Zgadzam się w 100%! Potrzebne są zmiany i to od zaraz... Ci , którzy się nie sprawdzili i widać, że nie dadzą sobie rady w Barcelonie, czyli Dos Santos, Cuenca, Afellay i Bojan trzeba się pozbyć, a niech wróci Deulofeu i Rafinha, żeby nie było błędu jak z Thiago. Do tego dołączyć z Barcy B, konsekwentnie i sporadycznie oczywiście ;) I moim cichym marzeniem jest Marco Reus w Barcelonie, kapitalny piłkarz! :) Pozdrawiam.
Fabregas nie jest napastnikiem, wczoraj w ataku powinni grac Neymar-Messi-Pedro/Alexis.. w pomocy def to Busi, a dalej powinien wybierac miedzy Iniesta Xavim lub wlasnie Fabsem ;)
Ja jestem za atakiem B, bo jak dla mnie ten atak będzie najlepszy.. Pedro pokazał w ostatnim sezonie, że jest świetnym zawodnikiem.. A o Messim i Villi chyba nic pisać nie musze... ;) Ktoś z dwójki Ibra/Robinho (to zależy czy Ibra zostanie czy odejdzie za Robinho czy po prostu Robinho sam przyjdzie do Barcy) niech będzie jak na razie zmiennikiem dla naszego Trio ;)
Komentarze
0
Zgadzam się w 100%! Potrzebne są zmiany i to od zaraz... Ci , którzy się nie sprawdzili i widać, że nie dadzą sobie rady w Barcelonie, czyli Dos Santos, Cuenca, Afellay i Bojan trzeba się pozbyć, a niech wróci Deulofeu i Rafinha, żeby nie było błędu jak z Thiago. Do tego dołączyć z Barcy B, konsekwentnie i sporadycznie oczywiście ;) I moim cichym marzeniem jest Marco Reus w Barcelonie, kapitalny piłkarz! :) Pozdrawiam.
0
Fabregas nie jest napastnikiem, wczoraj w ataku powinni grac Neymar-Messi-Pedro/Alexis.. w pomocy def to Busi, a dalej powinien wybierac miedzy Iniesta Xavim lub wlasnie Fabsem ;)
0
Śmiejesz się z najlepszego piłkarza świata?
0
Bayern ManU
0
uhuhuhuhu BVB
0
Nie ładnie słuchać muzyki na treningu xDD
0
VAMOS VAMOS VAMOS BARCAA !!!! OLE OLE !!!!!! CAMPEONES 2009 :) NIKT TYLKO BARCA !!!!
0
Ja pier.. Falcao! ;d
0
A ja mam takie pytanie.. Coś w stylu sondy ;)
Jaki wolicie atak na najbliższy sezon?
a. Villa-Ibra-Messi
b. Pedro-Villa-Messi
c. Robinho-Villa Messi
Ja jestem za atakiem B, bo jak dla mnie ten atak będzie najlepszy.. Pedro pokazał w ostatnim sezonie, że jest świetnym zawodnikiem.. A o Messim i Villi chyba nic pisać nie musze... ;) Ktoś z dwójki Ibra/Robinho (to zależy czy Ibra zostanie czy odejdzie za Robinho czy po prostu Robinho sam przyjdzie do Barcy) niech będzie jak na razie zmiennikiem dla naszego Trio ;)
0
Dzisiaj muszą być 3 pkt. Ciężki teren, ale najlepsza drużyna potrafi ograć każdego ;)
VISCA EL BARCA !!