0

Nie ma to jak obiektywna opinia

0

Juve moim zdaniem nie ma szans z Barceloną w tej formie ;) MSN rozniesie ją na strzępy pytanie tylko jak szybko :)

0

Jak dla mnie jedyną szansą Juve są wolne wykonywane przez Pirlo ;)

0

Ja po finale oczekuję trzech rzeczy: 1.Alves wystąpi w lepszej fryzurze niż w PK 2.Komentarz będzie na odpowiednim poziomie i oczywiście 3. że Barca zagra tak jak potrafi z MSN na czele ;)

0

Najlepiej na boisko myśli Suarez: bramka-gol ;)

0

Jeśli faktycznie wygramy to nasza drużyna będzie ciekawie wyglądać ;)

3

We Włoszech broni się porządniej to pewnie dlatego pada tam więcej bramek niż w BBVA ;)

0

W końcu ! W końcu ! Blatter ucieka z FIFA !

1

Oficjalnie: Blatter podał się do dymisji !!!

0

Najlepsza ta z United bo ważna i najlepsza strzelona głową przez Leo :)

0

Pogba jest już teraz bardzo dobrym zawodnikiem a co dopiero za kilka lat, ale 12 milionów???? Serio?

5

Ale będzie miał dylemat w przyszłym sezonie Enrique z wyborem bramkarza ;)

0

tak jest szansa że będzie 5 hiszpańskich klubów w CL

8

Ale byłby wybuch radości gdyby dziś Xavi strzelił gola !

27

Super by było gdyby Generał zdobył jutro bramkę ;)

2

Moim zdaniem Vermalen mógłby zadebiutować już wcześniej ale mecz z Deportivo też jest na to bardzo dobrą okazją ;)

0

Szkoda że nie zakończy kariery w Barcie ;)

0

Wielka szkoda bo w tym sezonie grał coraz lepiej wiec w przyszłym mógłby znów nawet o ZP powalczyć ;)

15

,,Xavi każdym meczem daje wykłady piłki nożnej''-Diego Maradona

0

Ale będzie feta na Camp Nou :D A to dopiero początek ;)

2

Kolejne wymęczone 3pkt ale takim meczami wygrywa się ligę ;) VeB!!!

0

Brawo Barco wymęczyłaś to zwycięstwo !!!

3

Jeden gol Leo>Hat-Trick CR7 ;)

25

Fajnie by było rozbić rzeźników z Calderon tak z 4-0 po hat-tricku Messiego ;)

0

Wystarczyłby jeden: Leo Messi ;)

0

Momentami było z nami źle ale wyszliśmy spod presji dzięki Neymarowi ;) Jednak moim zdaniem zawodnikiem meczu był u nas Ter Stengen mimo wpuszczenia 3 bramek ;)

0

I z powrotem minus 4 w Madrycie ;)

0

Xavi z każdym mecz pokazuje coraz większe umiejętności !

0

Myślę że kolor czerwony został wybrany bardzo trafnie ;)

6

Obie drużyny zagrały dobrze a różnicą był Leo Messi !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?