7

@dariooo puiq przy trincao to Pan piłkarz.

2

Barca wychodzenie do kontry ma na poziomie zerowym

4

Arajuo,de jong i mats kozak reszta statysci.

1

Grizman zanim trafi obok bramkarza to musi w niego z 10 razy trafic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Druga polowa to mega dno chyba nie oddali dobrego strzalu na bramke.

5

Busquets do zmiany na szybko

0

Mial reke przy ciele to co mial ja urwac

0

Zamiast dac szanse chocby ze 2 mlodzikom to gra wszzystko tymi samymi.

0

Bez wypozyczenia nie ma szans zeby dostal szanse.

0

Dostal pewnie kontrakt zycia to bd tu siedzial do konca.

0

Gracze barcy B to dostana szanse co najwyzej w pucharze gampera. Niestety trener juz ma jakis tam zarys kadry i cos czuje ze bedzie ciezko o minuty

7

Warto chyba poszukac i wydac nawet na 10 graczy po 5 mln niz kupic gwiazde za 100+ mln i drzec czy wypali.

0

Czyli klasycznie wiecznie wypozyczanie za pensje a przed koncem kontraktu oddanie za darmo i doplara do pensji? Smiec i rozpacz... W 23 lata wieczny zerezrowy i nawet nie potrafia goscia sprzedac wstyd

0

Nie moge patrzec juz na tego Busquetsa bd u nas gral do 40tki.

0

Na bank bedzie chcial do kolekcji starego Wilajduma do środka pola bedzie pasowala do jego trojki emerytow busquetsa,pjanicia i wlasnie holendra. A alenia i puiq trybuny do czasu zwolnienia rudego

1

Alenia kolejne wypozyczenie facet ma 23 lata i chyba nie zagral w barcelonie 3 meczow z rzedu.

3

@goryl-16 Gdyby nie "ksiegowosc " Pjanic by do nas zapewne nie przyszedl

3

Nie znam klubu tak udolnego ktory nie potrafi gracza sprzedaż. W barcelonie wypozyczenie jakiegos gracza to juz jest cud.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Rudy jest strasznie obsrany... Jeszcze te zmiany dramat

0

Te rozne to wstyd.

4

Lenglet+Busquets równa się jakiś błąd i strata bramki.

0

Puiq i alenia sa skresleni u tego trenera nawet jak bd grac rewelacyjnie. Typ caly swoj caloksztalt kadry opiera na treningu a pdzychodzi mecz i ci gracze co dobrze trenuja graja dno.

0

@Barcelonista94 Jak on ma szarpnac sam mowil ze nie ma szybkosci i dryblingu....

3

Myslalem,ze rudy da rade ale robi te same bledy co poprzednicy... Te same zmiany pilkarze graja piach to i taka maja pewna 11 albo dostaja mega duzo szans zamiast dac komus innemu pokazujac tym co graja dno trybuny...

0

Jest wchodzi trincao bd wygrana.. W koncowce wejdzie puig i okaze sie ze byl najlepszy

0

Eibar w presingu to poezja u nas to wyglada jak amatorstwo a u nich smiga az milo. Gry jedna znajgorszych pilek w lidze. I zaraz zapewne wejdzie trincao ktory nic nie pomoze...

1

Spokojnie od drugiej polowy wejdzie trincao i coutinho na skrzydlo to bedzie nasze zbawienie a nie czekaj...

1

8 defensywnych i 3 ofensywnych graczy czego sie spodziewacie manity? Przy takim skladzie max 1-2 zero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?