Neymar rozwija sięłęłe, a Cristiano kończy ończy ończy :3 Więc w sumie nie ma co ich porównywać, na chwilę obecną to Cristiano jest może trochę lepszy.
Hahahahahahha myślałem że poziom dzieci na tej stronie jest choćby minimalnie większy, ale się przeliczyłem jak nie potraficie wykryć tak słabego trollingu!
idź na realmadryt.pl i tam są tacy sami debile jak ty to sobie z nimi podyskutuj a nie z prawdziwymi Cule jesteście ze mnom żeby ten cham wyszedł ze stronki to dajcie plusy!!!!
Spójrz prawdzie w oczy Loserr nie umi kupować sprzedawać itp zawodników Bojana sprzedał na Rome potem odkupił... zamiast zostawić se 12mln ze sprzedaży takiego dziada to jeszcze odkupił tego lamera za 13mln!! ŻAŁOSNY JA BYM SPRZEDAŁ Thiago za 40mln Bojana za 20mln Ville za 50mln a nie....! Silve bym rok temu kupił za 40 a nie płakał że za dużo.... żałosny jest Rosell i chyba każdy powinien to widzieć!
Nie piszę pod każdym newsem tylko pod newsami w których Loserr coś wali a robi to bardzo często ja bym był lepszym prezesem... Cruyff lub Rijkard powinni władać tym klubem a nie on!!1!
Pójdą spać a nad ranem ich jakiś żydek przez okno wejdzie i zarżnie... żałosne Rosell w Żydlandii hotelów się nie kupuje to mordercy.... jutro będzie połowa składu!!
Wiem prawda boli ale musimy jako kibice coś z tym zrobić przecież nie może tak być... zatajamy problemy!! a tak się ich nie rozwiązuje Neymar jest chory na anemie a płaciliśmy 50mln za niego... i co żałosny jest Loser mógł go wczesniej zbadać... gdyby wiedział że ma anemie to by wyciągnęli z 40mln mniej... musimy coś zrobić z Loserrem i Zubiżaletą tak żałośnie jeszcze w historii klubu nie było tyle syfu musimy odwołać Losera i Zubiżaletę żeby zbudować nowy lepszy klub!!
Żałosne Loserr dlaczego ty ten klub tak niszczysz?! CO my ci jako KIBICE zrobiliśmy w trasy ich wysyłasz żydów trenować ja nie mogę teraz tylko się na RM.pl śmieją z nas.... messi żyd itp !! Żal Loser wyjdź z Barcy nie nadajesz się na kierownika... won ! Won won i jeszcze raz won takim cieniasom jak ty mówimy nie!
ty masz chyba jakieś koleś problemy z myśleniem on właśnie jak się anemii pozbędzie to szybszy będzie... ale ona się dopiero rozwinie i wgl będzie taki zamuł z niego... niedobrze 57 w błoto...
Żenada Loserr kupiłeś chorego za 57mln a klauzula to co Thiago za darmo Ville za darmo oddajesz a Neymara z anemią to co za 57mln ?! Żenada ten klub schodzi na psy... teraz nie będzie zdolny do gry bo anemia nie jest tak łatwo wyleczyć, tylko oni tak gadają żeby ludzie tak myśleli... zakłamane chamy z tych hiszpańskich gazet Mundo Deportivo i Sport... już Onet lepsze rzeczy pisze... piłka zmienia się w polityke taka kuracja trwa latami a jak się źle kuruje to się rozwinie i ten Neymar będzie takim zamułem jak Kaka kurde nic nie zrobi!! Żałosny zarząd!! Loserr weź odejdź!
Bzdury pan panie gadasz 90% tego zakłamanego wywiadu jest ustawione przez UEFĘ i przekupili tego chamskiego kłamcę. Villa 11 mln pensji śmieszne dostawał o wiele mniej szacuje się że dostawał około 5mln euro na rok.... więc jest różnica a poza tym głupoty pierniczy!! Nie wiem za co ale to była za coś rekompensata taki piłkarz za takie marne grosze o boże... Thiago klauzula?! Mogłeś kopa w dupe sprzedać Loserru! Trza go było trzymać do dobrej oferty a nie za 25mln... żałosny jesteś Loserr kłamco niewyżyty ty! Jak można tak oszukiwać kibiców.... masakra jednym słowem...
Trza było brać Silvę póki była okazja... na wyciągnięcie ręki, ale Rosell skąpił 40mln za Thiago, więc teraz niech się pierniczy z Mourinho o tego Luiza, który jest co najwyżej średni, a chcą za niego kosmiczne 46mln. Nie zdziwię się, gdy Rosell to przyjmie, bo to Rosell.
