Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na 85% jade 8 czerwca do Madrytu na mecz Polski z Hiszpanią ;] ;d Szkoda, że ten mecz jest w Madrycie ;( Ale co tam przeżyje ;] Ważne, że mam szanse zobaczyć moich ulubieńców ;]
0
Ribery jest wszechstronny, ale popatrzmy na to z perspektywy gry, a tutaj Silva pasuje do Barcy o wiele bardziej niż Francuz.. Zna nasz styl i w ogóle, długo nie trwało by aklimatyzowanie się do Barcy ;] A nawet nie wiem czy w ogóle by musiał to robić.. Zna przecież wielu od nas, także jak dla mnie jedyn opcja to Silva i mam nadzieje, że będzie on naszym piłkarzem ;] Jest ktoś kto się ze mną zgodzi?
0
2:6.. Chwile niezapomniane.. ;] ale teraz każdy z nas będzie się cieszył z obojętnie jakiego zwycięstwa nad Realem ;] Mocny zespół, ale nasz zespół jest mocniejszy.
0
VisCaaaa! ;]
0
A na jakich kanałach z polskiej telewizji można obejrzeć mecz? ;]
0
sebas- nie no dzięki ;d ale chodzi mi o przebieg meczu.. jak gra barca, czy ciśnie czy nie..? ;)
0
Jak wygląda pierwszy kwadrans?
0
A ja czekam na relacje radiową.. ;d ale jeszcze trwa mecz ManU ;(
0
No w końcu jest Toure ;)
0
Moim zdaniem troche przesadził z tą wypowiedzią.. Jak dla mnie on już nie będzie lepszym piłkarzem od tego jaki był w Barcelonie.. Nie życzę mu źle, ale tak jest prawda i zapewne wiele osób też tak twierdzi ;]
0
Oczywiście jak co mecz, liczymy na zwycięstwo.. szczególnie po tym co było w tamtym sezonie ;) ale dzisiaj myślę, że wygramy bez probelmu ;]
Visca El BARCA. !
0
zgadzam sie z potokiem ;d
0
A będzie coś z tych programów:
polsat sport, polsat sport extra, eurosport lub TVP Sport ? z góry dzięki ;)
0
Ja kibicuje Dumie Kataloni od 2003 roku.. ;) Bo w sumie od tego czasu intersuje się piłką ;) Mam wielu kolegów co są za Realem.. i co Barca straci pkt to zaczynają wjeżdżać.. eh.. cali kibice Realu ;)
"Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię" ;)
VAMOS BARCA !
0
No naprawde jeden Ibrahimović przy Cristiano, Kace, Albiol, Xabi Alonso i Benzema :) i paru jeszcze ;) Można kupić klasowego piłkarza za wielkie pieniądze, ale bez przesady, żeby od razu tylu.. Rozumiem rozpacz Realu, że to Barca jest lepsza ;)
0
Ale Messi wychował się tutaj i Barca nie musiała go kupować za prawie 100mln ;) I dlatego Barca jest lepszym klubem od Realu ;) Może więcej sukcesów ma Real, ale tak było wcześniej.. Teraz to Barca ma swoje dobre lata.. ;)
0
Dzisiaj muszą być 3 pkt. Ciężki teren, ale najlepsza drużyna potrafi ograć każdego ;)
VISCA EL BARCA !!
0
Nie moge oglądać meczu.. Niech mi ktoś napisze jak wygląda mecz? ;]
0
No wkońcu zaczynają strzelać.. Oby tak strzelali z Interem i Dynamem ;] Bo teraz nam chyba najbardziej na tym zależy ;) ;d
0
Gdzie Xavi, Iniesta, Messi? Czemu gramy z Puyolem na prawej obronie.. Alves zdecydowanie powinien tam grać... Wiem, że jest po kontuzji, ale takiego gracza dzisiaj nam brakuje... Xavi/Iniesta , Messi i mam nadzieje Alves pojawią się na boisku.. Bo dzisiaj nie możemy stracić pkt ;(
0
bibo- A gdzie jest ten Pub? ;]
0
Jeżeli są jakieś oferty w okolicach Bełchatowa to chętnie je wysłucham ;] Radomsko-Bełchatów to mnie interesuje albo ogólnie województwo Łódzkie ;]
0
Kiedy zobaczyłem, że Roni strzelił karnego to wiedziałem w który róg strzelił ;] Zawsze uderzał w prawy róg bramkarza, ale te strzały były nie do obrony, pod poprzeczke ;) Brawo Ronaldinho.. Wracaj do swojej najlepszej formy ;]
0
Dzisiaj muszą być 3pkt. Messi musi się wkońcu przełamać, bo w meczu z Osasuną troche tych "100" miał ;] I myślę, że teraz każdy zawodnik po niepowodzeniu na Camp Nou będzie chciał pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy ;)
0
Gdzie mogę znaleźć tą sztuczkę Roniego? ;] Bo ten filmik podany w newsie został usunięty ;]
0
Co jak co, ale Atletico nie wygląda całkiem dobrze, ale Kun Aguero gra bardzo dobrze :)
0
Dzisiaj taka bramka to nic, bo wynik 4:1, ale co będzie jak w przyszłości wynik będzie 1:0 lub 2:0. Wtedy już tak spokojnie nie bedzie. Nie możemy popełniać takich błędów :(
0
BARCAA !! To jest coś niesamowitego :)
0
HEJ BARCA OLE HEJ BARCA OLE !! Fiesta na Camp Nou xd
0
VISCA EL BARCA !!