28 listopada 2012, 22:47
0
jeeeeeeeeeeeestttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!
11 listopada 2012, 23:01
jeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssstttttttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!
11 listopada 2012, 22:53
Szybka zima będzie w Madrycie :DDD
11 listopada 2012, 22:51
gooolllllllllll !!!!!!!!!!!
17 października 2012, 20:33
NO dobrze gada polać mu ;p Oby jak najdłużej z nami został :D
30 sierpnia 2012, 00:09
ja już ciśnienie to chyba mam 300 !!!!
6 maja 2012, 00:08
Co tu dużo mówić dziękujemy za radość którą nas obdarzyłeś i dzięki tobie się popłakałem . Dziękujemy jeszcze raz za spaniałe chwile nigdy tego nie zapomnę. Powodzenia ;)
18 września 2012, 22:27
hahahahahahahha
30 sierpnia 2012, 00:10
WTF ???? Tello ???
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jeeeeeeeeeeeestttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssstttttttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!
0
Szybka zima będzie w Madrycie :DDD
0
gooolllllllllll !!!!!!!!!!!
0
NO dobrze gada polać mu ;p Oby jak najdłużej z nami został :D
0
jeeeeeeeeeeeestttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ja już ciśnienie to chyba mam 300 !!!!
0
Co tu dużo mówić dziękujemy za radość którą nas obdarzyłeś i dzięki tobie się popłakałem . Dziękujemy jeszcze raz za spaniałe chwile nigdy tego nie zapomnę. Powodzenia ;)
0
hahahahahahahha
0
WTF ???? Tello ???