1

@Kinginiesta Haha. To tylko gra :)
@PatrychoO Mówisz, że mogą go usunąć z gry i 140k pójdzie się Jeb? :)

1

Kupiłem na ŚPO tego Neymara i muszę powiedzieć, że faktycznie to jest przepaść jeśli chodzi różnicę bo wcześniej grałem tam Del Piero 90. Co gość wyprawia w ataku to nie mam pytań :D
https://zapodaj.net/images/4ece2893f3c31.png

@Kgorecki2500 @ptrx @PatrychoO

0

@Colin94 Mi tam dalej smakują ;)

1

@Kgorecki2500 Na ŚPO by Ci siadł dobrze.

0

@wasacz Ale do czego mnie przyzwyczaili? ja tylko stwierdzam fakt, że w ostatnim czasie wychodzi mnóstwo niedopracowanych gier. Przecież nie pieje z radości, gdy wychodzi zabugowana gra tylko to krytykuję, tak samo jak inni ludzie, więc finalnie odbija się to na słabszych ocenach danej produkcji. Tutaj oceny są wysokie bo najzwyczajniej w świecie nie ma się do czego za bardzo przypierdolić, gdyż wywiązali się z zadania. Pytałeś co mogli zepsuć to odpowiedziałem, że właśnie optymalizację dało się zepsuć, a to że "powinna" być idealna w każdej grze to jest oczywista oczywistość.

4

@TheNekro94 A ja się zastanawiałem kto to będzie oglądał :D

1

@Kgorecki2500 Ja trafiłem Torresa czyli ogólnie lipa, ale i tak zawsze będę je otwierał bo to jest gra i chcę się nią cieszyć, a nie ciągle kalkulować czy warto czy nie warto.

2

@Bezhistorii Aż tak to mi się nie nudzi.

1

@bartekvisca Co w tym złego? lepszy Remake gry sprzed 20 lat w którą sporo osób nie grało, niż trzeci czy czwarty Remaster jak to ma w zwyczaju robić Rockstarr czy Naughty Dog. Ci co nie grali to płacą po 300zł bo dla nich to taka sam nowość jak God of War Ragnarok.

0

@wasacz Mogli zepsuć optymalizację np. i cieszy fakt, że nikt z recenzentów nie narzeka na spadki klatek czy bugi. Bardzo dobrze bo nie grałem w pierwowzór :)

1

@4drian0 Właśnie czytałem recenzje na Gry Online i jest zachwyt

2

@jacobFCB Miałem to kiedyś na dysku, ale chyba jedynkę. Jak zobaczyłem ile ważą aktualizacje to zaraz to skasowałem.

5

@DonCarletto Lubię Zlatana, ale dla mnie np. słabą formą żartu jest np. sprzedanie koledze buta na potylice z High Kicka, gdy ten udziela wywiadu.

0

@AFA90 Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak mówi stare przysłowie.

1

@LambiPL Promo Copy czyli jaka to wersja? jakie edycje kolekcjonerskie?

0

@LambiPL No powiem Ci, że robi wrażenie. Z PS1 masz też jakieś klasyki? ile to wszystko mniej więcej jest warte? :D liczyłeś kiedyś?

1

@Antimadridista_WR Same Foddery i Informy, a na samym końcu po paczkach 100 rzadkich Centauries to miałem 50 wiszących duplikatów kart po 84 i 83 overalla. Zrobiłem sobie Ramosa i Maldiniego z których w sumie jestem bardzo zadowolony. Mogłem w sumie poczekać, aż wyjdą wszystkie TOTY, ale już mi się nie chciało czekać.

0

@masq No mógłbym się zgodzić jednak intuicja podpowiada mi, że ta cudowna forma duńczyka jest przelotna, a Kounde będzie topowy przez długie lata. Wiadomo, że można sobie tylko gdybać i nagle może być Umtiti VOL 2, jednak jak tak to przewiduję według subiektywnych odczuć.

0

@Antimadridista_WR Ja już otworzyłem wszystkie i więcej nie odkładam paczek przez 2 miesiące.

0

@LambiPL To jest Twoja kolekcja ???

2

@LambiPL No, pamiętam. Mam dwie gry w pudełku, Fife 23 i The Last of Us II, która leży u kolegi, a co tam?

2

@kuz No nie do końca jest to prawda. Najnowsze telefony od Samsunga mają 3 lata aktualizacji i 5 lat zabezpieczeń czyli dłużej, niż Xiaomi. Jak ktoś dba o pielęgnację urządzenia to nawet po 4 latach będzie mu płynnie chodził Android.

1

@Emhyr Dla mnie to najlepszy nasz transfer za kadencji Xaviego. Nawet lepszy od Lewandowskiego bo chłopak jest młody i możemy się nim cieszyć dłużej, poza tym nie marudzi na prawej obronie i spisuje się tam świetnie.

1

@LambiPL Niestety nie, a mam go za free w ramach abonamentu Plus Extra.

15

@bartas97 To pewnie ta sama co każe sobie kroić pizze na 6 kawałków, bo 12 nie da rady zjeść.

6

@Emhyr Bo w swoje Prime to on dopiero wejdzie u nas ^^

1

@LambiPL No, że to jest trochę w takim stylu jak Dishnored. W jednej ręce masz jakieś nadprzyrodzone moce, a w drugiej broń, do tego ten klimat graficzny w takiej minimalistycznej oprawie.

2

@LambiPL Od jakiegoś czasu nie lubię sandboxów z pewnymi wyjątkami. I nie przepadam za grami typu BioSchock. Jak grałem jeszcze na PC to nie lubiłem też gier turowych typu Jagged Aliance.

Ostatnio zacząłem bardziej doceniać gry liniowe typu A Plague Tale i przygodówki logiczne. Jestem np. fanem serii Sherlock Holmes. Lubię też survialowe gry zarówno w klimacie Cast Away jak i Horroru.

Z takich popularnych gier, która mi osobiście nie siedzi to Cyberpunk

0

@Antimadridista_WR Zawodnik stoi w polu karnym TAK:
https://zapodaj.net/images/6b1b2ac292000.jpg

i dostaje piłką w rękę po strzale rywala. Karny czy nie?

0

@Antimadridista_WR Czyli jeżeli np. zawodnik ma złożone ręce na jajach, nie wysuwa łokcia i skacze do bloku przy strzale to rozumiem, że nie ma karnego, gdy piłka go trafi w ręke, tak?

Media