MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Kowal jaka ofensywa na madryciakow xD
2
@barcanawieki zobacz sobie ile taki Real na 10 lm czekał albo liverpool,to jest normalne w piłce,nie da się wygrywać cały czas
4
@Gaz w chuju to mam teraz tak szczerze mówić,wyjebane w to
5
A tak poza tym to Marciniak nadal jedzie na tym hypie po ms 2022 XDDD Chlop jest tak chujowy od dawna to głowa mala
0
Karnych to chyba nie wytrzymam
0
Co to jest za drużyna japeierdole hahaha utrzymać to kurwa
5
Na co kurwa czeka Flick ja pierdole xD
1
Gerard Maldini
Gerard Maldini
0
Co to jest za drużyna kurwa mac hahaha
0
Po finał panowie
Vamos!
2
Jak przez cały dzień był luz to teraz już jednak lekki stresik wjechał ehh
0
@michal26 redbull z 2023 jeszcze byl xD tak samo dominujacy jak Merc czy McLaren
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Hamilton ale ciśnie dzisiaj na radiu XDD PIEKNIE
1
Duch Binotto dzisiaj w ferrari xD
3
Za niedługo cyrk w ferrari zacznie się na nowo pewnie xD
6
Ricky wróci z Grande Strategia xD
No i wrócił xD
1
@Azi russel Hardy,Kimi medy
0
@DonAndrzejos no raczej na odwrót hehe
2
Nie no jakby ktoś mi by powiedział rok temu że Williams będzie czystym tempem wyprzedzał Merca i Ferrari to bym go uznał za wariata xD
3
Ale Max się bawi Norrisem xD
0
Idealnie się układa wyścig teraz Oscarowi
1
Brawo Oscar,teraz uciekaj
5
No i to jest parada kierowców xD ten kto wpadł na ten pomysł zasługuje na podwyzke
0
@mekston ale przed praktycznie samym wyscigiem ma mocno padać,także wszystko możliwe
0
@Azi @mekston śmierdzi mi to powtórka spa 2021
0
Oho wyczuwam już cyrki z przesuwanie startu,jeszcze niech piorun walnie w okolicy toru to będzie można się rozejść xD
0
@Azazel_Pazuzu a kończy się też w maju
106
@bagor34 XDDDD Tylko tak to można skomentować i większej głupoty dawno nie widziałem
0
@Encore Kimi,Ferrari jest przeklęte już chyba na zawsze xD