0

Munir to chyba uważa że już lepszy od Leo jest

0

Alves-Pique-Mathieu to z obroną bedzie ciekawie

1

Alves-Pique-Mathieu ??? co to ma byc ?

1

kto to k*rwa jest douglas? po tym meczu dalej nwm

2

Kontuzjowany Messi zagrałby lepiej niż ci co wyszli u nas z przodu w wyjściowej "11"

1

czy nasi w ogóle wiedzą co to są strzały z dystansu ?

0

No tak ale zazwyczaj to jest tak że jak nasi potrzebują dopingu to Camp Nou milczy

5

żebyśmy mieli takich kibiców

0

a nie jakiś eleven ;)

10

Bartra-Vermalen na to czekałem ;)

0

Nie wiem czy Mashce i Busi wytrzymają kolejne mecze jak nie dostaną przerwy

3

Oby dzieki za informacje nie moge sie doczekac obrony Bartra-Verma

0

Czy ktoś mi powie kiedy wraca Vermalen ?

0

Lepsze od tych z bieżącego sezonu bo paski są w pionie ;)

0

Przynajmniej paski pionowe

3

Statystyki w pucharze króla ;)

0

nie powiedziałbym

0

Moim zdaniem nasz obrona powinna wyglądac: Alba, Mthieu(jak nie ma Vermy), Bartra i Sergi Roberto

0

Mats siedzi na ławce a dalej tracimy mase goli

7

Wczorajszy mecz pokazał że tyle straconych goli to wina obrony a nie bramkarza

0

Cały sie trzesłem ze strachu że nie trafi

0

Niech podejdzie Luis

0

wina Stegena przy bramce dla Rayo

2

W końcu to zauważyli

1

Perez łapy precz od Leo !

0

Messi jest nieruszalny

4

Mam nadzieje że teraz Argentyna w meczach reprezentacji dostanie w d...pe i argentyńskie media zobaczą ile Messi znaczy dla reprezentacji ;)

0

To jeszcze Suarez na 2-2 i bede szcześliwy

0

W tym roku wykonywanie stałych fragmentów wróciło do czasów Taty

0

Czemu nie gra Bartra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?