3

To dlaczego nikt go nie chce??

0

Spokojnie jeszcze chwile i Gavi ich przegoni ;)

0

Jeszcze w styczniu pozybyc sie Umtitiego i bedzie w miarek ok :) Ale on tanio skory nie sprzeda.

0

@Ghotti wydubuje jakis modulowy ktory zapewne sie rozpadnie po 10 latach

0

@SkyWalkerr Przy cenach opalu oraz pradu to ja wolalbym mieszkanie :)

5

Mateu Alemany jak narazie daje rade mega szacun ze w takim kryzysie potrafi to jakos ogarnac !

1

Najgorszy tranafer w histori pilki noznej.

1

@Hubsao Na poczatek FBW :)

3

Martial 40 mln euro? Facet praktycznie nie gra a dwa jest bardzo kontuzjogenny.

0

@kejdzi Zgadzam sie do tego mial jedna fajna okazje lecz przyjecie pilki bylo na fatalnym poziomie.

1

De Jong mega zjazd....

0

Gospo graja w pressingu jak stara Barcelona.

0

Mats wczoraj top

4

Luuk " Od zawsze wierzylem ze odpalisz" ;D

4

Morata to krol spalonych i niewykorzystanych sytuacji. Jestem na nie

0

@patrykzmc2000 Morata ma fatalna skutecznosc.

2

Dembele 2017/18-2021/22
Mecze-126
Bramki-30
Asysty-23
Ilość czasu leczenia kontuzji-670 dni(okolo 44% rozegranych minut)
Jak na gościa który myśli ze jest mega gwiazda to statystyki nie powalają.
Także jeśli chce takich kosmicznych pieniędzy to niech go zabierają Araby do hospicjum

2

Pozbyc sie go i zapomniec ogolnie cala ta kolonia francuska to jakas porazka. Nigdy wiecej !

0

Jedyne wyjscie to posadzenie go na trybunach przez 2 lata moze wreszcie zrozumie ze w Barcelonie nie ma juz dla niego miejsca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nico,Gavi,Pedri to skarb na te ciezkie czasy !

0

@amanter Lenglet,Umtiti, Coutinho i Brejtwait to odeja jedynie po koncu kontraktu bo jak tu maja byc nie szczesliwi jesli maja dlugie kontrakty po 10 mln euro+(coutinho 2x wiecej) piekne miasto piekny klimat zyc nie umierac. Countinho juz zadnych ambicji spotowych nie ma tylko odcinanie kuponow razem z Umtitim.

0

@Pilka_jest_okragla Z realem nie mamy zadnych szans finansowych. Na ta chwile wydaje mi sie ze Real moze kupic kazdego i za ile chce :)

4

Azpillicueta przy Roberto to gwiazda swiatowego formatu...

0

Raczej Umtiti i Coutinho nigdzie nie odejda do konca kontraktu bo zarabiaja olbrzymie pieniadze ktorych nikt im nie da nawet zapewne w polowie. Wiec moze odejdzie Dest,Balde,Puiq,Minqueza albo ktos inny

6

a gdzie te zbawienne szczepionki i powrot do normalnosci? a nie czekaj.....

2

Najgorsze jest ze to Barca kupuje gracza kontuzjowanego a jak wiadomo leczenie oraz dalszy brak kontuzji jest u nas na poteznie niskim poziomie

0

@amanter I po co budowac nowy stadion jesli i tak zapewne nie wroci juz normalnosc szkoda tylko kasy

0

@kiper09 W innych klubach jak zawodnik wraca po kontuzji to przewaznie jest gotowy do gry u nas pilkarze dostaja po chwili kolejnych urazow. Fati zapewne bedzie gotowy w kolejnym sezonie wiec 2 sezony ma z glowy.

0

Najlepiej jakby zostal w Barcelonie i robi krok po kroku postepy. Przy dosc duzej konkurencji w kadrze wydaje mi sie ze i tak by siedzial na lawce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?