1

@pander110
Breaking Bad
Gomorra
Zadzwoń do Saula

0

@daniel32778 Ja bym już profilaktycznie i zapobiegawczo w międzyczasie przeglądał sobie ogłoszenia w necie ;)

5

@arasz1819 A jeszcze nie dawno trzepali się do jego hat tricków :P

1

@skakun95 Mamy XXI wiek. Otwórz okno, skieruj kamerę z dźwiękiem w telefonie na jego garaż i nagrywaj codziennie tak, żeby była zarejestrowana godzina i data. Dzwonisz po psy i im pokazujesz na laptopie cały materiał dowodowy jaki zgromadziłeś.

5

@kubix05 Oglądało się

1

@Janek_7 Po co CBD jak jest medyczna :)

1

@Azi Nie prędko. Jeśli w ogóle.

4

@DaPidejpi Ładnie się złożył do tego strzału

1

@sokot Są piłkarze z dużo większym stażem w PL i z dużo lepszymi statystykami, aczkolwiek umiejętności miał wybitne :)

1

@Arkon Formacja 3-4-2-1
Schmeichel
Ferdinand, Terry, Campbell
Lampard, Vieira, Gerard, Giggs
Salah, Shearer, Henry

1

@Jakchcesz Jeśli teraz zaczną kolejne części wychodzić co 2 lata to już będzie wiadomo, że tak właśnie jest bo na zrobienie filmu od podstaw opartego na takiej technologi potrzeba o wiele więcej czasu.

4

68 lat obchodził wczoraj James Cameron. Reżyser kanadyjskiego pochodzenia zgromadził w swoim dorobku kariery 25 nagród w tym 3 Oscary i 33 nominacje.

Znany z takich filmów jak "Terminator 1 i 2", "Obcy: Decydujące starcie", "Titanic", "Avatar", "Prawdziwe Kłamstwa", "Otchłań".

Swoją drogą trochę mnie to śmieszy, że po sukcesie pierwszej części "Avatar" zaplanowali od razu 5 kolejnych kontynuacji do 2028 roku, gdzie stworzenie drugiej części zajęło im 13 lat :D teraz następne miałyby NIBY wychodzić co dwa lata :P

1

@MesQueUnClub96 Jak będziesz w moim wieku to będzie Cię obchodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@ObiwanKenobi A mi zawsze po tym filmie brzęczy w głowie piosenka śpiewana przez Buczkowskiego.

0

@Kessie Danie ciężkie jak kamień. Teraz to już nie pakuje w siebie takiego cholesterolu.

1

@Sulimo Diuna, Batman, Cruella, Nikt, Rzut życia

1

@Uukasz_93 Jak zwykle kwestia gustu. Dla mnie nie ma lepszych, niż Lays Strong Chilli & Lime. Idealnie się komponują z zimnym Budwaiserem Budvar.

6

@MesQueUnClub96 Smalczyk na świeżej kromce, do tego ogór kiszony i 100ml zmrożonej substancji. Nie zna życia ten kto nie próbował takiego combo.

0

@Irmscher10 Trzeba pomyśleć o postawieniu jakiejś wiaty bo pewnego dnia skutki mogą być opłakane niestety.

0

@Irmscher10 Auto pod gołym niebem? :D

0

@Borneo Serio, wierzysz w tę teorię? :D Neymar już wie, że się Dembele nie dogada i jeździ załatwiać coś w imieniu Messiego i to przez Lewandowskiego, który ma guzik do gadania w kontekście wydawanych pieniędzy przez klub. Brzmi to absurdalnie :)

0

@tristan87 Tylko pytanie po co? jak Lewy to nie jest jakiś dobry kolega Neymara, abstrahując już od tego, że niektórzy agenci mają po 20 piłkarzy i wielu z nich nawet ze sobą nie gada i nie utrzymują żadnych relacji :D

2

@Emhyr Bernardo bo jest piłkarzem doświadczonym i w pełni ukształtowanym, który grał w meczach o najwyższą stawkę i nadal może długo pograć.

0

@Borneo A oni czasem nie spotkali się tam zupełnie przypadkiem? bo tylko tak w sposób sensowny jestem w stanie sobie wytłumaczyć ich spotkanie.

0

@ZielonySzparag Chodziło mi bardziej o to, że nie robił tam już takich statystyk jak w Barcelonie, (czy to przez kontuzje czy przez brak formy) a bez tego nie ma szans na ZP. W Barcy jeśli dobrze liczę nastukał 93 bramki w 3 lata, a w PSG 104 przez 5 lat i ani razu nie przekroczył bariery 20 goli w lidze.

3

@Herato Był już bardzo blisko, ale nie łatwo o Złota Piłkę kiedy gra się erze Messiego i CR7, a w PSG to już nie ten sam piłkarz co za czasów tritende.

2

@Essos Potwierdzam.
InPost > DPD > DHL

1

@Emhyr Gavim gramy, ale jest to odpowiednio zbalansowane bo większość drużyny jest doświadczona. Jakby na każdej pozycji postawić 17-18 latka to efekt byłby bardzo mierny.

1

@LuQa_ Taki piłkarz jak Bernardo jest nam potrzebny bo to absolutny top na swojej pozycji. Chodzi mi o to, że nie można od razu po przyjściu kilku świetnych piłkarzy oczekiwać trypletu jakby to był samograj. Trzeba włożyć sporo pracy, żeby to zaczęło banglać. Gavi jest świetny, ale to nadal bardzo młody piłkarz i nie można oczekiwać, że razem z Pedrim będą nas ciągnęli np. w 1/4 LM. Bernardo ma doświadczenie, umie kreować i odbierać piłkę. Ja jestem zwolennikiem tego transferu, tylko jak przyjdzie to trzeba im dać trochę więcej czasu (niż jeden mecz :D) na to żeby się wkleił i ładnie współpracował z atakiem :) W tym sezonie liczę na walkę o majstra Hiszpanii i PK, ale na LM na razie się nie nastawiam i jestem daleki od takich komentarzy :D
https://zapodaj.net/images/fe1f51209959a.png

Media