MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdzie te wyniki na tym oke są?
0
Hmmm, Ameryka to nie Europa?
0
Robespierre nie był czarny, Napoleon też nie, Ludwik XIV też nie, Karol Wielki też nie...
0
Polonistka musi/musiała Cię uwielbiać, jesteś lepszy niż Mickiewicz.
5
Ten komentarz troche nie na miejscu :P
3
Szkoda, ze facet, ktory potrafi tak kapitalnie sie wypowiedziec i zachowac robi to tak rzadko. Szacunek, Krystianie.
0
Ode mnie mlodszy, wiec sie nie przejmuj :P
10
Szacun za nick :P
1
Na pewno rozwoju nie zaCHamuje.
0
Nie zrozumiałeś, chodziło mi o cenę. Świetny 29-latek nie może kosztować 10 mln tylko dlatego, ze ma 29 lat.
0
Messi tez ma 29 lat a za niego i 200 mln to jest malo. Payet to świetny piłkarz, najlepszy do tej pory na EURO, więc cena 54 jest odpowiednia, a nawet niska.
0
Jesteś wyjątkowym kretynem.
0
Kolejny pomocnik absolutnie nie jest potrzebny.
0
Oczy krwawią.
0
"Ronalda" :D
3
Grzesiek bedzie teraz brylował w PSG ;)
1
Nazywaj to jak chcesz, ale nie znam kibica Barcelony, ktory lubi Ronaldo.
0
zdjęcia do paszportu są takie same jak do dowodu?
1
A jesli Portugalia taka mocna to "czemu nie pykla nam z 5"?
6
Zeby takie cienkie leszcze na czele z tym sfrustrowanym bufonem przeszły do polfinalu po najmniejszej linii oporu...
Okropna niesprawiedliwosc.
0
Wez wyjdz.
1
Pozdro hejterzy
0
I pewnie nie wiedza gdzie to panstwo się znajduje ;)
0
Tutaj w analogicznym przypadku wielu kibicowaloby Argentynie. Kretyni sa wszedzie.
1
Miał grac sam?
0
Kiedy rozmawiales z Neymarem?
0
Jak Neymar odejdzie (a predzej czy pozniej tak sie stanie) to chcialbym aby to wlasnie Grizzi zajął jego miejsce.
0
Szacun za nick, panie White ;)
2
Pele swoje bramki strzelal na podworku przed domem.
Di Maria blyszczal naMŚ a Messi nie? Pozwole sobie nie skomentowac.
0
I Ronaldo na zmiane.