Koszulki Kaki może przez miesiąc się sprzedawały, ale i tak większość Hala Dzieci kupowało koszulki Krysi, więc od Kaki z koszulek spłaciło się może 10 %. Reklamy to co innego, tylko że najlepsza rola Kaki w reklamie to co najwyżej tło, może kolejne 10%. Jednak Kaka był na okładce FIFA'y 11 z tego co pamiętam więc to jest jakiś tam procent do spłacenia... w najlepszym wypadku spłacił się około 30-40% w dodatku Real zniszczył jego karierę.
Real z roku na rok nie zarabia coraz więcej bo 2 lata temu zarobił dużo więcej niż w ubiegłym sezonie... cytat z piosenki "Wina Sędziego": ,,Kolejny sezon za nami, a u was bez zmian w gablotce z pucharami" rozumiesz chyba dobrze? Real ma pieniądze z koszulek, od sponsorów, za mecze, pokazówki itp. z roku na rok zarabia tyle samo, tylko sezonowcy są wśród nas i jeżeli nie ma trofeów to nie ma kaski, po prostu sezonowcy odwracają się od Realu i nie ma koszuleczek, innych gadżetów, ale co najważniejsze nie ma kaski za trofea.
0
Ładna gra Barcy!
0
Alves bogiem za 3...2...1...
0
Idźcieże spać gimby, już wjazd na Alvesa bo mu wrzutki nie wychidzą i bład popełnił, fakt, nie jego dzień, ale nie kupujcie już od razu nowego PO ...
0
Zdrowiej Leo na GD ;)
0
Neymar rozwija sięłęłe, a Cristiano kończy ończy ończy :3 Więc w sumie nie ma co ich porównywać, na chwilę obecną to Cristiano jest może trochę lepszy.
0
Wskoczył na plecy obrońcy przy strzale główką... tak się nie gra, panowie, po strażaka proście swoich. Bramka słusznie nieuznana.
0
Pique kompletny drewniak, przy bramce na 2-1 wkręcony w ziemię jak dzieciak, a piłkarz Sevilli nawet zwodu żadnego nie robił...
0
Wypuszcza piłkę 50 metrów przed siebie i po nią popiernicza, nic specjalnego.
0
Dzięki za fajny obiad :-)
0
Hahahahahahha myślałem że poziom dzieci na tej stronie jest choćby minimalnie większy, ale się przeliczyłem jak nie potraficie wykryć tak słabego trollingu!
0
idź na realmadryt.pl i tam są tacy sami debile jak ty to sobie z nimi podyskutuj a nie z prawdziwymi Cule jesteście ze mnom żeby ten cham wyszedł ze stronki to dajcie plusy!!!!
0
od zwracania mi uwagi jest mama a nie Sraluch z madrytu!!!!!!!!
0
Ty kibicu realu idź sobie hejtować prawdziwych Cule na rm.pl... stąd won...
0
Jaka podróba.... tu masz orginalke http://allegro.pl/rpnj01j-fc-barcelona-koszulka-neymar-152-i3400229048.html
0
Spójrz prawdzie w oczy Loserr nie umi kupować sprzedawać itp zawodników Bojana sprzedał na Rome potem odkupił... zamiast zostawić se 12mln ze sprzedaży takiego dziada to jeszcze odkupił tego lamera za 13mln!! ŻAŁOSNY JA BYM SPRZEDAŁ Thiago za 40mln Bojana za 20mln Ville za 50mln a nie....! Silve bym rok temu kupił za 40 a nie płakał że za dużo.... żałosny jest Rosell i chyba każdy powinien to widzieć!
0
Jprdl tu masz zdj z koszulką Deufoleu... nie żaden Deulofeu...
http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2013/07/deufoleu1-e1374753136100.jpg
0
Nie piszę pod każdym newsem tylko pod newsami w których Loserr coś wali a robi to bardzo często ja bym był lepszym prezesem... Cruyff lub Rijkard powinni władać tym klubem a nie on!!1!
0
chyba Deufoleu.... naucz się pisać a później komentuj
0
A dla mnie najgorsze co mnie spotkało to ty jako prezes Barcy Loserr!
0
Pójdą spać a nad ranem ich jakiś żydek przez okno wejdzie i zarżnie... żałosne Rosell w Żydlandii hotelów się nie kupuje to mordercy.... jutro będzie połowa składu!!
