Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jest jeszcze ktoś taki co myśli, że Ibra to transfer nieudany? 3 mecze i 3 bramki. I wszystko na ten temat. Eto'o był fantastyczny, ale Ibra jest jeszcze nieco lepszy.
0
On jest niesamowity! ;] Piękny gest ;)
Szkoda, że nie gra dla nas ;( ale mam nadzieje, że kiedys go jeszcze zobacze w koszulce Barcy ;)
0
Sprzedać Ibrahimovicia! Po co on tutaj? Jest za wysoki i nie umie grać w stylu Barcy!
Ludzie przestańcie takie coś pisać.. Przynajmniej coś w tym stylu. ;/ Pamiętacje sytuacje Titiego? Na początku też słabo, a teraz? Kto powie, że transfer Henry'ego był błędem? Poczekajmy troche czasu i się powypowiadamy.. Ale skoro wy już uważacie, że on się nie nadaje to spoko.. Ale zadam pytanie.. Ile czasu grał w meczu Barcy? 45min. Oj naprawde dużoo ;] A wy już go uważacie za niewypał ;/ Dla mnie to będzie dobry transfer.. Eto'o strzelał wiele, ale pamiętajmy, że mógł strzelić jeszcze więcej ;) Wiem, że 100% skuteczności mieć nie można.. Jednak jego juz nie ma u nas i teraz trzeba stawiać na Ibre, a co nie którzy to by go wywalili od razu;/ pamiętajmy też o tym, że jak Ibra będzie miał zły dzień to mamy kim go zastąpić.. Jest Bojan, Pedro i Jeffren.. Każdy z nich to fantastyczny zawodnik..
0
Nie logowałem się, ale jak przeczytałem sobie wcześniejsze komentarze to... Mam wrażenie, że co nie którzy są tzw. "sezonowcami" ;/ Bo ledwo co minęło 45min meczu, a już co nie którzy zwątpili.. Więc zadam pytanie.. ;d Jak można zwątpić w Barce!? 1 połowa nie do końca wyszła, ale Pep powiedział w szatni to co miał powiedzieć i efekty widać w 15 minut na boisku ;) a Pedro to jak dla mnie fantastyczny piłkarz i mam wrażenie, że kupno takiego Ribery'ego, który sam nie wie czego chce byłoby czymś głupim skoro mamy takiego Pedro ;) Co prawda dojdzie jeszcze Messi i Ibra do składu i jest Henry, ale Pedro jak najbardziej będzie dobrym zmiennikiem dla każdego z nich ;) Pozdro dla prawdziwych kibiców ;)
0
Po co wydawać 80mln za Francka? Praktycznie pewny transfer Villi to po co nam teraz Ribery? Sprzedajemy Eto'o.. kupujemy Cesca I myśle, że przy takiej sytuacji kiedy przyjdzie Villa i sprzedany zostanie Samuel to nie potrzebny nam Ribery, lepiej kupić Cesca.. Iniesta na lewą, mamy Henry'ego, Messiego i teoretycznie Ville.. 4 mocnych ofensywnych graczy.. Yaya, Xavi I Cesc w środku.. Na obrone kupić jednego czy dwóch tanich i wszystko gra...
VeB !
0
No w końcu jakiś transfer ;] Mam nadzieje, że to nie koniec :)
Witaj w Barcelonie :)
0
"394 meczy, w których strzelił 208 bramek" ...
