No to może i ja się wypowiem? Obrońców mamy w miarę dobrych. Dla tego grubego tępaka tylko obrona ma znaczenie, np. Paragwaj w 2010. Prawie żaden mecz nie został wygrany w regulaminowym czasie gry... jeszcze z dwoma otyłymi wałami przywędrował którzy dokupią obrońców aż po napastników i będziemy mieli grę Barcy jeszcze brzydszą niż Realu, o ile to możliwe.
TheSpecialOneMourinho
To nie to, że kibicujesz Realowi i nikt cię nie lubi, po prostu piszesz z pogardą do Nas, kibiców Barcy. Weźmy przykład MadridistaForEver, pisze z sensem i jest obiektywny, to każdy jego komentarz plusują. Możesz mieć nawet WaligruchaBarce_w_Ucha a jak będziesz pisać z sensem to cię nie będą minusować.
Dyrektor naczelny Santosu już potwierdził że Neymar przejdzie do Barcy w sezonie 2014/2015, w letnim oknie transferowym. Mam nadzieję, że odetchnęliście :)
Przecież wiadomo że skrzydłowy strzeli mniej bramek niż napastnik. Ale to jedno, a liczba asyst to drugie. Messi bije Ronaldo na głowę pod względem bramek i asyst, a jak to możliwe aby środkowy napastnik miał 2x więcej asyst niż skrzydłowy, i do tego jeszcze dużo więcej goli? To nie jest wyjaśnione i nigdy nie będzie, to jest po prostu potęga Messiego :)
Uważam że nie ma sensu przejmować się słowami Pepe. Każdy wie że ma nierówno pomiędzy uszami i to nie jest nic dziwnego że pieprzy głupoty jak murzyn na haju.
Fajnie, że nie wyzywasz ale nie musisz się chwalić że kibicujesz tym mordoklejkom... ale masz rację, rozgrywanie SP w Chinach to tak jak Klan kręcony na planie M jak Miłość.
Racja, to ma sens. Ani jednej przegranej w lidze, i tylko jeden mecz przegrany. Racja, to strasznie przeciętny sezon. Oczywiście Barcelona zawsze musi pokonywać wszystkich 3-0, a jeśli wygra kiedyś 2-1 to już od razu "BARCA SIE KONCZY", "TITO ZEPSULES KLUB" itp itd... LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ!
0
Rosell logic: Hm... Di Matteo, Bielsa, Villas Boas.... kogo by tu wybrać... o, jakiś Martino, chuj wie kim on jest ale niech wbija!
0
No to może i ja się wypowiem? Obrońców mamy w miarę dobrych. Dla tego grubego tępaka tylko obrona ma znaczenie, np. Paragwaj w 2010. Prawie żaden mecz nie został wygrany w regulaminowym czasie gry... jeszcze z dwoma otyłymi wałami przywędrował którzy dokupią obrońców aż po napastników i będziemy mieli grę Barcy jeszcze brzydszą niż Realu, o ile to możliwe.
0
0
@lech i barca Cuenca ma kontuzję... a poza tym, pisze się Hernandez a nie Hernandes...
0
ALVES :))
0
Xavi10200 powinieneś mieć nSport bo jest na wszystkich telewizjach
0
Jaki był wynik 1 meczu? Nie wyzywajcie, wyleciało mi z głowy :/
0
Co racja to racja, gdyby Messi miał za plecami pomocników z Saragossy pewnie nie strzeliłby ani jednej bramki.
0
wpwelement - to się nazywa 100%-owa skuteczność, a ty się nazywasz człowiekiem który nie ma pojęcia o piłce.
0
zinedinezidane - to się zdziwisz jeszcze zdziwisz bo zdobędziemy mistrza.
0
walle' - alexis mial juz duzo czasu
Ale to teraz szansa dla Villi.
0
Po co, po to żeby ławę grzać?
0
+Visca_el_Barca+
Była porażka z Realem w SP czyli drugi
0
alianta2
Nawet na FCBarca.com jest :oo
0
TheSpecialOneMourinho
To nie to, że kibicujesz Realowi i nikt cię nie lubi, po prostu piszesz z pogardą do Nas, kibiców Barcy. Weźmy przykład MadridistaForEver, pisze z sensem i jest obiektywny, to każdy jego komentarz plusują. Możesz mieć nawet WaligruchaBarce_w_Ucha a jak będziesz pisać z sensem to cię nie będą minusować.
0
Minimalny spalony i już wielkie halo... a jak w Juve vs Inter spalony był 2-metrowy to wszystko było OK.
0
DinaczClue
Piłkarz tak młody nie leci na kasę, ale do najlepszych aby doskonalić swe umiejętności. Na kasę lecą piłkarze którzy zjedli już zęby na boisku.
0
Messimilian - być może to Wenger planuje koniec kariery? :)
0
Dyrektor naczelny Santosu już potwierdził że Neymar przejdzie do Barcy w sezonie 2014/2015, w letnim oknie transferowym. Mam nadzieję, że odetchnęliście :)
0
Gololololololololololololol! To wkur.ia -...............-
0
Przecież wiadomo że skrzydłowy strzeli mniej bramek niż napastnik. Ale to jedno, a liczba asyst to drugie. Messi bije Ronaldo na głowę pod względem bramek i asyst, a jak to możliwe aby środkowy napastnik miał 2x więcej asyst niż skrzydłowy, i do tego jeszcze dużo więcej goli? To nie jest wyjaśnione i nigdy nie będzie, to jest po prostu potęga Messiego :)
0
@Vitoo nic nie rozumiem, daru pisania to ty nie masz (brak interpunkcji, źle dobrane słowa i mądre słowa które zniekształca ich prosta forma)
0
@Agunia91
Kibice, zawodnicy, działacze klubowi Barcy tworzymy jedność - Mes que un club :)
0
Dobrze, że chce zostać ale mam nadzieję że to nie jest jakaś aluzja że chce niedługo kończyć karierę :) przywiduję 4-5 sezonów wielkiej piłki :)
0
Uważam że nie ma sensu przejmować się słowami Pepe. Każdy wie że ma nierówno pomiędzy uszami i to nie jest nic dziwnego że pieprzy głupoty jak murzyn na haju.
0
@MadridistaForEver
Fajnie, że nie wyzywasz ale nie musisz się chwalić że kibicujesz tym mordoklejkom... ale masz rację, rozgrywanie SP w Chinach to tak jak Klan kręcony na planie M jak Miłość.
0
@Ronaldinho Gaucho
Racja, to ma sens. Ani jednej przegranej w lidze, i tylko jeden mecz przegrany. Racja, to strasznie przeciętny sezon. Oczywiście Barcelona zawsze musi pokonywać wszystkich 3-0, a jeśli wygra kiedyś 2-1 to już od razu "BARCA SIE KONCZY", "TITO ZEPSULES KLUB" itp itd... LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ!
0
0
@juliancarax
Właśnie że w Barsie gra dobrze, nie oglądasz meczy to nie komentuj :)
0
maciekniunia1991
zgłaszejcie tego debila....