O sobie

  • Zainteresowania orienteering
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Górnik Zabrze
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5000
  • Liczba komentarzy 877
  • Polecenia 1080

Komentarze

10

Jako ciekawostkę podam, że Włodzimierz Lubański zadebiutował w wieku 16 lat i 118 dni i w debiucie też strzelił bramkę. Wygraliśmy wtedy 9:0 z Norwegią.

2

Trochę przesadził - Iniesta w wieku 20 lat był wybrany najlepszym piłkarzem na Mistrzostwach Świata do lat 20-tu. Zaś u Rijkarda grał praktycznie w każdym meczu (często zmieniany z Xavim).

0

@sevs Po czesku chorego nazywa się "nemocni". Zresztą szpital to "nemocnice". Ten Chory musi mieć polskie korzenie.

0

@miqula Trudno go będzie sprzedać, bo o ile się nie mylę jest tylko wypożyczony z Sevilli.

0

@NaFazieHitman Bo może na tą chwilę nikt nie chce mu i jego agentowi dać takich pieniędzy, jakich oczekują?

Zobacz wszystkie

27

"Riqui Puig nie jest w stanie przekonać do siebie żadnego z ostatnich trzech trenerów Barcelony." Do tego należałoby dodać kilku trenerów reprezentacji Hiszpanii w różnych kategoriach wiekowych.

26

@Midast Pieprzysz jak potłuczony. Nikt nie rozpocznie radykalnych zmian w zespole odsuwając na boczny tor najlepszego piłkarza świata i jednego z najlepszych strzelców Europy (to drugie to Suarez, bo Messi ma Złotego Buta za ubiegły sezon). Ciągle się czepiacie Suareza, że kopie się po czole, a proponowani przez was i dziennikarzy jego następcy nawet nie dorastają mu do pięt, nie tylko w liczbie strzelonych goli i asyst. Luis pracuje dla zespołu, a nie tylko czeka na podanie. Może gdyby stał to byłby wypoczęty i nie marnował prostych sytuacji.
A wymiana pokoleniowa w obronie i w pomocy powoli następuje, choć jak widać znaleźć następców takich piłkarzy jak Xavi, Iniesta, Alves czy teraz Alba nie jest łatwo.

23

Niemożliwe. Przecież według znawców z La Rambli Valverde wystawia 8 graczy defensywnych w każdym meczu, Messi snuje się po boisku, Suarez kopie się ciągle w czoło i tylko Dembele dużo biega i stara się.

21

Rodzice, agenci i La Rambla uważają że mamy tak utalentowanych 18-latków, iż od razu powinni mieć miejsce wśród 25 zawodników jednego z najlepszych zespołów świata. Szantaż o zagwarantowanie miejsca w pierwszym zespole zaczął się już za Pepa. Gdzie są teraz Ci wybitni zawodnicy, którzy mieli decydować o przyszłości Barcelony - bracia Alcantara, bracia dos Santos, Tello, Delofeu, Sandro, Bojan i kilku innych (a nie mają jeszcz3 30 lat). Oni byli naprawdę o wiele, podkreślam o wiele lepsi, gdy pukali do drzwi pierwszej drużyny i dostawali swoją szansę niż obecni kandydaci.

20

Warto dodać ile maksymalnie meczy pozostało do rozegrania czołowym strzelcom:
Salah 5 meczy
Messi 7 meczy
Lewandowski 5 meczy
Immobile 8 meczy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?