24 stycznia 2024, 21:48
0
50% patrzenia na popcorn który spożywam, 35% spoglądania na La Ramble i 15% oglądania meczu jak narazie.
24 stycznia 2024, 21:44
@Hosh mam nadzieję że ma jeszcze Barcelonę w sercu i nie kucnie
24 stycznia 2024, 21:39
1
Kounde jakby chciał zablokować piłkę głową ale nie chciał
24 stycznia 2024, 21:36
@szymonekk nie wiem kto, ale buja.
24 stycznia 2024, 18:08
Ciekawe co tam u Marca Bartry
24 stycznia 2024, 16:32
Panowie i Panie idziemy na r...?
23 stycznia 2024, 22:04
@Colin94 na łokieć
23 stycznia 2024, 20:08
5
@MarioVeB! Trochę wygląda jak Ćwiąkała
23 stycznia 2024, 19:29
Dostałem prezentahttps://zapodaj.net/plik-93wZfdlKfB
18 stycznia 2024, 15:36
No chodź, ta noc będzie długa, nie mów nic dawaj zapalimy szluga.
18 stycznia 2024, 12:05
2
Dzisiaj walimy ich do zera, czyli 1-0 ewentualnie 4-3
18 stycznia 2024, 11:37
3
@Popitek12 Velta?
17 stycznia 2024, 10:33
@Pawel13sz Nie wiem, choć się domyślam.
15 stycznia 2024, 16:14
@Nazio_87 Czasami sędzia dyktuje jakiś faul gdy nawet nie widać tego w kamerze, też tak miałem.
15 stycznia 2024, 16:08
@Nazio_87 Może nie chodziło o ten faul na 25 metrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15 stycznia 2024, 12:40
@lajcior Teraz to już sie nie opłaca
15 stycznia 2024, 11:42
9
@bartas97 Lewy zjadł psychicznie Brazylijczyka.
15 stycznia 2024, 11:37
I pamiętajcie...
15 stycznia 2024, 10:47
Uważam że tutaj na La Rambli powinniśmy mieć możliwość dodawania wpisów głosowych. Urozmaiciłoby to opinie o meczach naszego klubu.
14 stycznia 2024, 22:30
Jak to było? Generale prowadź?
14 stycznia 2024, 21:58
Powiem tak. Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
14 stycznia 2024, 21:57
@Cvzx Za wysoko mierzysz
14 stycznia 2024, 21:53
Jedynie co się sprawdziło to to że nadszedł dzień dzisiejszy.https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13987474#comment-13987474
14 stycznia 2024, 10:44
Nadszedł dzień dzisiejszy, dzisiaj walimy ich do zera, nie ma odpuszczania. Vamos Barca Vamos Busquets.
11 stycznia 2024, 23:00
@macio_944 Zgodzę się.
@BARCA1899Messi Wpuścić go na 4-0 dla nas i niech zapieczętuje manite bramką.
11 stycznia 2024, 22:56
@macio_944 Wystarczy że wynik byłby inny i już niektórzy by pisali to co zawsze.
11 stycznia 2024, 22:53
Co jak co ale w akcji bramkowej Roberta byłem pewny że nie padnie z tego gol a jednak, miło się zaskoczyłem.
7 stycznia 2024, 23:20
@Emhyr za wysoko mierzysz, nie podobają ci się zwycięstwa jedną bramką?
7 stycznia 2024, 23:01
@Roobo Pasy nawet nie pomogą przy takiej szybkości
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
50% patrzenia na popcorn który spożywam, 35% spoglądania na La Ramble i 15% oglądania meczu jak narazie.
0
@Hosh mam nadzieję że ma jeszcze Barcelonę w sercu i nie kucnie
1
Kounde jakby chciał zablokować piłkę głową ale nie chciał
0
@szymonekk nie wiem kto, ale buja.
0
Ciekawe co tam u Marca Bartry
0
Panowie i Panie idziemy na r...?
0
@Colin94 na łokieć
5
@MarioVeB! Trochę wygląda jak Ćwiąkała
5
Dostałem prezenta
https://zapodaj.net/plik-93wZfdlKfB
0
No chodź, ta noc będzie długa, nie mów nic dawaj zapalimy szluga.
2
Dzisiaj walimy ich do zera, czyli 1-0 ewentualnie 4-3
3
@Popitek12 Velta?
1
@Pawel13sz Nie wiem, choć się domyślam.
2
@Nazio_87 Czasami sędzia dyktuje jakiś faul gdy nawet nie widać tego w kamerze, też tak miałem.
0
@Nazio_87 Może nie chodziło o ten faul na 25 metrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lajcior Teraz to już sie nie opłaca
9
@bartas97 Lewy zjadł psychicznie Brazylijczyka.
0
I pamiętajcie...
0
Uważam że tutaj na La Rambli powinniśmy mieć możliwość dodawania wpisów głosowych. Urozmaiciłoby to opinie o meczach naszego klubu.
0
Jak to było? Generale prowadź?
0
Powiem tak. Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
0
@Cvzx Za wysoko mierzysz
0
Jedynie co się sprawdziło to to że nadszedł dzień dzisiejszy.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13987474#comment-13987474
3
Nadszedł dzień dzisiejszy, dzisiaj walimy ich do zera, nie ma odpuszczania. Vamos Barca Vamos Busquets.
1
@macio_944 Zgodzę się.
0
@BARCA1899Messi Wpuścić go na 4-0 dla nas i niech zapieczętuje manite bramką.
1
@macio_944 Wystarczy że wynik byłby inny i już niektórzy by pisali to co zawsze.
3
Co jak co ale w akcji bramkowej Roberta byłem pewny że nie padnie z tego gol a jednak, miło się zaskoczyłem.
0
@Emhyr za wysoko mierzysz, nie podobają ci się zwycięstwa jedną bramką?
1
@Roobo Pasy nawet nie pomogą przy takiej szybkości