Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BonusKiller Sam się na końcu z siebie śmiejesz.
2
Dzisiaj wygra ten, który bezczelnie uważa, że manita od Barcelony mu nie grozi.
1
No może wreszcie cóś ten tego.
1
@Safrani I niech wreszcie coś z tego wyniknie pozytywnego.
19
Jeśli przegra Real, to oświadczam wszystkim, że winny będzie N.
25
To się nazywa mieć parcie na szkło. Nie ważne jak, bylebyś był widoczny.
1
@ZwyklyCuler48 Iniemamocny
0
@Eto'o9 R10 Trochę późno, ale idzie za ciosem.
3
@NeroTFP1 Yip Man był nauczycielem Bruce Lee, a scenariusz tego filmu oparty jest na faktach.
@lithotripter Ip Man
1
@July_6_BcN Pewnie na odwrót, ale i tak za daleko nie zajdzie.
6
Tytuł wyjaśnia wszystko.
0
Rozumiem, że niełatwo być przegrywem. I pewnie dlatego niektórzy stawali się kibicami RM licząc, że podbudują tym swoją wartość, zapominając, że przegrywać też należy z godnością.
31
Po ostatnich meczach wniosek nasuwa się jeden. Pedri, Joan, Raphinia i mocna ławka robią różnicę.
4
Przecież to proste. Nie wiem co się wydarzy, dopóki się nie zdarzy. W innym przypadku, to kłamstwo. Należy jednak pamiętać, że mowa jest srebrem, ale milczenie złotem.
3
Są fakty i fuckty. Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Żeby wygrać trzeba strzelić co najmniej o jedną bramkę więcej od przeciwnika. I to jest fakt niezaprzeczalny.
1
@korn234 Nic nie przyjął, tylko mu się od łydki odbiła. A bramkę strzelił piszczelem. Yamal strzelił bramkę z czuba, a Lewy brzuchem i co z tego. Wpadło? Wpadło.
2
Ferran zaprzepaścił sobie dublet. Yamal nie podając do niego w jednej z akcji, też mu go odebrał.
5
Jeśli Pedriemu się coś stanie, to będę po raz pierwszy wkurwiony na Flicka.
Edit. No i już się opanowałem.
5
Manita na pięć nut.
5
Simon ma o czym dumać. Mecz typu, kończ waść wstydu oszczędź.
1
Klękajcie narody.
4
Akcja bezbłędna.
0
Byle jak i już. Bo nie ma znaczenia czy łydką, czy brzuchem, czy czubem.
5
Lewy z Yamalem na finał? Oby dzisiaj nie musieli ratować sytuacji. Swoją drogą, ławka znowu wygląda imponująco.
3
@majkiii Nie gra Nico, nie gra Yamal. Kumple.
1
@FCBparasiempre Dzisiaj mecz pucharowy. 3:0 biorę w ciemno.
2
@July_6_BcN @MessiForeverTheBest @PawkoFCB Niestety. Kolejny raz wygrali mistrzowie.
2
@Patinka353 Ostatnio wyszliśmy mocnym składem, a w drugiej połowie jeszcze go wzmocniliśmy, więc nie widzę powodu do niepokoju.
1
@blakkudium Może lepiej nie zostawać kapitanem w Barcelonie.
1
@Luciano99 A ten uśmiech to skąd zdjęty. On nie potrafi się uśmiechać.