MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sie bardziej oplaca - tramwaj czy autobus?
0
jest tu ktoś z Katowic?
6
Neymar podobno rozpoczyna kariere muzyczną. Mam nadzieje, ze sie myle, ale jego przypadek moze byc podobny do Ronaldinho z tą roznica, ze Ronni byl jednak przez jakis okres najlepszym zawodnikiem swiata.
1
Masa bledow? Mowisz teraz o Mascherano, kolego.
2
Nie znioslbym syna, ktory nie ma zlotej pilki.
0
Mascherano po swoich sobotnich wyczynach nie do ruszenia?
1
Do grania w pilke nie jest potrzebne iq (patrz Ronaldo)
1
Moze przekazac caly swoj dorobek biednym i chorym dzieciom, ale dla mnie zawsze bedzie bucem.
2
Oczy szeroko zamkniete - gorąco zachecam, kapitalne kino.
0
Jeden tego typu mecz co jakis czas sie zdarza. Nie dramatyzuj, bo pewnie po meczu z Bilbao opiewales Rakitica przed lustrem.
1
Gdyby nie sabotazysci Masche i Vidal wszystko byloby ok.
0
Dzieki :)
6
Vidal to nie jest poziom Barcelony.
45
Vidal właśnie definitywnie pozegnał sie z pierwszym składem.
3
ma ktoś dobrą polską transmisję?
0
Co za lawka, jasny gwint...
0
A gdzie Bravo? Niektórzy tu by go wsadzili ;)
21
Nie.
2
Naprawde dobre życzę Claudio, ale w kwestii baboli ter Stegena i Bravo dyskusję uważam za zamkniętą ;)
0
Blind MOTM.
0
ma ktoś dobrą polską transmisje?
2
Nie po to bylismy przedmurzem chrzescijanskiej Europy, nie po to przyczynilismy sie do "wygnania" Turkow z Europy, nie po to Młot wjebal Arabom w VIII wieku zeby oni teraz rozpieprzali cala Europe. Kazdy ma swoje podworko i za porzadak tam panujacy powinien odpowiadac sam.
8
Jeszcze pytasz?
2
Leo, odlajkowuje Twojego fejsa.
0
"Looz" - to dopiero dziwne.
4
Kończ wasc, wstydu oszczędź.
0
Te, Miodek, zapomniales o drugim "i".
2
To chyba tylko Ty sie nie dowiesz, ja już wiem.
0
Jestem przekonany, że Bartra do Barcelony wróci.
0
Pamietam, ze zwatpilem w niego podczas SPH, tuz przed wybuchem jego formy. Roberto poczynil wielkie postepy, swietny chlopak.