0
Wiem prawda boli ale musimy jako kibice coś z tym zrobić przecież nie może tak być... zatajamy problemy!! a tak się ich nie rozwiązuje Neymar jest chory na anemie a płaciliśmy 50mln za niego... i co żałosny jest Loser mógł go wczesniej zbadać... gdyby wiedział że ma anemie to by wyciągnęli z 40mln mniej... musimy coś zrobić z Loserrem i Zubiżaletą tak żałośnie jeszcze w historii klubu nie było tyle syfu musimy odwołać Losera i Zubiżaletę żeby zbudować nowy lepszy klub!!
0
Żałosne Loserr dlaczego ty ten klub tak niszczysz?! CO my ci jako KIBICE zrobiliśmy w trasy ich wysyłasz żydów trenować ja nie mogę teraz tylko się na RM.pl śmieją z nas.... messi żyd itp !! Żal Loser wyjdź z Barcy nie nadajesz się na kierownika... won ! Won won i jeszcze raz won takim cieniasom jak ty mówimy nie!
0
ty masz chyba jakieś koleś problemy z myśleniem on właśnie jak się anemii pozbędzie to szybszy będzie... ale ona się dopiero rozwinie i wgl będzie taki zamuł z niego... niedobrze 57 w błoto...
0
Żenada Loserr kupiłeś chorego za 57mln a klauzula to co Thiago za darmo Ville za darmo oddajesz a Neymara z anemią to co za 57mln ?! Żenada ten klub schodzi na psy... teraz nie będzie zdolny do gry bo anemia nie jest tak łatwo wyleczyć, tylko oni tak gadają żeby ludzie tak myśleli... zakłamane chamy z tych hiszpańskich gazet Mundo Deportivo i Sport... już Onet lepsze rzeczy pisze... piłka zmienia się w polityke taka kuracja trwa latami a jak się źle kuruje to się rozwinie i ten Neymar będzie takim zamułem jak Kaka kurde nic nie zrobi!! Żałosny zarząd!! Loserr weź odejdź!
0
Bzdury pan panie gadasz 90% tego zakłamanego wywiadu jest ustawione przez UEFĘ i przekupili tego chamskiego kłamcę. Villa 11 mln pensji śmieszne dostawał o wiele mniej szacuje się że dostawał około 5mln euro na rok.... więc jest różnica a poza tym głupoty pierniczy!! Nie wiem za co ale to była za coś rekompensata taki piłkarz za takie marne grosze o boże... Thiago klauzula?! Mogłeś kopa w dupe sprzedać Loserru! Trza go było trzymać do dobrej oferty a nie za 25mln... żałosny jesteś Loserr kłamco niewyżyty ty! Jak można tak oszukiwać kibiców.... masakra jednym słowem...
0
Od twojego nicku odejmijmy Or, sezonowcu. Bojan wyszedł na 0, gdybyś kibicował dłużej niż obecny sezon to byś o tym wiedział...
0
Trza było brać Silvę póki była okazja... na wyciągnięcie ręki, ale Rosell skąpił 40mln za Thiago, więc teraz niech się pierniczy z Mourinho o tego Luiza, który jest co najwyżej średni, a chcą za niego kosmiczne 46mln. Nie zdziwię się, gdy Rosell to przyjmie, bo to Rosell.
0
Koszulki Kaki może przez miesiąc się sprzedawały, ale i tak większość Hala Dzieci kupowało koszulki Krysi, więc od Kaki z koszulek spłaciło się może 10 %. Reklamy to co innego, tylko że najlepsza rola Kaki w reklamie to co najwyżej tło, może kolejne 10%. Jednak Kaka był na okładce FIFA'y 11 z tego co pamiętam więc to jest jakiś tam procent do spłacenia... w najlepszym wypadku spłacił się około 30-40% w dodatku Real zniszczył jego karierę.
Real z roku na rok nie zarabia coraz więcej bo 2 lata temu zarobił dużo więcej niż w ubiegłym sezonie... cytat z piosenki "Wina Sędziego": ,,Kolejny sezon za nami, a u was bez zmian w gablotce z pucharami" rozumiesz chyba dobrze? Real ma pieniądze z koszulek, od sponsorów, za mecze, pokazówki itp. z roku na rok zarabia tyle samo, tylko sezonowcy są wśród nas i jeżeli nie ma trofeów to nie ma kaski, po prostu sezonowcy odwracają się od Realu i nie ma koszuleczek, innych gadżetów, ale co najważniejsze nie ma kaski za trofea.
0
Mówisz o Ney'u? Jeśli tak, to wiedz, że anemia to nie jest choroba która uniemożliwia grę, bo można ją łatwo wyleczyć
0
Przeoczyłem tam datę ;) Spinaj dalej, to może Ci ciśnienie spadnie, ale ja z Tobą już nie mam zamiaru pisać.