O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1303
  • Liczba komentarzy 73
  • Polecenia 183

Komentarze

7

Messi wspiął się na piłkarski Olimp i spotkał tam Maradonę!

0

2

LM jest dla nas problemem, a ubiegły sezon pokazał, że także LE. A Laporta już dzieli pieniądze za wygranie Superligi... Totalnie odleciał.

3

Przestań narzekać...

0

Piłkarsko bywało różnie - było pięknie, ale bywało też słabo. Potrafił budzić skrajne emocje od uwielbienia po złość, że dym szedł uszami. Jednak jedno trzeba Mu przyznać: serce ma w kolorze Blaugrana!

Zobacz wszystkie

24

Wyniki identyczne, a odczucia jednak inne

23

Bezsensowny ruch. Sprzedać perspektywicznego obrońcę po to by latem kupić innego, zapewne droższego, który i tak będzie grzał ławę? No chyba, że Barca ma za dużo kasy...

16

@ferdas_rawa a co Koeman ma zmienić? Ma wyciągnąć pieniądze z własnej kieszeni, żeby kupić zawodnika, którego chce?

13

Ćwierćfinał MŚ'86 Argentyna - Anglia i gol zdobyty ręką przez Maradonę otwierający wynik spotkania. Ten gol ustawił resztę meczu, zdekoncentrowani Anglicy kilka chwil później stracili drugą bramkę. Do momentu zdobycia gola, Argentyna strasznie się męczyła. Kto wie, jak potoczyłby się dalej ten mecz, gdyby gola nie uznano? Może Argentyna dalej by bez efektu biła głową w mur? Oszustwo widział cały świat i czy ktoś chce, czy nie późniejszy sukces Argentyny zawsze będzie odbierany w cieniu "ręki" Maradony, bez której Argentyna mogła nie przebrnąć ćwierćfinału... Nie jestem super fanem Messiego, ale bredzenie Kempesa wyszło już poza skalę. 1000 razy bardziej będę szanował piłkarza, czy jakiegokolwiek innego sportowca, który grając uczciwe przegra niejeden finał, niż oszusta, który sięgnie po puchar grając nie fair...

8

@MarioVeB! Nie zapłakani, tylko trzeźwo myślący. By Barca mogła iść do przodu, trzeba postawić na świeżą krew - i to się właśnie dzieje, a nie bawić się w sentymenty. Zrobił to lata temu Pep, robi to teraz Xavi i to jest właściwy kierunek. Messi, wiadomo co zrobił dla Barcy i co osiągnął. Jest Legendą za życia i tego mu nikt nie odbiera, ani nie usiłuje negować, ale ponowne ściągnięcie go do zespołu, będzie krokiem wstecz. Nie tędy droga, by ponownie wejść na szczyt.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?