Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To dlaczego nikt go nie chce??
0
Spokojnie jeszcze chwile i Gavi ich przegoni ;)
0
Jeszcze w styczniu pozybyc sie Umtitiego i bedzie w miarek ok :) Ale on tanio skory nie sprzeda.
0
@Ghotti wydubuje jakis modulowy ktory zapewne sie rozpadnie po 10 latach
0
@SkyWalkerr Przy cenach opalu oraz pradu to ja wolalbym mieszkanie :)
5
Mateu Alemany jak narazie daje rade mega szacun ze w takim kryzysie potrafi to jakos ogarnac !
1
Najgorszy tranafer w histori pilki noznej.
1
@Hubsao Na poczatek FBW :)
3
Martial 40 mln euro? Facet praktycznie nie gra a dwa jest bardzo kontuzjogenny.
0
@kejdzi Zgadzam sie do tego mial jedna fajna okazje lecz przyjecie pilki bylo na fatalnym poziomie.
1
De Jong mega zjazd....
0
Gospo graja w pressingu jak stara Barcelona.
0
Mats wczoraj top
4
Luuk " Od zawsze wierzylem ze odpalisz" ;D
4
Morata to krol spalonych i niewykorzystanych sytuacji. Jestem na nie
0
@patrykzmc2000 Morata ma fatalna skutecznosc.
2
Dembele 2017/18-2021/22
Mecze-126
Bramki-30
Asysty-23
Ilość czasu leczenia kontuzji-670 dni(okolo 44% rozegranych minut)
Jak na gościa który myśli ze jest mega gwiazda to statystyki nie powalają.
Także jeśli chce takich kosmicznych pieniędzy to niech go zabierają Araby do hospicjum
2
Pozbyc sie go i zapomniec ogolnie cala ta kolonia francuska to jakas porazka. Nigdy wiecej !
0
Jedyne wyjscie to posadzenie go na trybunach przez 2 lata moze wreszcie zrozumie ze w Barcelonie nie ma juz dla niego miejsca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nico,Gavi,Pedri to skarb na te ciezkie czasy !
0
@amanter Lenglet,Umtiti, Coutinho i Brejtwait to odeja jedynie po koncu kontraktu bo jak tu maja byc nie szczesliwi jesli maja dlugie kontrakty po 10 mln euro+(coutinho 2x wiecej) piekne miasto piekny klimat zyc nie umierac. Countinho juz zadnych ambicji spotowych nie ma tylko odcinanie kuponow razem z Umtitim.
0
@Pilka_jest_okragla Z realem nie mamy zadnych szans finansowych. Na ta chwile wydaje mi sie ze Real moze kupic kazdego i za ile chce :)
4
Azpillicueta przy Roberto to gwiazda swiatowego formatu...
0
Raczej Umtiti i Coutinho nigdzie nie odejda do konca kontraktu bo zarabiaja olbrzymie pieniadze ktorych nikt im nie da nawet zapewne w polowie. Wiec moze odejdzie Dest,Balde,Puiq,Minqueza albo ktos inny
6
a gdzie te zbawienne szczepionki i powrot do normalnosci? a nie czekaj.....
2
Najgorsze jest ze to Barca kupuje gracza kontuzjowanego a jak wiadomo leczenie oraz dalszy brak kontuzji jest u nas na poteznie niskim poziomie
0
@amanter I po co budowac nowy stadion jesli i tak zapewne nie wroci juz normalnosc szkoda tylko kasy
0
@kiper09 W innych klubach jak zawodnik wraca po kontuzji to przewaznie jest gotowy do gry u nas pilkarze dostaja po chwili kolejnych urazow. Fati zapewne bedzie gotowy w kolejnym sezonie wiec 2 sezony ma z glowy.
0
Najlepiej jakby zostal w Barcelonie i robi krok po kroku postepy. Przy dosc duzej konkurencji w kadrze wydaje mi sie ze i tak by siedzial na lawce.