.
Jak kogoś stać to proszę bardzo.
Tylko dlaczego to ma być pieprzony przymus, co z tego że dotyczy to dużych inwestorów?
Oni też używają styropianu.
Czemu znowu robimy coś by nękać polskie firmy?

1

@Laminedependencia Tak ale też droższa i to nie mało.

2

@Mow_mi_Douglas Nikt normalny nie będzie stosował hybrydowych rozwiązań bo zajmowało by to dwa razy więcej czasu co za tym idzie też więcej pieniędzy.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?