Wyobrażacie sobie co będzie jak trafi do barcelony? Iniesta i Xavi będe mu grac tyle piłek, że Villa strzeli dla nas wiele bramek xD Dla mnie sporawadzenie tego piłkarza jest strzałem w 10 ! :) Po 1: Gra w LaLiga już bardzo długo i wie jak tu grać, więc jestem pewny, że od razu będzie strzelał... Po 2: Jest już ograny z Xavim Iniestą czy Puyolem... więc z wejściem do zespołu nie będzie problemu :] Jak Najbardziej TAK dla tego transferu :) Już lepiej kupić Ville niż Ribery'ego, który ostatnio się chyba za bardzo zgwiazdorzył :) Dołożyć do tego Filipe i może Robinho i koniec transferów :) A ta trójka (Villa, Filipie i Robinho) będzie kosztować nas prawie tyle co sam C. Ronaldo.. a pożytek możemy to my mieć większy :)
0
kouczu jak to nie sport? Hokej to sport nie ważne czy na trawie czy na wrotkach ;p
0
Kiedy wkońcu będą jakieś konkrety? Bo jak narazie to same spekulacje. Zgadzam się z tymi, którzy mówią, żeby kupić Silve i Ville, ale jak nie uda się ściągnąć ich razem to może być Robinho... Myśle, że on po nieudanym sezonie w Man City będzie chciał udowodnić, że nadal jest jednym z najlepszych, więc dla mnie nie jest złym pomysłem kupno tego gracza xd
0
Marko121- W pełni się z Tobą zgadzam i wydaje mi się, że to będzie najlepszy wybór... grają w reprezentacji Hiszpanii, więc na bank będą ograni z Xavim i Iniestą... Jak dla mnie kupić tą dwójke z Valencii ;] do tego jeszcze lewego obrońce i coś czuje, że będzie powtórka z tego sezonu ;)
0
Nie wiem nad czym się zastanawia Barca. Jak najbardziej TAK... Jest ograny w Hiszpani, a do tego dodać nasz środek Xavi-Iniesta i Villa będzie tylko dostawał tzw. "ciastka" xd Dla mnie ten transfer będzie taki jak transfer D. Alvesa, czyli strzał w 10 !
0
76 mln? Przesada... Ribery jeszcze nic wielkiego nie osiągnął, a ma kosztować więcej niż Kaka? I prawie tyle co C. Ronaldo? Dajmy sobie spokój.. Lepiej kupić S.Aguero :)
0
Niech kupują.. Myślą, że sprowadzą CR, Kake i Ville i od razu zaczną zdobywać trofeum :) Ale jednak mam nadzieje, że Barca też kogoś ciekwego kupi w tym okienku :]
0
Sala i Martín odniósł się też do polityki transferowej Realu: "Mogę zapewnić, że nie wydamy 65 mln euro na jednego gracza. Za taką cenę kupiliśmy cały zespół, który wygrał Ligę Mistrzów w Rzymie".
Wielkie Słowa :)
0
Hehe... Na pytaniu się tylko skończy :) I dobrze. Kto by sprzedał takiego piłkarza.
0
No to oby mu pozwolili. On i Mascherano i możemy odpuścić Ribery'ego. Bo wtedy troche za dużo by było :)
0
Mam 16 lat... Moge jechać na mecz sam? Czy konieczny jest opiekun?
0
Przecież Cesc-Xavi-Iniesta to będzie taka sama trójka w pomocy jak w ataku byli w tym sezonie Henry-Eto'o-Messi :) I jak najbardziej się zgadzam z tym transferem i szczerze powiedziawszy to kupić lewego obrońce i jakiegoś snajpera :) Np. Edina Dzeko :) I gitara.
VAMOS BARCA :)
0
Ja jestem za tym, żeby barca postarała się kupić Edina Dzeko.. Co prawda nie wiadomo jak bęzie grał w takim klubie jak Barcelona, ale jednak wydaje mi się, że bęzie z niego fantastyczny napastnik :) Spróbować można.
0
Wrzućcie celebracje na inny serwer, bo na RS coś nie chodzi :) I mam nadzieje, że będzie dłuższa od tej co na TVP :/ :D
0
Konradinho- Chwała Tobie :) Gdybym miał szybki Internet poczekałbym z Tobą, ale zanim ściągne to wszystko to troche minie, więc wyśpie się(chociaż będzie ciężko zasnąć) i jutro spokojnie sobie ściągne :)
VAMOS BARCAA :)
CAMPEONES 2009.
