Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@dariooo puiq przy trincao to Pan piłkarz.
2
Barca wychodzenie do kontry ma na poziomie zerowym
4
Arajuo,de jong i mats kozak reszta statysci.
1
Grizman zanim trafi obok bramkarza to musi w niego z 10 razy trafic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Druga polowa to mega dno chyba nie oddali dobrego strzalu na bramke.
5
Busquets do zmiany na szybko
0
Mial reke przy ciele to co mial ja urwac
0
Zamiast dac szanse chocby ze 2 mlodzikom to gra wszzystko tymi samymi.
0
Bez wypozyczenia nie ma szans zeby dostal szanse.
0
Dostal pewnie kontrakt zycia to bd tu siedzial do konca.
0
Gracze barcy B to dostana szanse co najwyzej w pucharze gampera. Niestety trener juz ma jakis tam zarys kadry i cos czuje ze bedzie ciezko o minuty
7
Warto chyba poszukac i wydac nawet na 10 graczy po 5 mln niz kupic gwiazde za 100+ mln i drzec czy wypali.
0
Czyli klasycznie wiecznie wypozyczanie za pensje a przed koncem kontraktu oddanie za darmo i doplara do pensji? Smiec i rozpacz... W 23 lata wieczny zerezrowy i nawet nie potrafia goscia sprzedac wstyd
0
Nie moge patrzec juz na tego Busquetsa bd u nas gral do 40tki.
0
Na bank bedzie chcial do kolekcji starego Wilajduma do środka pola bedzie pasowala do jego trojki emerytow busquetsa,pjanicia i wlasnie holendra. A alenia i puiq trybuny do czasu zwolnienia rudego
1
Alenia kolejne wypozyczenie facet ma 23 lata i chyba nie zagral w barcelonie 3 meczow z rzedu.
3
@goryl-16 Gdyby nie "ksiegowosc " Pjanic by do nas zapewne nie przyszedl
3
Nie znam klubu tak udolnego ktory nie potrafi gracza sprzedaż. W barcelonie wypozyczenie jakiegos gracza to juz jest cud.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Rudy jest strasznie obsrany... Jeszcze te zmiany dramat
0
Te rozne to wstyd.
4
Lenglet+Busquets równa się jakiś błąd i strata bramki.
0
Puiq i alenia sa skresleni u tego trenera nawet jak bd grac rewelacyjnie. Typ caly swoj caloksztalt kadry opiera na treningu a pdzychodzi mecz i ci gracze co dobrze trenuja graja dno.
0
@Barcelonista94 Jak on ma szarpnac sam mowil ze nie ma szybkosci i dryblingu....
3
Myslalem,ze rudy da rade ale robi te same bledy co poprzednicy... Te same zmiany pilkarze graja piach to i taka maja pewna 11 albo dostaja mega duzo szans zamiast dac komus innemu pokazujac tym co graja dno trybuny...
0
Jest wchodzi trincao bd wygrana.. W koncowce wejdzie puig i okaze sie ze byl najlepszy
0
Eibar w presingu to poezja u nas to wyglada jak amatorstwo a u nich smiga az milo. Gry jedna znajgorszych pilek w lidze. I zaraz zapewne wejdzie trincao ktory nic nie pomoze...
1
Spokojnie od drugiej polowy wejdzie trincao i coutinho na skrzydlo to bedzie nasze zbawienie a nie czekaj...
1
8 defensywnych i 3 ofensywnych graczy czego sie spodziewacie manity? Przy takim skladzie max 1-2 zero.