Roni_10
Dołączył/a: grudzień 2020
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale leament a gdzie Ci co mówili że Messi powinien odejść, że blokuję zmiany,ze młodzież się nie może przy nim rozwinąć, że Grizz nie pokazuje swojego potencjału przy Messim. No to teraz zobaczymy... VeB
0
@Krystian1588 Podobno Barca płaci połowę pensji Suarezowi... Ale jasne jak było naprawdę z odejściem Suareza tego się do końca nie dowiemy. Pozdawiam.VeB
2
Brawo Panie. VeB
0
@Matix90 szczególnie te z PSG i Realem Madrid ważne gole... Czy jednak Te ważne gole to były z Cornella i Valladolid nic tym drużyna jednak nie ujmując. Wiesz chodzi o TO, że Dembele nie strzela goli mocnym drużyna i to jest niestety fakt.
0
@LatajacyHolender Dobrze że jeste jeszcze ta 1/3.Pozdrawiam
1
@Krystian1588 a to nie Quman dzwonił do Suareza i powiedział że nie liczy na niego w sezonie
1
Kto jest jeszcze za tym żeby Quman został
0
Dembuś szósty gol w lidze i od razu jaka wrzawa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A co robi Dembuś na boisku?
0
Kuman gra o swoją przyszłość w klubie. Vamos Barca
1
No i Bilbao pękło. VISCA
3
Ten mecz trzeba wygrać. Po zwycięstwo. VISCA el Barca
4
Mecz przegrany pod względem taktyki.
0
@Solelyrose przynajmniej się czegoś dowiedziałeś.
0
Visca el Barca!!!
0
@ksawizimens obecnie mała uwaga ten renging nie jest za obecny czas. W poprzednim 10 leciu liga hiszpańska z lig krajowych była najlepsza to nie podlega dyskusji.
3
Duma
Visca el Barca
0
@blablak to z Liverpolem w dwu meczu było 4:3 czyli wtedy to była honorowa porażka. To powodzenia.
0
@blablak tak serio
3
@Johnson napastnika rozlicza się za gole a nie za aktywność.
4
Brawa za walkę. Przynajmniej w tym roku Barca honorowo odpada z LM. VISCA el Barca
0
Griz co jeszcze
3
@Sheva77 niestety brak Suarez jest bardziej niż widoczny
0
@Trexas będzie bardziej w białej koszulce..
0
@Kamil01 zagrał czy biegał
4
Dembele to barcelonski Milik
0
@Pstryk Powinni zagrać 3-5-2 z de Jongiem w obronie i Grizmancem w pomocy
0
@FutbolToMagia co do Dembele to się nie zgodzę to jest właśnie świetny moment żeby go sprzedać za naprawdę dobre pieniądze. Nie zapominajmy ze miał duże problemy z kontuzjami.. A skrzydłowi są z la Masi trzeba dać im szanse.
0
Laporta wygrywa