Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Lionel_Messi10 no, to była typowa akcja Alba-Messi
2
Europa znowu pokazuje swoją wyższość
3
@heniusss nie strasz Viniciusem, nawet za darmo nie chcę go tutaj.
3
@Maks91 oczywiście że to fake
0
@Cochise Sylwia Banasik to jeden z najbardziej zmarnowanych talentów piosenkarskich. Ona ma taki śliczny głos. Zobacz sobie jeszcze wykonanie od niej miłość rośnie wokół nas.
0
Skoro Alvareza się nie uda ściągnąć to ciekawe kto tutaj przyjdzie.
4
Dobrze, że tylko 2 gole strzelił, bo bałem się że może 3 albo 4.
7
@Lionel_Messi10 duże szanse wypatruje w Simeone, taki trener po takiej wypowiedzi nie będzie chciał takich piłkarzy.
0
@messi564 jak on coś z samochodem ma dzisiaj i mówił że nie będzie filmu dzisiaj.
1
@Lionel_Messi10 ale to on powiedział, czy dziennikarz? Bo to jest istotne...
0
@Lionel_Messi10 kiedy tak powiedział?
0
@Lionel_Messi10 ja nie byłbym jeszcze aż tak pewny. Atletico będzie próbować do PSG/Arsenalu go sprzedać.
2
"W latach 90-tych XX wieku, gdy piłka nożna zyskiwała na popularności, podjęto decyzję o stworzeniu piłkarza cyborga, który przyniesie wielomilionowe zyski i przyciągnie rzeszę fanów przed telewizory. Padło na młodego Lionela Messiego - Argentyńczyka z Rosario. Lekarze pod pretekstem karłowatości napompowali go dopingiem i tak stworzony produkt i potwór, trafił pod ręce FIFY i UEFY, gdzie objęto go szczególną opieką, postanawiając sobie, że ten chłopiec zdobędzie w piłce nożnej wszystko, co jest do zdobycia, bez względu czy zasłużył na to, czy nie."
Ahh czego ci fani Realu nie wymyślą xD
8
nigdy się nie nauczą że mecz trwa 90 minut +doliczony czas.
3
Ciekawe jak się miewa ten ziomek z napisem "Messi Who"
1
@blakkudium ten gość to chyba jego ojciec, a ten drugi brat. Tylko on wybrał nie tego co trzeba.
1
@capoN pewnie będą grać rezerwowi, a Messi sobie odpocznie.
0
@GeraltzKatalonii no właśnie wiem, ale tych goli będzie pewnie więcej.
3
Ja myślałem że Messi w takim wieku, 5 goli strzeli przez cały mundial i będzie miał parę asyst, a tutaj 5 goli w drugim meczu dopiero. Messi jest najlepszy i nikt nie ma do niego podjazdu, dla mnie to jest jasność. On teraz w pojedynkę te mecze wygrywa...
0
To jest akcja ale Barcelona
Alba, Suarez przepuszcza i Messi z pierwszej.
0
@marcin62 dobra, to trzeba w gaciach chodzić tak jest najwygodniej, dzięki za radę.
0
@Tasde dokładnie, ja jeszcze żadnego wyniku nie wytypowałem :)
1
Muslera chyba sprzedał mecz xd
3
Bądź jak Fede Valverde:
-0 pucharów w sezonie
-dostał w łeb od kolegi
-prawdopodobnie nie wyjście z grupy na mundialu (z przylądkiem xd)
0
Wczoraj u Tuska w domu takie sceny były
2
Adwokat wpuszcza Margerite
0
@Adi123456789 ryzykowne jest robienie transferów przez pryzmat mundialu
0
@DonCarletto no fanka Ronaldo pewnie.
3
Ci fani Ronaldo naprawdę są specyficzni xd
2
Zagraniczna jest jeszcze lepsza