O sobie

  • Zainteresowania orienteering
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Górnik Zabrze
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 772
  • Polecenia 949

Komentarze

2

@jolowanila Jednak to Laporta wyprowadził klub na prostą i pospłacał zadłużenie, jaki pozostawili mu poprzednicy. I nie musiał sprzedawać miejsca na koszulce.

0

@Tomek54321 Czyli prezentował poziom Duńczyka z Leganes.

2

@Stoiczkow700 Jak będzie ważył co najmniej 65 kg. Czyli z 10 mu brakuje.

2

@tbas Dodać trzeba, że mylili się trenerzy kadr młodzieżowych Hiszpanii nie powołując go do żadnej z nich. W tym aktualny trener U20.

3

@Litman Zobacz jakich wychowanków miała Barca za Pepa (rezerwy spokojnie weszłyby do la Liga, gdyby nie przepisy) i za kolejnych trenerów, gdzie nie mogą zdominować trzeciej ligi.

Zobacz wszystkie

25

@Midast Pieprzysz jak potłuczony. Nikt nie rozpocznie radykalnych zmian w zespole odsuwając na boczny tor najlepszego piłkarza świata i jednego z najlepszych strzelców Europy (to drugie to Suarez, bo Messi ma Złotego Buta za ubiegły sezon). Ciągle się czepiacie Suareza, że kopie się po czole, a proponowani przez was i dziennikarzy jego następcy nawet nie dorastają mu do pięt, nie tylko w liczbie strzelonych goli i asyst. Luis pracuje dla zespołu, a nie tylko czeka na podanie. Może gdyby stał to byłby wypoczęty i nie marnował prostych sytuacji.
A wymiana pokoleniowa w obronie i w pomocy powoli następuje, choć jak widać znaleźć następców takich piłkarzy jak Xavi, Iniesta, Alves czy teraz Alba nie jest łatwo.

23

Niemożliwe. Przecież według znawców z La Rambli Valverde wystawia 8 graczy defensywnych w każdym meczu, Messi snuje się po boisku, Suarez kopie się ciągle w czoło i tylko Dembele dużo biega i stara się.

21

Rodzice, agenci i La Rambla uważają że mamy tak utalentowanych 18-latków, iż od razu powinni mieć miejsce wśród 25 zawodników jednego z najlepszych zespołów świata. Szantaż o zagwarantowanie miejsca w pierwszym zespole zaczął się już za Pepa. Gdzie są teraz Ci wybitni zawodnicy, którzy mieli decydować o przyszłości Barcelony - bracia Alcantara, bracia dos Santos, Tello, Delofeu, Sandro, Bojan i kilku innych (a nie mają jeszcz3 30 lat). Oni byli naprawdę o wiele, podkreślam o wiele lepsi, gdy pukali do drzwi pierwszej drużyny i dostawali swoją szansę niż obecni kandydaci.

20

Warto dodać ile maksymalnie meczy pozostało do rozegrania czołowym strzelcom:
Salah 5 meczy
Messi 7 meczy
Lewandowski 5 meczy
Immobile 8 meczy

18

Sugeruję hejterom Rakitića i Valverde poczytać o takim zawodniku jak Claude Makélélé. Tutaj tylko mały cytat: " Ten piłkarz od tzw. czarnej roboty nie był zbytnio ceniony przez kolejnych trenerów Królewskich, mimo to w każdym sezonie występował w podstawowym składzie. Po odejściu zawodnika niepochlebnie wypowiadał się o nim ówczesny prezes Florentino Pérez. Co ciekawe, kiedy odszedł po 3 latach z Madrytu, wspaniała drużyna Galacticos rozsypała się jak domek z kart. Claude odszedł do Chelsea. W londyńskim zespole Makelele radził sobie świetnie, był ceniony przez trenera, kibiców i media".
Tutejsi ZnaFcy zapełniają skład juniorami, a jednocześnie żądają pięknej gry i tytułów. Nie docierr do ich łbów, że nawet Messi w wieku juniora nie miał pewnego miejsca w pierwszym składzie. Jako 18-latek zagrał 17 meczy w La Liga.

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 TrogluS 97 pkt
5 biczu 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?