Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Każdego doła dla Barcelony 10 minut będą sprawdzać aby wybić ich z rytmu
0
@MichuZ44
Ale ja znają
0
Sporo pecha też jest:
Wyjątkowo krótka ławka,
Idiotyczny samobój,
Sędzia zamiast dać 4 żółte dla ATM, to dał dla Casado, po którego nodze też pojechał rywal zanim ten koła dostał,
Poprzeczka,
Ta murawa to też koszmar.
Tak czy inaczej coś trzeba zmienić po przerwie.
0
@udarpawarotam
Bernala trzeba wprowadzić
2
@mati15d
Przecież mogą się byczyć do południa. Mecz masz późnym wieczorem.
0
Godzina emisji godna szacunku jak na poranny przegląd prasy.
10
@malypuzon
Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, najpierw trzeba rozstrzygnąć swój dwumecz
0
Populizm pierwsza klasa. Zupełnie jak u nas przedwyborcze obietnice typu „obniżymy podatki”.
A za co będzie kupował tych piłkarzy co nam potrzeba, jak obniży ceny karnetów?
A czym będzie płacił za te ogromne kontrakty?
Taki mądry, to niech powie skąd na to weźmie kasę?
Narzekanie na sędziów też mu nic nie pomoże. A może niech powie jak rozwiązać problem? Może załatwi, że nie będzie wolno dyktować karnych dla Realu?
Typowe pieprzenie przedwyborcze, dobrze, że nie wygra.
9
Co im tam w głowie tym sędziom w tej Hiszpanii?
Nic tylko dziwki i karne dla Realu Madryt!
0
@Eto'o9 R10
A nie pamiętasz jak Messi pranie rozwieszał?
1
@jakub1906
Spokojnie, tak około 23:15 na pewno będzie ten karny
0
@ArcziArtt
Pisząc”minimalnie” miałem właśnie na myśli to okno, o którym wspominasz ;-)
0
@Criss18Barca
Masz na myśli warsztat stolarski w obu przypadkach, tak jak ja?
0
@Starrk
Mnie najbardziej interesuje przy tych rekordach z kostką w ilu ruchach ułożył tą kostkę. Ile można ruchów wykonać w takim czasie? To jest jakiś absurd tak czy inaczej, albo „ustawka”.
3
Camavinga minimalnie chybił
1
@blakkudium
Pedro to był super gość, zdecydowanie niedoceniony myślę.
0
@FcPortoFan1999
Poniekąd fakt, nie mam również i ja takiego marzenia, aby Liverpool zagrał w LM.
2
@blakkudium
Ale zapakował pod sufit!
5
@Eto'o9 R10
Czyli jest szansa na 0:0 jeśli żabojad spudłuje karnego w 123 minucie.
0
@FcPortoFan1999
Ale policz jaka byłaby ich przewaga np. przy remisie dziś
0
@FcPortoFan1999
W sensie, że nie jest wygranym, gdyby padł remis lub zwycięstwo Liverpoolu
2
@blakkudium
Trochę jak Garcia z Araujo z tym rzutem rożnym ostatnio.
5
@sergio5
Gdyby Lewy przybył do nas kiedyś zamiast Suareza, to w tabeli wszechczasow byłby już tylko za Messim.
39
Jak Arbeloa był piłkarzem, to umiał błysnąć co najwyżej faulem czy kartką za jakiś faul, a jak jest trenerem, to potrafi błysnąć co najwyżej takimi wypowiedziami.
W sumie to super, że Real ma takiego „trenera”, widocznie taki im pasuje.
0
Kurczę, myślałem, że Casado już w roli dziennikarza w studio Eleven
3
Bernal top of the top!
2
Garcia ograbił Fermina z asysty.
56
Myślę, że jutro już sędziowie wyciągną wnioski i będą dyktować te karne, wiadomo w jakim meczu.
2
Kto tam chciał zmieniać Yamala w przerwie?
1
A mur był 7 metrów od piłki