O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 749
  • Liczba komentarzy 60
  • Polecenia 96

Komentarze

4

Mam tylko jedno pytanie: po co?

0

No to czas najwyższy to zmienić.

0

Ja rozumiem odpaść po walce, ale co te panienki odjaniepawliły dzisiaj?!

1

Żenujące pyszałkowate cioty!

1

Przecież nie wygląda to źle :)

Zobacz wszystkie

21

Ja rozumiem rotacje, ale Sevilla to nie Levante, więc odrobienie w rewanżu ewentualnych strat z dzisiejszego meczu nie będzie takie łatwe. Mam nadzieję, że rezerwowi tym razem zaskoczą pozytywnie i chociaż nie przegramy tego meczu.

17

Nie mierz swoją miarą, "Polaczku". Krytykowanie Marciniaka to nie jest żadna zawiść. Mamy w Polsce kilku lepszych sędziów, którzy bardziej zasługują na bycie wyznaczonym do sędziowania takiego prestiżowego meczu. Ludziom nie podoba się to, że człowiek dość często popełniający błędy zostaje tak nagrodzony - to nie jest zawiść, tylko uzasadniona krytyka. Gdyby wyznaczono polskiego sędziego, który bardzo dobrze wykonuje swoją pracę moja reakcja byłaby na pewno zdecydowanie inna niż ta na wieść o sędziowaniu przez Marciniaka meczu Inter-Barca.

11

Skoro on jest kretynem to nie wiem kim Ty jesteś.Świetnie, że wspomniałeś o Ameryce Południowej - jaki model gospodarczo-polityczny jest w Wenezueli, w której z powodu inflacji chleb kosztuje miliony?

Przecież JKM nie jest za likwidacją podatków, tylko za ich obniżeniem. Kolejny dowód, że nie rozumiesz czytanych/słyszanych wypowiedzi.

Ponadto, nie uważam monarchii za idealny system, ale jest lepszy od demokracji, w której też nie mam wpływu na to kto będzie rządził, gdyż większość mnie przegłosuje. W myśl demokracji można przegłosować większością głosów, że można mniejszości np zabrać ich majątek. Po drugie typ rządów nie determinuje modelu państwa. Monarchia może być zarówno liberalna jak i autokratyczna. W demokracji za to zawsze masz dyktaturę większości.

Niestety, ale to właśnie Twoje wypowiedzi nie mają sensu, co jest spowodowane kiepskim stanem Twojej wiedzy na różne tematy.

6

A co jest nieprofesjonalnego w dyskusji dotyczącej swoich zagrań? To pokazuje, że właśnie są profesjonalistami i zależy im na wyniku, zamiast "no cóż, stało się, dobra, nie mam czasu, lecę do galerii handlowej i kosmetyczki" ;)

5

Słuchałeś/czytałeś w całości jego wypowiedzi czy po prostu brakuje Ci umiejętności słuchania/czytania ze zrozumiem lub z powodu lenistwa posiłkujesz się interpretacjami medialnymi zamiast wyrobić własne zdanie?

Media

Liga typerów

1 lefreux 78 pkt
2 Tridente2015 75 pkt
3 maryjan240282 73 pkt
4 mario1966 71 pkt
5 KingLeonidas 70 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?