5

@Lionel_Messi10 no, to była typowa akcja Alba-Messi

2

Europa znowu pokazuje swoją wyższość

3

@heniusss nie strasz Viniciusem, nawet za darmo nie chcę go tutaj.

3

@Maks91 oczywiście że to fake

0

@Cochise Sylwia Banasik to jeden z najbardziej zmarnowanych talentów piosenkarskich. Ona ma taki śliczny głos. Zobacz sobie jeszcze wykonanie od niej miłość rośnie wokół nas.

0

Skoro Alvareza się nie uda ściągnąć to ciekawe kto tutaj przyjdzie.

4

Dobrze, że tylko 2 gole strzelił, bo bałem się że może 3 albo 4.

7

@Lionel_Messi10 duże szanse wypatruje w Simeone, taki trener po takiej wypowiedzi nie będzie chciał takich piłkarzy.

0

@messi564 jak on coś z samochodem ma dzisiaj i mówił że nie będzie filmu dzisiaj.

1

@Lionel_Messi10 ale to on powiedział, czy dziennikarz? Bo to jest istotne...

0

@Lionel_Messi10 kiedy tak powiedział?

0

@Lionel_Messi10 ja nie byłbym jeszcze aż tak pewny. Atletico będzie próbować do PSG/Arsenalu go sprzedać.

2

"W latach 90-tych XX wieku, gdy piłka nożna zyskiwała na popularności, podjęto decyzję o stworzeniu piłkarza cyborga, który przyniesie wielomilionowe zyski i przyciągnie rzeszę fanów przed telewizory. Padło na młodego Lionela Messiego - Argentyńczyka z Rosario. Lekarze pod pretekstem karłowatości napompowali go dopingiem i tak stworzony produkt i potwór, trafił pod ręce FIFY i UEFY, gdzie objęto go szczególną opieką, postanawiając sobie, że ten chłopiec zdobędzie w piłce nożnej wszystko, co jest do zdobycia, bez względu czy zasłużył na to, czy nie."
Ahh czego ci fani Realu nie wymyślą xD

8


nigdy się nie nauczą że mecz trwa 90 minut +doliczony czas.

3

Ciekawe jak się miewa ten ziomek z napisem "Messi Who"

1

@blakkudium ten gość to chyba jego ojciec, a ten drugi brat. Tylko on wybrał nie tego co trzeba.

1

@capoN pewnie będą grać rezerwowi, a Messi sobie odpocznie.

0

@GeraltzKatalonii no właśnie wiem, ale tych goli będzie pewnie więcej.

3

Ja myślałem że Messi w takim wieku, 5 goli strzeli przez cały mundial i będzie miał parę asyst, a tutaj 5 goli w drugim meczu dopiero. Messi jest najlepszy i nikt nie ma do niego podjazdu, dla mnie to jest jasność. On teraz w pojedynkę te mecze wygrywa...

0

To jest akcja ale Barcelona
Alba, Suarez przepuszcza i Messi z pierwszej.

0

@marcin62 dobra, to trzeba w gaciach chodzić tak jest najwygodniej, dzięki za radę.

0

@Tasde dokładnie, ja jeszcze żadnego wyniku nie wytypowałem :)

1

Muslera chyba sprzedał mecz xd

3

Bądź jak Fede Valverde:
-0 pucharów w sezonie
-dostał w łeb od kolegi
-prawdopodobnie nie wyjście z grupy na mundialu (z przylądkiem xd)

0


Wczoraj u Tuska w domu takie sceny były

2

Adwokat wpuszcza Margerite

0

@Adi123456789 ryzykowne jest robienie transferów przez pryzmat mundialu

0

@DonCarletto no fanka Ronaldo pewnie.

3


Ci fani Ronaldo naprawdę są specyficzni xd

2


Zagraniczna jest jeszcze lepsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?