MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Munir to chyba uważa że już lepszy od Leo jest
0
Alves-Pique-Mathieu to z obroną bedzie ciekawie
1
Alves-Pique-Mathieu ??? co to ma byc ?
1
kto to k*rwa jest douglas? po tym meczu dalej nwm
2
Kontuzjowany Messi zagrałby lepiej niż ci co wyszli u nas z przodu w wyjściowej "11"
1
czy nasi w ogóle wiedzą co to są strzały z dystansu ?
0
No tak ale zazwyczaj to jest tak że jak nasi potrzebują dopingu to Camp Nou milczy
5
żebyśmy mieli takich kibiców
0
a nie jakiś eleven ;)
10
Bartra-Vermalen na to czekałem ;)
0
Nie wiem czy Mashce i Busi wytrzymają kolejne mecze jak nie dostaną przerwy
3
Oby dzieki za informacje nie moge sie doczekac obrony Bartra-Verma
0
Czy ktoś mi powie kiedy wraca Vermalen ?
0
Lepsze od tych z bieżącego sezonu bo paski są w pionie ;)
0
Przynajmniej paski pionowe
3
Statystyki w pucharze króla ;)
0
nie powiedziałbym
0
Moim zdaniem nasz obrona powinna wyglądac: Alba, Mthieu(jak nie ma Vermy), Bartra i Sergi Roberto
0
Mats siedzi na ławce a dalej tracimy mase goli
7
Wczorajszy mecz pokazał że tyle straconych goli to wina obrony a nie bramkarza
0
Cały sie trzesłem ze strachu że nie trafi
0
Niech podejdzie Luis
0
wina Stegena przy bramce dla Rayo
2
W końcu to zauważyli
1
Perez łapy precz od Leo !
0
Messi jest nieruszalny
4
Mam nadzieje że teraz Argentyna w meczach reprezentacji dostanie w d...pe i argentyńskie media zobaczą ile Messi znaczy dla reprezentacji ;)
0
To jeszcze Suarez na 2-2 i bede szcześliwy
0
W tym roku wykonywanie stałych fragmentów wróciło do czasów Taty
0
Czemu nie gra Bartra?