MOLESTA
Dołączył/a: marzec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeWo77 wszystkie kluby swiata sa wyprzedane w 100% wiec czemu jęczysz?
0
pomocnicy z roku 2023 kupieni za 100mln i wiecej, kolejnosc wg jakości i umiejetnosci:
1. Caicedo,
2. Enzo,
3. bellingnam,
4. Rice
Caicedo kosztowal najwiecej ale jest to najlepszy pilkarz z tej czworki (jednak ciutke przez Enzo).
Najgorszy drwal z arsenalu chociaz drugi drwal, ten z madrytu, czai sie tuz za jego plecami.
0
@cinero1996 bitwe pod grunwaldem
40
Alez Tebas musi byc wsciekly.
Nie wykluczam ze dzis jeszcze pojawi sie komunikat ze La Liga zakazuje rejestracji Ter Stegena
5
Jak wiadomo na letnim turnieju "Soccer Champions Tour 2023" padło wiele bramek. I nie było VAR.
Prawie wszystkie gole zostały zdobyte legalnie. Prawie. Bo jedna, jedyna drużyna strzeliła gola ze spalonego i tę bramkę uznano.
Zgadnijcie jaka to druzyna i dlaczego mogla to byc tylko ona.
0
@Criss18Barca takie strzaly to wyjmują dobrzy bramkarze. A Valdes wtedy byl w swietnej formie. Poza tym nie bylo w tym strzale nic z "nie do wyjecia", do tego szedl po krotkim rogu, Pinto byl i zle ustawiony i był spozniony.
1
@MesQueUnClub96 i wtedy nikt za nami nie płakał ze stracilismy bramkarza
9
Pamietam jak nam wypadl Valdes wiosną w meczu chyba z Celtą. W jakiejs ekstralamnie glupiej akcji : wyskoczyl nieaatkowany aby zlapac pilke i spadl bez zadnego problemu na noge i okazalo sie ze zerwal wiazadla. i przez jedną akcje prawdopodobnie przegralismy wtedy sezon w LM(a bylismy zdecydowanymi faworytami) bo nasz drugi bramkarz wpuscil strzal Diego z 40 metrow na CN.
0
@MesQueUnClub96 a dlaczego ma nie chcec? raczej chodzi tu o klauzule i czy Sevilla bedzie negocjowac w razie czego
0
@MesQueUnClub96 ma klauzule 50mln. zaplacą to nie ma nic do gadania Sevilla.
0
De Gea za darmo
Bono - klauzula 50mln
Kepa? pewnie ok 30mln
3
@Danqoo jak nam wypadali pilkarze to pisali: taka jest pilka.
2
@MesQueUnClub96 jak nam wypadali pilkarze to oni sie smiali do rozpuku
0
@Zoker z Łuninem to oni beda walczyc o 4 miejsce w lidzie. dlatego musza kogos brac powaznego.
16
@Xxxbarca4ever i 5 pilkarzy na polfinal w CDR
0
@tristan87 az tak glupi to neistety nie są zeby brac takiego placka
0
wielka szkoda ze De Gea jest wolny bo raczej bankowo go wezmą. A powinni wydać gotowke na nowego bramkarza.
0
@Pedri16Future liczy sie aby na wiosne miec pelny sklad a nie w sierpniu
0
@TR3YWAY no przewaznie De Gea
1
@matirix20 kazdy ma cos do gadania. myslisz ze morata gdy odchodzil z realu nie mial nic do gadania? byl wtedy ich nowym raulem i tez mial marzenia ze bedzie epokowym graczem w tym klubie. ale nie bylo przebacz, odchodzisz i finito. U nas dzis problemem sa pensje, i to nie te po-bartomeoowe, ale wspolczesne, bo Laporta dal Fatiemu ogromne pieniadze zupelnie niewiadomo dlaczego.
2
real kiedys sprzedal swoje "zlote dziecko" morate. nikt nie plakal nie zalamywal rąk. tak samo postapili z llorente. albo z casemiro czy varanem. dostali swietna oferte - nie ma sentymentow.
Barcelona powinna zrobic dokladnie to samo i z Rakiticiem i z Albą a dzis z Fatim. Ale u nas bedzie bedzie załamywanie rąk, krzyk, płacz. a za piec lat bedziemy wklajac infografiki jak to real sprzedaje za 40mln pilkarzy a my za 10mln. Wlasnie dlatego ze Barca wiele razy nie potrafi wykorzystac okazji. I kierowała sie chorym sentymentem i paniką wsrod kibicow.
