Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny meczyk... xD xD
0
Tego meczu nie możemy przegrać ani zremisować!... xD Tylko 3 pkt. ! xD xD
Visca El Barca !
0
Bojan coś dzisiaj strzeli... zobaczycie... xD xD
0
Czemu co nie którzy mówią , że "jako zmiennik"... ? Przecież on jest nominalnym lewoskrzydłowym... a my w składzie nie mamy lewoskrzydłowego... Henry? On jedynie na szpice ;PP
0
hmmm... Messi musi grać od początku... i chciałbym , żeby grał Pedro na leweej flance... xD Eto'o na szpicy ;))
Mns- Zgadzam się "o 3 razy sztuka :)" !
VeB !!!
0
Zagrali dobrze... Ale co z tego jak na CN remisujemy z Racingiem...? Trzeba wygrywać , a nie tylko patrzeć na gre... Można zagrać tak jak wczoraj barca , ale jednak stracić punkty? Nie można...
Veb !!
0
Koniec. I już więcej nic nie pisze , bo żal !!
0
Transfery były... Ale jakie? Sami defensywni zawodnicy !! ;/
0
Ban! - 1 m-c Regulamin
0
Panie Guardiola... Ma pan próbowanie rezerwy... ;/;/ Takie rzeczy można robić , ale przed sezonem , a nie w meczu , który musimy wygrać;/;/
0
Ja pier*** !! ;/;/;/
0
..::JeLeN::.. - Chyba jesteś 1 raz na tej stroniee... !
0
GOOOOOOOOOOOOLLLL !!!!!
Messi!!!
0
Żal .... Ale oni się bronią;/;/;/;/
0
Niech coś strzelą... ;/
0
Messi Messi !!
0
matt21- Dopiero się zaczeła...
0
Poprzeczka...;/;/
0
Czemu nie ma relacji radiowej ?
0
A wie ktoś może czemu nie ma Messiego w 1 składzie...?? Bo jeżeli nie ma wytłumaczenie to Pepa totalnie nie rozumiem ;/;/
On chce coś osiągnąć wystawiać Messiego (Najlepszego piłkarza FCB) na ławce...? ;/ Żal!
0
za pedro Messi , za Busquetsa Iniesta i za Keite Yaya... i mam nadzieje ,że takie zmiany będą !!
0
żal...
0
I bardzo dobrze... xD
0
Valencia chce za Davida Ville 150mln... a co dla takiego właściciela jakiego ma teraz ManCity... xD
0
Silva - z nim już jest koniec...
A między tą dwójką wolałbym Di Marie ... Młody i widać , że bardzo dobry skrzydłowy!!
Veb!!
0
BAN!
mod
0
A przypadkiem Liga BBVA... To nie jest druga liga hiszpanska, bo pierwsza to Primera Division... xD
0
Mam nadzieję , że zagra troche... !
0
matt21- Ale ja nie moge patrzeć jak co nie którzy wypisują komentarze typu... "Po co nam ten Pep..."
0
Kto jest jeszcze chętny pójścia ze mną do Barcy?