0

Roberto prawie jak Messi...

2

Lewy musi nad przyjęciem popracować bo pilka odbija sie od niego jak drewna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wygląda to zbyt obiecujaco mamy pelne gacie

2

Dwoch ofensywnych graczy na 11 widze ze będziemy grali autobusik oby to sie marnie nieskonczylo

0

@JarekS minus jest taki ze busi i alba to top 5 najlepiej zarabiających graczy Barcelony i zapewne top 10 swiata a patrzac po ich grze to raczej średniacy

0

Liverpool w tym sezonie to sciek

0

Stawiam na 2-3 dla Realu Liverpool po strzeleniu dwoch bramek graja słabiutko

1

Ten 18 latek to dno co chwila strata

2

I tak Real odrobi u siebie znajac zycie

0

Sportu wychowanek ma mieć jedną z najniższych pensji w pierwszym zespole.
Jakos mi sie nie chce w to wierzyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hogart Ferran raptem zagral jeden dobry mecz z zespolem ktory walczy o utrzymanie i nagle robicie z niego boga? Przyjdzie kolejny mecz i znowu bedzie sie kopal po czole.

1

Przy tak marnej grze i zarobkach jak swiatowa gwiazda gdzie nikt mu nie da polowy no to nie dziwie sie ze chce zostac do konca kariery w Barcelonie.

0

@masik86 zgadza sie zarabia okolo 5 mln euro za sezon tyle co np we Wloszech czy Niemczech zarabiaja dobrzy gracze a nawet bardzo dobrzy

0

Torre i Alarcon normalnie powinni grac w Barca B bo szkoda ich czasu na lawce jak i tak stara gwardia gra caly czas

0

To sobie pogra 5 min

9

@Tomek_TF no to niech gra w Barcelonie B a nie grzeje lawe

2

Torre i alarcon wejda w 90 min pewnie

1

Xavi młodych niech zostawi w Barcelonie B bo szkoda ich czasu na lawce bo i tak stara gwardia zawsze musi grac

0

Cos czuje ze zmiany bd w 80+

3

Teraz niech da zmiennikow w 60 min a nie w 85.

0

Ferran czy to ty?

1

Lewy jest w tragicznej formie

0

@KAPEK_5 Sergio jest cienki ale gra tutaj z 15 lat za bramke z PSG wiec nie dziw sie chlopie :) jeszcze go zobaczymy z pare sezonów bo malo zarabia "5mln euro" za podania do tylu lub najblizszego

10

Koundé zdecydowanie powinien odpoczac po jego ostatnich slabych wystepach

0

@Encore Problem jest taki ze w Bayernie kazdy biega i walczy np w pressingu w Psg Messi,Neymar i Mbappe czesto chodza po boisku gdy Bayern atakuje wiec ciezko to widze

0

@fotohobby Ferran to co najwyzej nadaje sie na srodek ataku na innej pozycji szkoda go wystawiac bo gramy 10 na 11

0

Sorki ale jesli Xavi nawet nie daje mu szans w ostatnich minutach meczu to co nagle ma wyjsc w pierwszy skladzie i grac jak nie wiadom kto ?

6

Carrasco i Pavard sa cienki nie warci uwagi mam nadzieje ze Barca sie opamieta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?