2
@lucca87 nie rozumiesz mechanizmu w jaki dziala tebas. on chce doprowadzic pilke hiszpanska do poziomu bundesligi, czyli zeby byl jeden klub nadrzedny - ten ze stadionem imienia faszysty - a reszta zeby byla jego satelitami. ale dzieki temu taki villareal czy inny racing santander moga zrownac swoje szanse z silniejszymi atletico czy nawet Barceloną. dzieki temu male kluby maja szanse aby szybko dogonic te silniejsze(bo one sie szybko osłabiają), a silniejsze maja szanse na rywalizacje bo bedzie tylko jeden klub nadrzedny. a cala reszta bedzie na rownych szansach o gre w pucharach. to jest plan tebasa i dlatego ma takie szerokie popracie wsrod malych i srednich klubow. w bundeslidze przed sezonem praktycznie kazdy moze zagrac w LM, tzn kazdy plus Bayern. tebas chce zrobic to samo w hiszpanii.
0
@Pawlusek i gotowe
11
Dla wszystkich ktorzy sa zbyt ciemni i nie rozumieją o co chodzi z Barca Studios:
-------------------------
49% Barça Studios zostało sprzedane za 200 milionów euro Orpheus Media i Socios [po 24,5% na każdą firmę] w zeszłym roku i obie firmy miały zapłacić teraz 60 milionów euro [po 30 milionów euro], ale obie firmy odłożyły płatność. Ponieważ ten dochód nie przyszedł, Barça nie może teraz rejestrować graczy.
Dlatego klub chce odsprzedać te same 49% lub ich część innemu inwestorowi, a obecnie istnieją dwie opcje.
1. Meksykańska firma, która oferuje 180 mln euro za kupno całych 49%, a obecnie daje 30 mln euro z całości. Jeśli klub sfinalizuje umowę, Orpheus i Socios nie będą mieli nic na własność.
2. Niemiecka firma oferująca 60 mln euro za kupno 16% udziałów należących do Orpheus i Socios. Jeśli klub zamknie umowę w ten sposób, to po niej Orpheus i Socios nadal będą posiadać po 16,5% udziałów.
W każdym razie nie jest to nowa dźwignia, a jedynie odsprzedaż dźwigni Barça Studios, której 49% zostało sprzedane w zeszłym roku, ale klub nie otrzymał należnych płatności w terminie. Barça była, jest i będzie posiadała większość udziałów, tj. 51% Barça Studios.
---------------------------
Wiec wyglada na to ze Barcy udalo sie osiagnac porozumienie numer 2.
0
@Kidd bo stosuje zasade ze male kluby szybciej zblizaja sie do tych wielkich - dzieki temu ze te wielkie oslabia. a malych jest wiecej wiec im to na reke. jest tak w kazdym elemencie zycia, dokopac bogatemu. tak tez wygrywa sie prezydenture w FIFa i UEFA.
0
@tbas widac ze masz problemy z rozumieniem tesktu pisanego. w szkole nie chcialo sie czytac ksiazek?
0
@karolszymek o wiele lepiej operuje pilką.
0
O Barca Studios z Barca Buzz, po polsku:
49% Barça Studios zostało sprzedane za 200 milionów euro Orpheus Media i Socios [po 24,5% na każdą firmę] w zeszłym roku i obie firmy miały zapłacić teraz 60 milionów euro [po 30 milionów euro], ale obie firmy odłożyły płatność. Ponieważ ten dochód nie przyszedł, Barça nie może teraz rejestrować graczy.
Dlatego klub chce odsprzedać te same 49% lub ich część innemu inwestorowi, a obecnie istnieją dwie opcje.
1. Meksykańska firma, która oferuje 180 mln euro za kupno całych 49%, a obecnie daje 30 mln euro z całości. Jeśli klub sfinalizuje umowę, Orpheus i Socios nie będą mieli nic na własność.
2. Niemiecka firma oferująca 60 mln euro za kupno 16% udziałów należących do Orpheus i Socios. Jeśli klub zamknie umowę w ten sposób, to po niej Orpheus i Socios nadal będą posiadać po 16,5% udziałów.
W każdym razie nie jest to nowa dźwignia, a jedynie odsprzedaż dźwigni Barça Studios, której 49% zostało sprzedane w zeszłym roku, ale klub nie otrzymał należnych płatności w terminie. Barça była, jest i będzie posiadała większość udziałów, tj. 51% Barça Studios.
6
@Kgorecki2500 oraz Barcelona - City 1:0
1
@QuaReL Alvarez zagralby jeden taki mecz jak w weekend w Dobroczynnosci i tez bys chcial go sprzedac.