1

@Katalończyk 99 Muszę się kiedyś odważyć, wierzę, że mi się uda :)

1

@July_6_BcN Dziękuję za wsparcie :)

1

@VegetaPolska Chyba się nigdy nie odważę niestety i cały czas będę sobie pluć w brodę

1

@Katalończyk 99 No właśnie ja to wszystko wiem, przynajmniej bym miał głowę spokojną a tak to nie daje mi spokoju…Mam jakąś wewnętrzną blokadę i nie jestem w stanie się przemóc…

1

@LOPEZ16 Zazdroszczę w takim razie, ja się chyba nigdy nie odważę…

1

@July_6_BcN Z pewnością nie mam żony i nie noszę obrączki XD

1

@LOPEZ16 No ja właśnie nie wiem tak naprawdę czego się obawiam w sumie, przecież jakby powiedziała, że nie to trudno. Mam jakąś wewnętrzna blokadę po prostu…

1

@July_6_BcN Można się śmiać, ale ja to napisałem serio

1

@Frimpong No w takich sytuacjach niestety prawda

11

Codziennie dojeżdżam pociągiem do pracy. Zawsze na powrocie stoi koło mnie piękna ta sama kobieta. Nie raz wymieniliśmy się spojrzeniami. Ogólnie jestem duszą towarzystwa ale jak kogoś oczywiście znam. Nigdy nie odważyłbym się podejść do ulicy do dziewczyny, której nie znam i zagadać….Dzisiaj nadarzyła sie okazja. Na jednej ze stacji zemdlała kobieta, pociąg opóźniony 30 min. Przeszedłem więc na drugi peron bo stamtąd odjeżdżał kolejny pociąg do mojej miejscowości. Piękna nieznajoma stała koło mnie w odległości może 1 metra. Wymienialiśmy się spojrzeniami ale oczywiście nic nie powiedziałem. Nienawidzę swojej nieśmiałości, pozostała jedynie złość na siebie, ehhhhh

0

Przy jakim procencie baterii ładujecie smartwatcha i do ilu procent najlepiej ładować? Mam garmina

4

@Karol145 Żabki są do 23, więc to tylko godzina różnicy

0

@Ramon_Villaverde I nawet Legia!

0

Zatrzymanie przed strzałem w stylu Messiego :D

0

@kempnou Masakra jakaś

1

Też macie opóźniony dźwięk?

1

@Ilka Góra na Widzew, boki na Zagłębie Lubin ;)

0

@sebo939 Mieli miliony szans na strzelenie gola, a to, że nie potrafili piłkarze strzelić to nie wina Pepa. Skoro były sytuacje to znaczy, że taktyka nie była zła.

0

@sebo939 No tak, bo to wina Pepa, że nie potrafili strzelić bramki mając tyle okazji XD

2

@APTAPT No to jeśli był to okej, ale jeśli nie było to decyzja o czerwonej kartce jak najbardziej dobra niestety

5

Ludzie, co wy płaczecie o czerwoną kartkę? Przecież to oczywiste. Przez rękę nie było gola, więc musiał pokazać czerwo jak Suarezowi na mundialu...

3

@D10SLEO Szkoda, że Price rozmiankę zepsuł. Myślę, że by trafił, ale można gdybać..

0

@Czyhrynski Pewniaczek :)

3

@Arden Na pewno nie był dogadany z hotelem XD

0

@Kgorecki2500 Dzięki hahaha

1

@FcPortoFan1999 Boże, jaka morda. Że taki gość może tak wkurzać haha

0

Ma ktoś zdjęcie jak wygląda Kamil Gala? Chciałbym zobaczyć jego mordę XD

1

@Bykunn Hahah jednak w czymś pomogli, ale to fakt, tragedia jest z nimi...

1

@Bykunn Może i lepiej by było, ale bardziej szczegółowo to do moich dziadków przyszedł ten rachunek

0

@Antimadridista_WR Oczywiście, Dumbledor mi pomógł :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?