MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale mnie ostatnio Aduriz wku*wia
0
Masche gra jako 3 obrońca właściwie
2
Bilbao ewidentnie straciło siły teraz albo nigdy panowie VeB!
1
Ale mi brakuje na lewej Alby bo szybkośc Mathieu to .....
0
Dobrze że Luisa nie ma bo i sedzia by z tunelu nie wyszedł ;)
22
Jak płaczki :D Leże
0
Arda dziś czaruje ;)
0
Munir ostatnio nieźle gra
0
Nolito teraz by sie przydał jak nie ma Leo i Luisa ;)
0
Na LO zagra Roberto ;)
1
Narzekali że Ney poprzednio sztuczki użył tylko do ośmieszenia to dziś czaruje od początku ;)
1
Jak Aleix Vidal bedzie tak biegał cały mecz to nie wiem czy potem bedzie miał siły chodzic ;)
10
Widac że Leo ma wprawe w dotykaniu kulistych rzeczy ;)
5
Chyba mu ją brudną dali że tak po niej jeździł reką ;)
3
"Rok temu na moim miejscu był Cristiano" musiał to powiedziec ;)
9
Ta niemka to widac że czystej krwii
1
Właściwy człowiek na właściwym miejscu ;)
0
Gdzie w tej XI jest Bravo albo MATS ?!
2
Dopiero sie rozkreca ;)
6
Suarez asystował na 2-0
0
cieszą sie że w ogóle z kimś wygrali ;)
0
Obawiam sie o zdrowie naszych po rewanżu z Espaniolem ;)
0
"Zatrzymanie Barcy nie jest niemożliwe" taa widac ;)
0
zwłaszcza takiego zgrania nie bedą miec ;)
11
Messi założył sobie chyba jako cel na ten rok zostac zawodnikiem meczu w każdym naszym spotkaniu ;)
1
Messi ustawia piłke wszyscy sie trzesą ze strachu ;)
0
No chyba faktycznie trzeba sprzedac tego Messiego ;)
0
Licze dzis na nasze wysokie zwyciestwo i przełamanie Suareza w postaci dubletu lub hat-tricka ;)
6
Neymar powinnie miec obniżoną za "ośmieszanie" rywali ;)
20
Ta jedynastka naprawde robi wrażenie ale jest realna jak wygranie tegorocznego Pucharu Króla przez real ;)