MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ale, ale zarzad...
Ale ter Stegen biega do Bartomeu...
Ale Bravo jest niedoceniany...
Ale ter Stegen to płaczek...
Ale, ale....
0
Wez rozbieg a sciane sam znajdziesz ;)
0
Tak prawdziwe bo janusz z Polski przeczytal to w gazecie. Nie pozdrawiam
1
Czy wy wszyscy nie ogladaliscie zadnego meczu ter Stegena? Czy po prostu udajecie takich kretynow celowo?
0
Czy Ty i reszta tych balwanow widzieliscie ter Stegena wyklocajacego sie u zarzadu czy moze przeczytaliscie o tym w gazetach?
3
W plebiscycie na najwiekszego buca tej strony niszczysz konkurencje.
6
Obysmy trafili na Legie, bylaby szansa pojechac...
8
Wygrał wszystko z Barceloną, czas wiec poprowadzic do sukcesow inna drużynę.
0
Nie masz pewności, że Bravo będzie drugim van der Saarem czy Buffonem to raz. Dwa, bramkarze (w dodatku w wieku 33 lat) nie są zbyt drodzy, a ponoć oferują nam za Bravo 2 razy więcej niz to, za ile go kupiliśmy. Trzy, ter Stegen już teraz jest blisko Br avo, a nie przeskoczył go moim zdaniem tylko dlatego, że nie jest ograny w lidze, brakuje mu doświadczenia. Dajmy mu grę w lidze to nabierze pewności i umiejętności sterowania obroną. Bravo ma swoje 5 minut, ale 15 ter Stegena nadchodzi.
0
Zna ktoś dobrą stronę z ciuchami z serialowymi motywami? (oczywiście w normalnych cenach)
0
Nie wiesz o czym mówisz.
2
Munir to jest zawodnik na 9.
1
Musze powiedzieć, że to chyba ksiązki w tym stylu wciągają najbardziej. Nie wiem czy czytałem Imię róży, kapitalna sprawa.
13
Dwa słowa: Lionel Messi.
1
Dziękuje wam wszystkim, ocaliliście mnie, bo byłem w trakcie oglądania filmu ;)
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam ;)
0
Czy ktos ogladal i czytal Kod Da Vinci? Czy mozna przeczytac pozniej czy wszystko bedzie juz "zepsute" po zobaczeniu filmu?
0
Angole nie za takiego Munira dają 15 mln.
0
Co to jest epizot?
0
Nie istniejemy w ataku.
0
Z Lucho nigdy nie było łatwe :P
0
Chyba nie.
0
Czy na yt bedzie transmisja po polsku?
2
Gdzie dzisiaj mozna zobaczyc Barcelonę na telefonie?
0
Chyba tylko Ty.
0
:D.
2
Hahahahahahaha!
A nie, to przeciez niesmieszne.
0
co to jest robinsonada?
0
Niech nikt teraz nie mowi, zezawsze w niego wierzyl. Wiekszosc nie ma do tego prawa.
0
Orlowski i Wolski < 3
1
I druzyna przez to cierpi, szkoda.