MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma to jak obiektywna opinia
0
Juve moim zdaniem nie ma szans z Barceloną w tej formie ;) MSN rozniesie ją na strzępy pytanie tylko jak szybko :)
0
Jak dla mnie jedyną szansą Juve są wolne wykonywane przez Pirlo ;)
0
Ja po finale oczekuję trzech rzeczy: 1.Alves wystąpi w lepszej fryzurze niż w PK 2.Komentarz będzie na odpowiednim poziomie i oczywiście 3. że Barca zagra tak jak potrafi z MSN na czele ;)
0
Najlepiej na boisko myśli Suarez: bramka-gol ;)
0
Jeśli faktycznie wygramy to nasza drużyna będzie ciekawie wyglądać ;)
3
We Włoszech broni się porządniej to pewnie dlatego pada tam więcej bramek niż w BBVA ;)
0
W końcu ! W końcu ! Blatter ucieka z FIFA !
1
Oficjalnie: Blatter podał się do dymisji !!!
0
Najlepsza ta z United bo ważna i najlepsza strzelona głową przez Leo :)
0
Pogba jest już teraz bardzo dobrym zawodnikiem a co dopiero za kilka lat, ale 12 milionów???? Serio?
5
Ale będzie miał dylemat w przyszłym sezonie Enrique z wyborem bramkarza ;)
0
tak jest szansa że będzie 5 hiszpańskich klubów w CL
8
Ale byłby wybuch radości gdyby dziś Xavi strzelił gola !
27
Super by było gdyby Generał zdobył jutro bramkę ;)
2
Moim zdaniem Vermalen mógłby zadebiutować już wcześniej ale mecz z Deportivo też jest na to bardzo dobrą okazją ;)
0
Szkoda że nie zakończy kariery w Barcie ;)
0
Wielka szkoda bo w tym sezonie grał coraz lepiej wiec w przyszłym mógłby znów nawet o ZP powalczyć ;)
15
,,Xavi każdym meczem daje wykłady piłki nożnej''-Diego Maradona
0
Ale będzie feta na Camp Nou :D A to dopiero początek ;)
2
Kolejne wymęczone 3pkt ale takim meczami wygrywa się ligę ;) VeB!!!
0
Brawo Barco wymęczyłaś to zwycięstwo !!!
3
Jeden gol Leo>Hat-Trick CR7 ;)
25
Fajnie by było rozbić rzeźników z Calderon tak z 4-0 po hat-tricku Messiego ;)
0
Wystarczyłby jeden: Leo Messi ;)
0
Momentami było z nami źle ale wyszliśmy spod presji dzięki Neymarowi ;) Jednak moim zdaniem zawodnikiem meczu był u nas Ter Stengen mimo wpuszczenia 3 bramek ;)
0
I z powrotem minus 4 w Madrycie ;)
0
Xavi z każdym mecz pokazuje coraz większe umiejętności !
0
Myślę że kolor czerwony został wybrany bardzo trafnie ;)
6
Obie drużyny zagrały dobrze a różnicą był Leo Messi !