Po co nam nowy trener? Messi jest uniwersalny! Wystawia skład, motywuje piłkarzy, ustala taktykę i dokonuje transfery! Taki piłkarz to skarb, coś jak Ryan Giggs.
Apropo Giggsa, może ktoś nie ogląda BPL, to go poinformuję, że w meczu z Hull City sam siebie wprowadził na boisko :D
Prześcieradła zasłużyły co najwyżej na degradację, z takimi ogórkami (wliczam frajern z obecną formą) do finału dostałby się mój lokalny klub grający w okręgówce.
Messi i Alves dwie wielkie pomyłki tego meczu. Ale gdyby Messi strzelił w 1 meczu 3 swojaki, skopał Pinto i wyszedł z boiska grać w bierki w 40 minucie i tak w następnym meczu grałby od początku. Sory, taki mamy klimat
Wyłączyłem telewizor i szczerze walę ten kabaret. Żeby się nie denerwować chyba z oglądaniem meczów poczekam na news "Alves wyrzucony", "Messi musi walczyć o pozycję w składzie" czy "Zarząd zwolniony".
Ja bym go nie sprzedawał, bo angażuje się w grę, co widać. A w jakiej jest formie to pokaże dzisiejszy mecz, bo wcześniej wchodził tylko na góra 15 minut i trudno po takim czasie na boisku ocenić formę danego piłkarza.
0
Jacy ruscy? Fakt, te cycki są żałosne, ale + za to, że jako chyba jedyni zaśpiewali w ojczystym języku.
3
Chyba ona patrząc po budowie ciała, chyba że facet taka ciota ;p
0
Luiz cienias??
Mówisz poważnie czy jesteś niepełnosprawny? Bo jeśli jesteś, to Ci wybaczę.
3
Po co nam nowy trener? Messi jest uniwersalny! Wystawia skład, motywuje piłkarzy, ustala taktykę i dokonuje transfery! Taki piłkarz to skarb, coś jak Ryan Giggs.
Apropo Giggsa, może ktoś nie ogląda BPL, to go poinformuję, że w meczu z Hull City sam siebie wprowadził na boisko :D
0
Najpierw pytanie czy ktoś by cię tu chciał panie de Boer?
1
Zdecydowanie bardziej bym chciał Belga niż Ter Stegena.
7
Sami ze sobą? Ciekawe
0
Prześcieradła zasłużyły co najwyżej na degradację, z takimi ogórkami (wliczam frajern z obecną formą) do finału dostałby się mój lokalny klub grający w okręgówce.
0
Prześcieradła mocne? To Frajern się o własne nogi potykał. Btw fajna reklama na C+ Sport HD
1
Real by z Atleti nie istniał... to różnica klas, prześcieradła to klasa podwórkowa przy Atleti :)
0
Laporte
0
A przewidzisz mi ile dzieci będę miał i kiedy znajdę prawdziwą miłość???
0
Messi i Alves dwie wielkie pomyłki tego meczu. Ale gdyby Messi strzelił w 1 meczu 3 swojaki, skopał Pinto i wyszedł z boiska grać w bierki w 40 minucie i tak w następnym meczu grałby od początku. Sory, taki mamy klimat
0
Wyłączyłem telewizor i szczerze walę ten kabaret. Żeby się nie denerwować chyba z oglądaniem meczów poczekam na news "Alves wyrzucony", "Messi musi walczyć o pozycję w składzie" czy "Zarząd zwolniony".
0
Nawet z tego się nie cieszę :(
0
"znowu"? Kiedy ostatnio niby kupili jakiegoś napastnika?
0
Żałosne...
1
Dla mnie liga nie ma już znaczenia, jest w cieniu tej tragedii :(
0
Idźcie gdzie indziej z tym Real Bajern, to news o sankcjach...
0
44-8-8? Zostały 4 kolejki... chyba że wliczasz ew superpuchar, to wtedy tak
0
Z ciekawości, jak jedna drużyna wygra i PK i ligę, to superpuchar idzie do nich czy grają o niego z 2. w lidze drużyną?
0
Jaką zadyszkę? Bayern ma wygraną ligę i patrzenie na wyniki z niej jest śmieszne.
2
Słabe.
0
Alves na +, mało wrzutek, no, i to on dał nam 3pkt :)
0
Białe chusteczki co oznaczają?
0
Alves przeprowadza akcję "sabotaż", co za nowość :)
0
Ja bym go nie sprzedawał, bo angażuje się w grę, co widać. A w jakiej jest formie to pokaże dzisiejszy mecz, bo wcześniej wchodził tylko na góra 15 minut i trudno po takim czasie na boisku ocenić formę danego piłkarza.
4
Alves?
Alves?
Alves?
Alves?
0
Każdy hejter ma 2 mordy?
0
Muł do Barçy? Ciekawe... xd