0

Są śmieszni, potrzebujemy stopera a oni chcą nam odkupić Masche, który jest stoperem? Jeżeli Rosell to przyjmie, to zmienię zdanie, co do tego, że ma jakieś resztki oleju w głowie.

0

http://www.sportmarketing.pl/newsroom/18110,real-madryt-w-rekach-bankow

1 kwietnia? Ah... te dzisiejsze gimbusy, nawet dat nie potrafią odczytywać.

0

Daty :*

0

Twój mózg niestety jest chyba niedotleniony, lub po prostu nie umiesz czytać dat artykułów o twoim ukochanym klubie.

0

O zadłużeniu tego wielkiego biznesmena nie wspomniałaś?

0

Tutaj masz jeszcze info potwierdzające że jest to 490mln....

http://realmadryt.net/news/Real-wykluczony-z-europejskich-pucharow-16973

To twoje 120 to nie wiem z czyjej rzyci wyciągnąłeś.

0

Drogi kolego, podaję zadłużenie na 8 czerwca 2013. http://www.sportmarketing.pl/newsroom/18110,real-madryt-w-rekach-bankow

0

Poza tym Real Madryt jest zadłużony na 344 miliony euro, w 2011 był na 490, więc sam piszesz bzdury.

0

Przegrałeś mecz na konsoli, że zamieniasz się w spinacz z powodu zwykłej pomyłki? Ciśnienie Ci już spadło? Mam nadzieję :)

Zauważ, że nasze mecze w lidze to będą same ogórki, więc Bartra nabierze pewności siebie, jeżeli będzie mógł grać. W LM będzie grał Masche i Pique. Ja bym dał szansę Bartrze, bo chłopak ma potencjał ale jest niedoceniany. Jeżeli go sprzedamy, może wyrosnąć na świetnego stopera i już do nas nie wróci, bo zwyczajnie nie będzie nas stać. Trzeba wierzyć w wychowanków, i dawać im szansę, a skoro mamy Martino, to myślę że Bartra ją dostanie.

0

Obrońcy na "gwałt" nie potrzebujemy, bo Puyol Pique i Masche przez sezon jeszcze dadzą radę. Przy następnym okienku możemy panikować, ale teraz spokojnie, w końcu mamy jeszcze Bartrę który może świetny nie jest ale tylko przez to, że mało gra.

0

329mln €

0

Perez walczy o złamany grosz, bo jego dług jest kosmiczny - 490mln €uro.

0

Chyba wiesz kto to zaczyna się na "s" kończy na "owiec"... odpowiedź: Sant11! Rosell to największy ekspert finansowy jakiego znam. On dba o każdy grosz. Przykład: Villa. Dlaczego sprzedał go za 2,1mln?

0

430mln €

0

Bojan ostatni mecz w FCB Zagrał 2 lata temu, od tamtego czasu nabrał umiejętności i doświadczenia, a na wypożyczeniach pewnie go nie oglądałeś więc wątpię, żebyś widział jego teraźniejszą formę.

0

Villa chciał zostać w PD... od niego zależało, gdzie pójdzie. Barcelona nie miała nic do gadania w tym transferze.

0

Villi kończył się kontrakt więc karty rozdawało Atletico. V7 nie chciał przedłużyć kontraktu, a Atletico nie chciało dać więcej, żaden inny klub nie był zainteresowany, więc? Musieliśmy go sprzedać chociaż za te marne 2mln.

0

Widziałeś chociaż 1 mecz Bojana? Jest dynamiczny, dobry technicznie, a co ważniejsze bardzo młody i nabiera doświadczenia na wypożyczeniach, na których dużo gra.

0

Daj mi 3 argumenty dla których miałby nie zrobić kariery. Poza tym, generuje wydatki? Żadnych wydatków nie "zgenerował", tylko ciągle jest wypożyczany za kilkaset tysięcy, a pensję pokrywają ci, którzy go wypożyczają. Po ostatnich wypożyczeniach jego wartość rynkowa wzrosła, a patrząc na ostatnie transfery i jego wiek może wyciągniemy za niego około 30mln.

0

Myślisz, że gdyby miałby nie przedłużyć kontraktu to wypożyczaliby go na 1 rok z możliwością przedłużenia na rok? Poza tym, możliwością za porozumieniem dwóch stron. Jeżeli Bojan nie podpisze kontraktu, to nie wypożyczą go tylko sprowadzą na Camp Nou i w następnym okienku sprzedadzą za minimum 20mln.

0

Villa poszedł za 2,1mln

0

Wydaje mi się, że się mylisz, choć nie jestem pewny.

To by nie miało sensu, bo Roma by dostała na 2 lata przyzwoitego piłkarza +1mln Euro, nie trzyma się to kupy... zamiast dostawać 1mln powinni zapłacić kaucję, o ile tak nie było.

0

Messi brał sterydy? Koleś, słyszysz co mówisz? Sterydy w grze w piłkę nożną tylko by mu zaszkodziły...

0

Został sprzedany za 13mln do Romy z tego co pamiętam, a po 2 latach jeżeli Roma nie zdecyduje się go kupić mieli go odebrać za 13mln. Opłacalne, bo otrzymuje doświadczenie.

0

Zamiast płakać o Bojana powinniście się cieszyć, że go wypożyczają. Za każde wypożyczenie Barca zgarnia jakąś sumkę a w tych klubach prawie ciągle gra, więc nabiera doświadczenia i umiejętności, a to nadal nasz zawodnik. Niedługo będzie mógł grać w 1 składzie FCB, a nawet jeśli nie, to będzie sporo wart.

0

Bartra zaczyna mnie denerwować... najwięcej wie, a sam potrafi tylko wybijać piłki na rzut rożny nawet, gdy we własnym polu karnym nie ma ani jednego przeciwnika, a w tym meczu nic nie zrobił... ale wie najwięcej.

0

Uwielbiam Neymara! :) Jest sympatyczny, i przede wszystkim świetnie gra.

0

Da ktoś link do powtórki całego meczu?

0

Nie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?