0

robokochambarce - My mamy Hleba , ale przydałby mu się transfer do Tottenhamu... Mógłby zabłysnąć w Anglii , a tak trzymają go jak jakiegoś niewolnika ;/

0

Jeżeli uda się sprowadzić Davida Silve ... To wtedy już skład mamy całkowity ... ;D Ale myśle ,że Jeffrena i tak by zostawił w 1 druzynie ... ;)) Jest naprawde dobry ...

Veb !!

0

Nie nie nie nie.... !!!!

0

A co do newsa to jak zobaczyłem wynik 2:6 od razu pomyślałem "strzelamy dużo , ale za dużo tracimy ... "

Veb !

0

Nawet jeżeli Wisła zagrała by podobnie jak wczoraj to sądze , ze i tak nie sprostają Barcelonie ... Szkoda , że Wisła trafiła na Barce ;D Wolałbym żeby Barca zagrała z podobnej klasy druzyną , a Wisła z jakimś ze słabiaków i wtedy i Barca i Wisła miałaby awans , a tak Barca awansuje , a Wiśla znowu zostaje Puchar UEFA ;D

Ale za wczorajszy mecz Wiśle Gratuluje ! ;D

VeB !

0

Veo05 - Co z Eto'o ?? W miejsce Henry'ego !! ;D Bo narazie nic nie pokazuje ;)) ...

Visca El Barca !

0

Za tyle ... To nie ma co sie zastanawiać ... ;D

Pogonfan - Zgadzam się z Tobą ... Dużo by wniósł do Barcy !! :D

0

Tam na tych napisać MALLORCA ... Niedługo będzie BARCELONA !! ;D Dać tyle ile będzie trzeba sprzedaliśmy Ronaldinho , to dać te miliony co przyszły za R10 i dołożyć od Siebie pare milionów i Git ...

Nie moge sie doczekać newsa:

Oficjalnie : David Silva piłkarzem Barcelony !!

0

Eto'o zostaje!

0

Ile może kosztować bilet na mecz Wisła - Barca?

0

Ile może kosztować najtanszy bilet na mecz Wisła - Barca?

0

Ani Chelsea, ani Manchester, ani Inter i Milan!

Zostajesz w Barcelonie... Nie sprzedawać go. Będziemy pózniej żałować!

VeB!

0

Mam pytanie ... Ile może kosztować przeciętnie bilet na mecz Wisła-Barca ?? Prosze odp. ;))

0

Wielki zawodnik ... Jak w Realu był Raul to u nas będzie Bojan !!

Visca El Barca !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?