Kocham Cię Barco ! :*
I dla takich co mogą pomyśleć, że jestem "sezonowcem" lub coś w tym stylu mówie jedno: Kibicem Barcy jestem o 5 lat (Od tylu zacząłem interesować się piłką) :)
Pozdrawiam wszystkich cules :) I JESZCZE RAZ VAAAMOOOOOSS !! :)
0
Mam nadzieje, że będzie jakiś dłuższy filmik z fiesty, bo na TVP to nic nie pokazali :( Beznadzieja :/
PANOWIE I PANIE ŚWIĘTUJEMY !!!!
0
VAMOS VAMOS VAMOS BARCAA !!!! OLE OLE !!!!!! CAMPEONES 2009 :) NIKT TYLKO BARCA !!!!
0
Cule17- Ja już mam "nogi z waty" xD heh ;d Mam wielu kolegów co są za ManU i cały czas do mnie gadają jakieś głupoty :) Ale ja wiem, że piłkarsko lepsza jest Blaugrana i dzisiaj to pokaże całemu światu ! GO GO BARCA !!
0
aboutreka- Ale Pep nie potrzebuje być wielki taktykiem.. Ale tak czy siak i tak się nie zgodze z Tobą, bo patrzeć w kontekście całego sezonu to Pep zna się na taktyce, a czy Mourinho, Villa i Kaka pomogą Realowi w zdobyciu Mistrzostwa.. napewno będzie ciężko, ale jednak Barca też może kupić piłkarzy przekroju Villa i Kaka także nie ma się co martwić :)
0
będzie grał tak jak w tym sezonie* :)
0
Zgadzam się z hell998 :) Barca wychowuje, a Real kupuje gwiazdy. :) W naszym składzie jest co mecz wielu wychowanków, a Real co? dla nich holendrzy to wychowankowie, bo mają ich tam troche xD A co do Ribery'ego to mam nadzieje, że przez to zamieszanie wobec jego osoby nie robi z niego aż tak wielkiej gwiazdy i że Ribery się nie spali z tego powodu... Ale mam wielką nadzieje, że trafi do nas i będzie grał tak w tym sezonie ;) Pozdro
0
Rio Ferdinand może nie zagrać w finale :)
0
A ja jestem innego zdania co yolinar... Bo przecież wiadomo, że liga hiszpańska jest o wiele lepsza i trudniejsza do strzelenia aż 40 bramek w sezonie przez jednego zawodnika :) Oczywiście wielkie uznanie dla Janco, że strzelił 39 bramek, ale jednak gdyby przyszedł do innej ligi nie strzelił by już tyle.. Fakt faktem, że Janco też w Austrii nie ma łatwo, ale napewno nie jest aż takim "łowcą bramek" żeby utrzymał taką forme i strzelił 39 bramek w Hiszpanii czy Anglii.. Czy w Austrii są tacy obrońcy typu Cannavaro? Klasą jest strzelić tyle bramek co Janco, ale jednak z tymi współczynnikiem 1.5 i 2 jest całkiem dobre.. :) I moge powiedzieć z doświadczenia, że kiedy grałem w słabej lidze juniorów strzelałem po 30-40 bramek na sezon... Teraz gram w o wiele lepszej lidze i już jest ciężej przedostać się do bramki rywala :) I jak myślicie kto w takim wypadku powinien dostać złotego buta w moim województwie? Ten co strzelił w lidze okręgowej 30-40 bramek z przeciwnikiem gdzie się ma dwucyfrowe wyniki czy ten co strzeli 20 bramek, ale w wyższej lidze (Przypuśćmy wojewódzkie i międzywojewódzkie) ?? Może prównanie słabe, ale jednak czegoś dowodzi. Pozdro :)
0
Mam nadzieje na jakiś filmik z tego zdarzenia :) Santiago- Zgadzam się xDD :]