PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MirusAmisz Fermin ma kontuzję
1
Ktoś tu pisał, że gramy z plackami i lekka wygrana będzie xd
0
@macio_944 niby czemu?
0
Pachniało stratą bramki , i teraz będą ciężary go oni się zamurują
0
@ViscaelBarca2007 to nasz kolega Chat GPT mnie wprowadzil w blad. :D
Bo mi powiedzial ze z bonusami 40 mln brutto xd
0
Jakie zarobi sobie zapewnił Yamal przedłużając z nami kontrakt?
0
Sprzedaliśmy zwycięzcę balona za 25 milionów xd
1
Dembele grając u nas trafił na wuefiste, który nie wyciągnął z niego maksa plus dramatyczny sztab medyczny
2
Kto by się spodziewał po nim , że po tylu latach karykatury jaka był w Barcelonie to on wygra balona przed Wielkim Mekambe xd
0
Jeśli Yamal teraz zdobędzie złota piłkę, to samozachwy juz totalnie mu odbije do głowy w tam mlodym wieku. Będzie grał jeszcze bardziej samolubnie niż teraz
4
Trofeum Cruyffa mężczyzn moim zdaniem powinien dostać Hansi Flick, za to co zrobił z tą drużyną po tylu latach dramatycznej gry.
9
Najważniejsze, że za nami są biali xd
1
@Veysel też racja w sumie
0
@Outlook niestety zawiódł mocno
2
Dobra i co jak co ale Johanowi nie pasuje ten numer 13 :D on zasługuje na 1 !!
1
@Rastafarnianin ojj w pełni się zgadzam. Trafiłeś w punkt
1
Trudny mecz , trudny teren, trudny przeciwnik. Ale daliśmy radę. Brawko chłopaki z Barcelony
3
Dajmy Marcusowi czas ludzie. Ja wiem, że to ciało obce ale to dopiero początek jego gry pod Hansim. Sami doświadczyliśmy co Niemiec robi z zawodnikami. Bym irytujący w pierwszej połowie, ale nam to wynagrodził. Z biegiem czasu to będzie zwornik pierwszej jedenastki
0
Dobra ten mecz pokazał, że Lewy jest dobry ale jako joker. Z nietoperzami wszedł strzelił dwie bramki. W tym meczu nie pokazał nic
1
@clyde my chociaż strzelamy normalne bramki, a nie karne z czapy
1
Po pierwszej połowie to każdy z nas wywalał Marcusa ze składu xd ale nie ma się co dziwić, grał tragicznie. Ale w drugiej połowie nam pozamykał japy
0
Ale do Skrzat dziś gra to ja nie mam pytań
0
Od tego meczu zobaczycie. Marcus będzie rósł
3
No nie ma co, wybaczamy Marcusowi
0
@ViscaelBarca2007 dlatego dajmy czas Marcusowi
0
@DariaFCB uważasz, że było by inaczej ?? My gramy strasznie flegmatycznie bez spójności i ładu
1
To co, wybaczamy Marcusowi xd
1
@kuz i kogo wezmą xd ja mam nadzieje tylko, że nie mamy tego obowiązku wykupu.
Drugi scenariusz to taki, że do stycznia odpali pod Flickiem. Póki co ciało obce
0
Real z wtorku by nas dziś raczej nie pogromił. Smutne, ale nasza drużna całkiem inna niż sezon temu
0
@Eklerek za młodego tylko. Niestety choroba w młodym wieku nie pozwoliła mi grać dalej. A byłem obiecującym bramkarzem