0

według mnie to bardzo dobry wybór bo on będzie dalej kontynuował nasz styl gry a nie jacyś inni trenerzy którzy nie wiedzą jak kierować taką drużyną Tito widział wszystko co robi Pep na pewno przez ten czas nauczył sie bardzo dużo i doda coś jeszcze od siebie żebyśmy byli nawet jeszcze lepsi niż teraz. Dziękuje ;D

0

no jatka jak cholera zaraz tą stronę zamkną ;D

0

zobaczcie stronę realu Madryt jak tam kochają swoich piłkarzy ;D hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?