Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak gra Barca...?? Bo nie mam dostepu to ogladania ;D
0
bojan1494 - Ale jednak ja wole mieć Marqueza... bo Pique i Caceres są nowi ;)) On jest wgrany i wydaje mi się , że obok Puyola jak narazie najlepszy obrońca w Barcelonie !! ;D
0
KONIECCC !!!! FCB 4:0 WIS ... Brawo Barca !!
0
hehe... ;)) Próbuj jeszcze ;)) Może coś strzelą ... ;D
0
eMATe - Ty to chyba z Iniestą sie telepatyczne dogadujesz ;D
0
No i pięknie... 4:0 !
0
eMATe - Zgadzam się z Tobą ... Henry gra dzisiaj pięknie... ;D
0
Gooooooooooooooooooooooooooool !!! 2:0 !!
Xavi !!!
0
Gooooooooooooooolllllllll!!!
ETO'OO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ajjjj.... Henry !! :D
0
Dlaczego Barca gra w wyjazdowych strojach ?? ;/
0
Może wie ktoś ile jest kibiców ?? ;D Na całym stadionie... I ile przyjechało z Krakowa ?? :))
0
mateusz2311 - W sumie to racja ;D
0
Barox- I dlatego Pep chce go od razu sprawdzić ... ;D
0
Marcin Baszczyński, Cleber, Junior Diaz, Piotr Brożek to tak jak nasz Carles Puyol
Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak, Mauro Cantoro to tak jak nasz Andres Iniesta
Rafał Boguski , Paweł Brożek to tak jak nasz Samuel Eto'o ;D
Wynik 3:0 Dla FCB !!
Visca El Barca !!
0
Laionik - Eto'o na prawej ?? Chyba sobie żartujesz...
0
Partizan - Fenerbahce 2:0 !! ;D
0
Barox - Moim zdaniem to dobra decyzja ...
Pedro będzie się chciał pokazać i dlatego wydaje mi się , że to dobra decyzja ... Hleb wejdzie w 2 połowie ;D
0
HalaMadridrm - Takie bajki opowiadaj sobie swoim dzieciom(jak je masz) , a jak nie masz to powiedz mamie , zeby Ci poczytała na DobranoC ! ;D ...
Wisła dzisiaj przegra wysoko...
Visca El Barca ...
BAR 3:0 WIS ...
0
Czyli po raz 3 wygramy z Polską drużyną ;D
0
Może wie ktoś jaki skład będzie na ten mecz?? ;D
0
Chciałbym , żeby strzelił bramke dzisiaj... ;D A Barcelona wygrała 3:0... ! Mam nadzieje , że strzeli jakiś nowy nabytek ... ;))
W Krakowie dać szanse taki młodzikom jak Jeffren, Pedro... ;D
Visca El Barca!
0
efce21- Po prostu chcieli być 1 w komentarzach ;D ;))
0
Szkoda ... Trzeba będzie kogoś innego ściągnąć na lewą flanke , bo Henry sobie tam nie radzi...
0
Kaztek - zgadzam się z Tobą ze stwierdzeniem : "kazdego waznego meczu rece mi sie trzesa z nerwow TAK SAMO jak tym, ktorzy siedza na stadionie " ... Ja np. tak miałem jak oglądałem Celtic-Barcelona , ManUtd-Barcelona ... A jak nie mogłem oglądać meczu bo np. nie był w telewizji albo mam za słabego neta , zeby obejrzeć go w necie ... to siedziałem i czekałem...
0
Na stronie tvp2 ... Jest napisane : Puchar UEFA FC Barcelona - Wisła Kraków 22.00 ;))
Już wiedzą , że Wisła zagra w Pucharze UEFA ;D
Visca El Barca!!
0
hobotom - A mi się wydaje , że po przyjściu Silvy to raczej Pedro nie miałby zbyt wielu okazji do gry... On jest kopią Messiego , a drybluje jak R10 ! ... Także sprzedaż go to jest jeden z najgorszych pomysłów w tym okienku!!
Veb !!
0
Na tego newsa czekałem ... Teraz czekam na jeszcze jedngego... O Davidzie Silvie !! ;D
0
the blues - No i się ciesz , że Drogba zostaje... ;PP hehe... On nam jest nie potrzebny , a już napewno mówie , zeby Drogba przyszedł , a Eto'o odszedł !! :P
0
Cleber kontuzjowany... Piotr Brożek kontuzjowany ... i tylko 1:0 z Polonią ... I oni chcą pokonać naszą Barcelone ??
Veb!!