0

Fajny meczyk... xD xD

0

Tego meczu nie możemy przegrać ani zremisować!... xD Tylko 3 pkt. ! xD xD

Visca El Barca !

0

Bojan coś dzisiaj strzeli... zobaczycie... xD xD

0

Czemu co nie którzy mówią , że "jako zmiennik"... ? Przecież on jest nominalnym lewoskrzydłowym... a my w składzie nie mamy lewoskrzydłowego... Henry? On jedynie na szpice ;PP

0

hmmm... Messi musi grać od początku... i chciałbym , żeby grał Pedro na leweej flance... xD Eto'o na szpicy ;))

Mns- Zgadzam się "o 3 razy sztuka :)" !

VeB !!!

0

Zagrali dobrze... Ale co z tego jak na CN remisujemy z Racingiem...? Trzeba wygrywać , a nie tylko patrzeć na gre... Można zagrać tak jak wczoraj barca , ale jednak stracić punkty? Nie można...

Veb !!

0

Koniec. I już więcej nic nie pisze , bo żal !!

0

Transfery były... Ale jakie? Sami defensywni zawodnicy !! ;/

0

Ban! - 1 m-c Regulamin

0

Panie Guardiola... Ma pan próbowanie rezerwy... ;/;/ Takie rzeczy można robić , ale przed sezonem , a nie w meczu , który musimy wygrać;/;/

0

Ja pier*** !! ;/;/;/

0

..::JeLeN::.. - Chyba jesteś 1 raz na tej stroniee... !

0

GOOOOOOOOOOOOLLLL !!!!!

Messi!!!

0

Żal .... Ale oni się bronią;/;/;/;/

0

Niech coś strzelą... ;/

0

Messi Messi !!

0

matt21- Dopiero się zaczeła...

0

Poprzeczka...;/;/

0

Czemu nie ma relacji radiowej ?

0

A wie ktoś może czemu nie ma Messiego w 1 składzie...?? Bo jeżeli nie ma wytłumaczenie to Pepa totalnie nie rozumiem ;/;/

On chce coś osiągnąć wystawiać Messiego (Najlepszego piłkarza FCB) na ławce...? ;/ Żal!

0

za pedro Messi , za Busquetsa Iniesta i za Keite Yaya... i mam nadzieje ,że takie zmiany będą !!

0

żal...

0

I bardzo dobrze... xD

0

Valencia chce za Davida Ville 150mln... a co dla takiego właściciela jakiego ma teraz ManCity... xD

0

Silva - z nim już jest koniec...

A między tą dwójką wolałbym Di Marie ... Młody i widać , że bardzo dobry skrzydłowy!!

Veb!!

0

BAN!

mod

0

A przypadkiem Liga BBVA... To nie jest druga liga hiszpanska, bo pierwsza to Primera Division... xD

0

Mam nadzieję , że zagra troche... !

0

matt21- Ale ja nie moge patrzeć jak co nie którzy wypisują komentarze typu... "Po co nam ten Pep..."

0

Kto jest jeszcze chętny pójścia ze mną do Barcy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?