0

gdzie te wyniki na tym oke są?

0

Hmmm, Ameryka to nie Europa?

0

Robespierre nie był czarny, Napoleon też nie, Ludwik XIV też nie, Karol Wielki też nie...

0

Polonistka musi/musiała Cię uwielbiać, jesteś lepszy niż Mickiewicz.

5

Ten komentarz troche nie na miejscu :P

3

Szkoda, ze facet, ktory potrafi tak kapitalnie sie wypowiedziec i zachowac robi to tak rzadko. Szacunek, Krystianie.

0

Ode mnie mlodszy, wiec sie nie przejmuj :P

10

Szacun za nick :P

1

Na pewno rozwoju nie zaCHamuje.

0

Nie zrozumiałeś, chodziło mi o cenę. Świetny 29-latek nie może kosztować 10 mln tylko dlatego, ze ma 29 lat.

0

Messi tez ma 29 lat a za niego i 200 mln to jest malo. Payet to świetny piłkarz, najlepszy do tej pory na EURO, więc cena 54 jest odpowiednia, a nawet niska.

0

Jesteś wyjątkowym kretynem.

0

Kolejny pomocnik absolutnie nie jest potrzebny.

0

Oczy krwawią.

0

"Ronalda" :D

3

Grzesiek bedzie teraz brylował w PSG ;)

1

Nazywaj to jak chcesz, ale nie znam kibica Barcelony, ktory lubi Ronaldo.

0

zdjęcia do paszportu są takie same jak do dowodu?

1

A jesli Portugalia taka mocna to "czemu nie pykla nam z 5"?

6

Zeby takie cienkie leszcze na czele z tym sfrustrowanym bufonem przeszły do polfinalu po najmniejszej linii oporu...
Okropna niesprawiedliwosc.

0

Wez wyjdz.

1

Pozdro hejterzy

0

I pewnie nie wiedza gdzie to panstwo się znajduje ;)

0

Tutaj w analogicznym przypadku wielu kibicowaloby Argentynie. Kretyni sa wszedzie.

1

Miał grac sam?

0

Kiedy rozmawiales z Neymarem?

0

Jak Neymar odejdzie (a predzej czy pozniej tak sie stanie) to chcialbym aby to wlasnie Grizzi zajął jego miejsce.

0

Szacun za nick, panie White ;)

2

Pele swoje bramki strzelal na podworku przed domem.

Di Maria blyszczal naMŚ a Messi nie? Pozwole sobie nie skomentowac.

0

I Ronaldo na zmiane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?