Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto prawie jak Messi...
2
Lewy musi nad przyjęciem popracować bo pilka odbija sie od niego jak drewna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wygląda to zbyt obiecujaco mamy pelne gacie
2
Dwoch ofensywnych graczy na 11 widze ze będziemy grali autobusik oby to sie marnie nieskonczylo
0
@JarekS minus jest taki ze busi i alba to top 5 najlepiej zarabiających graczy Barcelony i zapewne top 10 swiata a patrzac po ich grze to raczej średniacy
0
Liverpool w tym sezonie to sciek
0
Stawiam na 2-3 dla Realu Liverpool po strzeleniu dwoch bramek graja słabiutko
1
Ten 18 latek to dno co chwila strata
2
I tak Real odrobi u siebie znajac zycie
0
Sportu wychowanek ma mieć jedną z najniższych pensji w pierwszym zespole.
Jakos mi sie nie chce w to wierzyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hogart Ferran raptem zagral jeden dobry mecz z zespolem ktory walczy o utrzymanie i nagle robicie z niego boga? Przyjdzie kolejny mecz i znowu bedzie sie kopal po czole.
1
Przy tak marnej grze i zarobkach jak swiatowa gwiazda gdzie nikt mu nie da polowy no to nie dziwie sie ze chce zostac do konca kariery w Barcelonie.
0
@masik86 zgadza sie zarabia okolo 5 mln euro za sezon tyle co np we Wloszech czy Niemczech zarabiaja dobrzy gracze a nawet bardzo dobrzy
0
Torre i Alarcon normalnie powinni grac w Barca B bo szkoda ich czasu na lawce jak i tak stara gwardia gra caly czas
0
To sobie pogra 5 min
9
@Tomek_TF no to niech gra w Barcelonie B a nie grzeje lawe
2
Torre i alarcon wejda w 90 min pewnie
1
Xavi młodych niech zostawi w Barcelonie B bo szkoda ich czasu na lawce bo i tak stara gwardia zawsze musi grac
0
Cos czuje ze zmiany bd w 80+
3
Teraz niech da zmiennikow w 60 min a nie w 85.
0
Ferran czy to ty?
1
Lewy jest w tragicznej formie
0
@KAPEK_5 Sergio jest cienki ale gra tutaj z 15 lat za bramke z PSG wiec nie dziw sie chlopie :) jeszcze go zobaczymy z pare sezonów bo malo zarabia "5mln euro" za podania do tylu lub najblizszego
10
Koundé zdecydowanie powinien odpoczac po jego ostatnich slabych wystepach
0
@Encore Problem jest taki ze w Bayernie kazdy biega i walczy np w pressingu w Psg Messi,Neymar i Mbappe czesto chodza po boisku gdy Bayern atakuje wiec ciezko to widze
0
@fotohobby Ferran to co najwyzej nadaje sie na srodek ataku na innej pozycji szkoda go wystawiac bo gramy 10 na 11
0
Sorki ale jesli Xavi nawet nie daje mu szans w ostatnich minutach meczu to co nagle ma wyjsc w pierwszy skladzie i grac jak nie wiadom kto ?
6
Carrasco i Pavard sa cienki nie warci uwagi mam nadzieje ze Barca sie opamieta