1

Ale mnie ostatnio Aduriz wku*wia

0

Masche gra jako 3 obrońca właściwie

2

Bilbao ewidentnie straciło siły teraz albo nigdy panowie VeB!

1

Ale mi brakuje na lewej Alby bo szybkośc Mathieu to .....

0

Dobrze że Luisa nie ma bo i sedzia by z tunelu nie wyszedł ;)

22

Jak płaczki :D Leże

0

Arda dziś czaruje ;)

0

Munir ostatnio nieźle gra

0

Nolito teraz by sie przydał jak nie ma Leo i Luisa ;)

0

Na LO zagra Roberto ;)

1

Narzekali że Ney poprzednio sztuczki użył tylko do ośmieszenia to dziś czaruje od początku ;)

1

Jak Aleix Vidal bedzie tak biegał cały mecz to nie wiem czy potem bedzie miał siły chodzic ;)

10

Widac że Leo ma wprawe w dotykaniu kulistych rzeczy ;)

5

Chyba mu ją brudną dali że tak po niej jeździł reką ;)

3

"Rok temu na moim miejscu był Cristiano" musiał to powiedziec ;)

9

Ta niemka to widac że czystej krwii

1

Właściwy człowiek na właściwym miejscu ;)

0

Gdzie w tej XI jest Bravo albo MATS ?!

2

Dopiero sie rozkreca ;)

6

Suarez asystował na 2-0

0

cieszą sie że w ogóle z kimś wygrali ;)

0

Obawiam sie o zdrowie naszych po rewanżu z Espaniolem ;)

0

"Zatrzymanie Barcy nie jest niemożliwe" taa widac ;)

0

zwłaszcza takiego zgrania nie bedą miec ;)

11

Messi założył sobie chyba jako cel na ten rok zostac zawodnikiem meczu w każdym naszym spotkaniu ;)

1

Messi ustawia piłke wszyscy sie trzesą ze strachu ;)

0

No chyba faktycznie trzeba sprzedac tego Messiego ;)

0

Licze dzis na nasze wysokie zwyciestwo i przełamanie Suareza w postaci dubletu lub hat-tricka ;)

6

Neymar powinnie miec obniżoną za "ośmieszanie" rywali ;)

20

Ta jedynastka naprawde robi wrażenie ale jest realna jak wygranie tegorocznego Pucharu Króla przez real ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?