0

@Emhyr Od Pedriego to raczej nie sądzę, na pewno od De Jonga. Tego piłkarza nie da się u nas zastąpić. Dla mnie to jest ścisła czołówka pomocników na świecie i jak tylko się poskładał to środek pola był upośledzony.

1

@Emhyr Dlatego też są piłkarze w klubie o statusie "kluczowy", którzy mają ogromny wpływ na grę drużyny i nie sposób ich zastąpić 1 do 1. Reszta to po prostu zawodnicy ważni i rotacyjni.

3

@kiper09 Musisz poczytać czym jest deflacja i kiedy zachodzi. Nawet jak będzie 1% inflacji to ceny będą rosły.

2

@xvcWinterSoldier Z kolei ten nade mną zawsze podwija nogi i przykrywa się kocem, że niby inwalida werbując najhojniejszych.

5

@Jakchcesz Piątka chcieli w Barcelonie w połowie sezonu w Milanie xD

4

@musli1989 Pamiętam i na końcu zawsze się wywracał na plecy i tak sobie siedział z rękami w górze krzycząc coś do sędziego ;D

5

Jeszcze nie dawno chciał reprezentacje prowadzić.

3

@macio_944 Jeszcze była podnieta Negelsmannem jak trenował Leipzing, a po Bayernie już faja opadła ;D

1

@maroon Czyli jak Twój pies to możesz go przypalać papierosami i zamykać w piekarniku, tak? Dopiero jak wyrządzisz krzywdę cudzemu zwierzęciu to kara. Zastanawiam się ile osób na tym forum przeszłoby testy psychologiczne.

1

@QQL5 Nie masz tam nic do powiedzenia? zawetuj tę decyzję.

3

@Hasszz Poziom trudności porównałbym do wymiany baterii w pilocie

2

@Pawel13sz Don Vasyl w czasach młodości?

0

@marcin62 Ja w grę na PC ostatni raz grałem w 2009 roku i był to chyba F.E.A.R 2 xd

0

@PawkoFCB Ja to ogrywałem na PS4, więc po aktualizacjach nie widywałem już zbyt często bugów. Gra jest przede wszystkim bardzo klimatyczna. Eksploracja lasów była zarówno ekscytująca jak i ryzykowana bo tam każda walka z większą grupą wrogów była wyzwaniem. Ogólnie bardzo dobrze wspominam.

16

@hayek Nic nowego. Proceder wykorzystywania dzieci w Afryce istnieje od lat. To samo jeśli chodzi o diamenty. Wielkie korporacje mają w dupie ludzkie istnieje. Wykorzystać, jak umrze, zakopać i zwerbować następnych.

3

@marcin62 Dokładnie. Czekam mocno na dwójkę bo gra naprawdę wyborna. Trzeba było ją trochę załatać bo w dniu premiery to był istny mem, ale trzeba brać poprawkę na to, że robili ją debiutanci w przeciwieństwie do CD Projekt jesli chodzi o Cyberpunk ;D

0

@Saviola88 Mould King albo jak jest jeszcze bardzo mała do Duplo.

1

@TR3YWAY Nie no marzę o dziewczynie, która się będzie co wieczór puszczać za pieniądze. Takie "myślozbiry" są żywym dowodem na to, że wśród nas nadal żyją neandertalczycy.

13

@Trojanek23 Obojętne Ci jest czy ktoś się znęca nad zwierzętami? W takim razie wykazujesz zachowania socjopatyczne.

1

@Toretto Jaki problem w tym, żeby tę metkę ponownie przymocować?

2

@capoN Wszystko do czasu dopóki nie masz rodziny na utrzymaniu.

1

@Ojciec5tkidzieci Połowy z nich nie znam. Ehh zestarzał się człowiek...;P

1

@Bykunn Oj nie, dużo wcześniej były posypane. GTA V na premierę miało błędy, wiedźmin 3 na premierę też był zbugowany, ale na podium był zdecydowanie Kingdoom Come Deliverence. Pamiętam jak wjeżdżało się do miasteczka, a tam krzesła wisiały w powietrzu bo jeszcze się budynki nie wczytały ;D

1

@kuz To ta gra pod multiplayer?

0

@bartekvisca Granie w tę grę na innym dubbigu, niż japoński to dla mnie profanacja całego klimatu, ale myślę, że tylko ktoś kto mocno interesuje się kulturą Japonii może zrozumieć o co mi dokładnie chodzi i dlaczego uważam to za tak istotne.

0

@Blantozaur Grałeś z japońskim dialogiem i polskie napisy? Wtedy to jest dopiero klimat samurajów.

3

@tomek8756 Ja bym wyrzucił tego 68 latka przez okno tylko, że z ósmego piętra.

0

@Bykunn No tak, ale nie wiem jakie to ma znaczenie kiedy miało premierę skoro ta gra już przerwała tę serię gier AA które wychodziły jako gnioty na premierę ;D Skoro tamta gra wyszła gotowa do grania i nie miała błędów to skąd sceptyzm wobec GTA.

2

@Ojciec5tkidzieci Trzeba pamiętać o tym, że w polskim społeczeństwie kobiety stanowią ok. 52%, a każda z tych, które znam nie ma najlepszego zdania o tej partii, szczególnie o Korwinie. Nie sądzę by to był wyjątek od ogółu. Raczej skłaniam się ku temu, że większość kobiet tak uważa. Nigdy nie osiągną oczekiwanych wyników jeśli nie odetną się całkowicie od Korwina. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zmienić w ogóle nazwę tej partii bo ta już się będzie sceptykom źle kojarzyć.

2

@Ojciec5tkidzieci No tu wiele jeszcze brakuje ;D dałem tylko te pierwsze z brzegu. Przecież też "Żółty szalik", "Wielki Szu", "Tato", "Sami swoi", "Vabank", "Konsul", "Dom zły", "Znachor", "Róża" i to nadal nie jest pełna lista ;D

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?