0

Co sie bardziej oplaca - tramwaj czy autobus?

0

jest tu ktoś z Katowic?

6

Neymar podobno rozpoczyna kariere muzyczną. Mam nadzieje, ze sie myle, ale jego przypadek moze byc podobny do Ronaldinho z tą roznica, ze Ronni byl jednak przez jakis okres najlepszym zawodnikiem swiata.

1

Masa bledow? Mowisz teraz o Mascherano, kolego.

2

Nie znioslbym syna, ktory nie ma zlotej pilki.

0

Mascherano po swoich sobotnich wyczynach nie do ruszenia?

1

Do grania w pilke nie jest potrzebne iq (patrz Ronaldo)

1

Moze przekazac caly swoj dorobek biednym i chorym dzieciom, ale dla mnie zawsze bedzie bucem.

2

Oczy szeroko zamkniete - gorąco zachecam, kapitalne kino.

0

Jeden tego typu mecz co jakis czas sie zdarza. Nie dramatyzuj, bo pewnie po meczu z Bilbao opiewales Rakitica przed lustrem.

1

Gdyby nie sabotazysci Masche i Vidal wszystko byloby ok.

0

Dzieki :)

6

Vidal to nie jest poziom Barcelony.

45

Vidal właśnie definitywnie pozegnał sie z pierwszym składem.

3

ma ktoś dobrą polską transmisję?

0

Co za lawka, jasny gwint...

0

A gdzie Bravo? Niektórzy tu by go wsadzili ;)

21

Nie.

2

Naprawde dobre życzę Claudio, ale w kwestii baboli ter Stegena i Bravo dyskusję uważam za zamkniętą ;)

0

Blind MOTM.

0

ma ktoś dobrą polską transmisje?

2

Nie po to bylismy przedmurzem chrzescijanskiej Europy, nie po to przyczynilismy sie do "wygnania" Turkow z Europy, nie po to Młot wjebal Arabom w VIII wieku zeby oni teraz rozpieprzali cala Europe. Kazdy ma swoje podworko i za porzadak tam panujacy powinien odpowiadac sam.

8

Jeszcze pytasz?

2

Leo, odlajkowuje Twojego fejsa.

0

"Looz" - to dopiero dziwne.

4

Kończ wasc, wstydu oszczędź.

0

Te, Miodek, zapomniales o drugim "i".

2

To chyba tylko Ty sie nie dowiesz, ja już wiem.

0

Jestem przekonany, że Bartra do Barcelony wróci.

0

Pamietam, ze zwatpilem w niego podczas SPH, tuz przed wybuchem jego formy. Roberto poczynil wielkie postepy, swietny chlopak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?