0

@xavi890
Wystarczyłoby Ci przerzucić się na jakiś inny klub

1

@Tasde
Gol Yamala można było bez problemu uznać rysując linie, jak to się robi przy spalonym i wszytko byłoby jasne, tylko z jakiegoś powodu tego nie zrobili na VAR…

6

@FCB17
Będą musieli go zrobić kapitanem ;-)

0

A niech to piorun! Ile można czekać…
Też idę spać, dobranoc.

7

Był nieposłuszny więc Real postanowił go wymienić. Co tu jest dziwnego? Będzie nowy Yebas 2.0 i tyle.

9

Mam nadzieję, że Hiszpania rozniesie w pył tych bezbarwnych Angoli.

0

Wow ! Już dwóch naszych strzeliło gole !

0

@LjakRoberciik
No może ma dogrywkę tak, ale na wygraną nie

0

De w ryj będzie MVP!

2

Czas najwyższy, aby VAR decydował o przyznawaniu lub też anulowaniu żółtych kartek.

18

W akcji z tą ręką to oprócz przyjęcia ręka, to wcześniej jeszcze był spalony, a potem jeszcze na kolejnym spalonym stał szkop na linii strzału i zasłaniał bramkarzowi. Przesłanek do nieodgwizdania było dużo, VAR by to wyczyścił nawet gdyby ten taylor odgwizdał ten rzut karny
Natomiast na konto generalnej oceny sędziego, to szkoda strzępić język, bo dostałbym dożywotniego bana

0

@Szmulek
Grimaldo da radę

3

@Firestone
Daleko nie mają ;-)

1

Co ten Kross tak łbem kręci na tym boisku? Powinien już dawno w szatni kręcić

10

Jak Carvajal faulowany to jest żółta xD

0

Pomarańczowa, a on nawet żółtej nie daje!!!??

0

@sidi12843
Przede wszystkim nie daje się zawodników lewonożnych na karne…

2

No to Złota piłka dla Ronaldo!

0

Zagadka:
Jak zrobić „own-goal”-a w serii rzutów karnych?

0

@Miczek1
Nie ma różnicy, i tak nie zagra w ćwierćfinale

1

@Keriox
Prawdziwy kapitan ;-)

4

Jak dla mnie karny z dupy

0

@MesQueUnClub96
No nie wiem, jest słabsza od … Gruzji.

0

Jak tak będą dalej grać Angole, to w końcu wyśrubują wynik króla strzelców „own gol-a” i karniaki zobaczymy

2

Nie było spalonego, co oni pieprzą

0

Semedo cienki, ze aż żal d.sciska

0

@daniel32778
Villa był kontuzjowany i nie zagrał, a Puyola chyba nie było

0

12 lat temu w ekipie Hiszpanii większość stanowili piłkarze Barcelony:
Pique, Alba, Busi, Xavi, Iniesta, a teraz tylko dwóch….
Edit: Fabregas, Pedro… no i rezerwowy bramkarz jeszcze…

4

W końcu Legia go łyknie!

1

Gdyby odgwizdał faul i podyktował rzut wolny dla Czech, to by nie było akcji Portugalii na gola…
Jak wczoraj za niepodyktowanym rzutem rożnym dla Austrii też poszła akcja Francji…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?