RobsonVEL
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeeeeeeeeeeeestttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssstttttttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!
0
Szybka zima będzie w Madrycie :DDD
0
gooolllllllllll !!!!!!!!!!!
0
NO dobrze gada polać mu ;p Oby jak najdłużej z nami został :D
0
moje ciśnienie :(((( ale dobrze jest 8 punktów dalej
0
Piękny strzał ;DDDD
0
goolll !!!!
0
0
0
A zapomnieliśmy że Abi wróci może w grudniu, ale wiadomo forma nie będzie najlepsza a i tak wierze !
0
0
Piszczek strzela gola;p
0
Lewandowski goooool :DDDD
0
hahahahahahahha
0
Ajjjjjjjjjjjjj YAYA :(
0
http://kopana.byethost5.com/
0
naprawdę *
0
0
WTF ???? Tello ???
0
ja już ciśnienie to chyba mam 300 !!!!
0
może song coś ustrzeli :DD
0
ja juz nie mam z czego obgryzać :D
0
ja bym dał pedro za ville i atak Villa Messi a na defensywę naszego nowego zawodnika songa za manche
0
Ale zajebał !!!!!
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssttttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jest !!!!!!!!!!!!!
0
ja nie będę sie nim przejmować jeszcze żyje po wczorajszym a Mou po prostu zazdrości Guardioli co osiągnął w Barcelonie i nigdy go Madryt tak nie pożegnają jak my !!! Bo jesteśmy więcej niż klub ;D
0
Jesteśmy jedną dużą rodziną. Dziękujemy Pep. VEB !!! :*
0
Co tu dużo mówić dziękujemy za radość którą nas obdarzyłeś i dzięki tobie się popłakałem . Dziękujemy jeszcze raz za spaniałe chwile nigdy tego nie zapomnę. Powodzenia ;)