1

nie chce pobierać, ale w ostateczności będę musiał.

dzięki :)

1

Czy ktoś oglądał gdzies w necie Rodzinę Soprano i mógłby polecić jakąś dobrą strone?

0

Ty potrzebujesz za to kilku lekcji polskiego.

0

Redakcja nie mogla pokusic sie o podanieskladu i przeprowadzonych zmian?

54

"Turan! Zawsze w ciebie wierzyłem!" za 3..2..

0

Nie dziwie się, ze kluby sie dogaduja, skoro Barcelona znowu oddaje za darmo.

0

Wiadomo, Messi przez cale zycie sie opieprza.

0

Fajny avatar :P.

0

Sam se usuń.

7

Skończyłem Breaking Bad. Kapitalny serial, daje duzo do myślenia, a w niektorych momentach ostro trzyma za mordę. Polecam każdemu.

0

"Kiedys rzucilem alkohol i dziwki. To bylo najgorsze 20 minut mojego zycia"

4

Z tym gasnieciem Messiego to z deczka przesadziles:P

0

Chyba "wygodnym".

0

Nie znasz haseł typu "#polishgirl", "#nomakeup"? To jest dopiero zenada.

1

A ile Twoim zdaniem Milik jest wart, mistrzu?

2

Kontuzjogenny to jest Nainggolan.

0

Zglaszajcie go, takich trzeba tępić.

0

Tak.

0

Polecam Breaking Bad. Czasami jest nudnawy, ale yen serial to cos wiecej niz pusta rozrywka. Mistrzowski poziom.

0

Carlos Bacca/Mario Gomez - to mi sie podoba!

0

Sam prezentujesz sredni poziom.

1

Wolales go? Czyli to wlasnie to jest to cale wychodzenie z szafy?

0

Oby, oby!

1

94 bańki za Igłajna, Messi farbuje się na siwoblond.

Czym jeszcze zaskoczy mnie dzisiejszy dzien?

0

Napisz jeszcze wiecej 'D'.

11

Mama mówiła: alkohol bardzo szkodzi. Nie wierzyłem.

Do teraz.

0

Posluchaj go i naucz sie pisac.

2

Polska moglaby wam utrzec nosa :P

10

Co wy widzicie w tym Pogbie?

0

Skąplikowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?