0

jeeeeeeeeeeeestttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssstttttttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!

0

Szybka zima będzie w Madrycie :DDD

0

gooolllllllllll !!!!!!!!!!!

0

NO dobrze gada polać mu ;p Oby jak najdłużej z nami został :D

0

moje ciśnienie :(((( ale dobrze jest 8 punktów dalej

0

Piękny strzał ;DDDD

0

goolll !!!!

0

Bardzo fajny filmik. Polecam ;D

0

ON wkrótce wróci ;D

0

A zapomnieliśmy że Abi wróci może w grudniu, ale wiadomo forma nie będzie najlepsza a i tak wierze !

0

0

Piszczek strzela gola;p

0

Lewandowski goooool :DDDD

0

hahahahahahahha

0

Ajjjjjjjjjjjjj YAYA :(

0

0

naprawdę *

0

0

WTF ???? Tello ???

0

ja już ciśnienie to chyba mam 300 !!!!

0

może song coś ustrzeli :DD

0

ja juz nie mam z czego obgryzać :D

0

ja bym dał pedro za ville i atak Villa Messi a na defensywę naszego nowego zawodnika songa za manche

0

Ale zajebał !!!!!

0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssttttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jest !!!!!!!!!!!!!

0

ja nie będę sie nim przejmować jeszcze żyje po wczorajszym a Mou po prostu zazdrości Guardioli co osiągnął w Barcelonie i nigdy go Madryt tak nie pożegnają jak my !!! Bo jesteśmy więcej niż klub ;D

0

Jesteśmy jedną dużą rodziną. Dziękujemy Pep. VEB !!! :*

0

Co tu dużo mówić dziękujemy za radość którą nas obdarzyłeś i dzięki tobie się popłakałem . Dziękujemy jeszcze raz za spaniałe chwile nigdy tego nie zapomnę. Powodzenia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?